7 FORŠAS grāmatas, kas jāizlasa vēl ŠOVASAR

Vasara ir tas gadalaiks, kad mēs daudz vairāk laika pavadām pie dabas, atpūšamies un baudām dzīvi. Tas ir arī laiks, kad ir iespējams vairāk brīvu brīžu atvēlēt arī tādai nodarbei, kā grāmatu lasīšana. Turklāt mūsdienu piedāvātās tehnoloģiskās iespējas padara šo nodarbi vēl ērtāku – izmantojot e-grāmatas! Piedāvājam tev 7 foršas grāmatas, kuras vērts izlasīt vēl šovasar!

Vīriešu faili (H. Hanters)

Kā tad īsti funkcionē vīrieša prāts? Kādēļ reizēm viņi uzvedas šķietami tik ļoti neloģiski, un mums, sievietēm, nesaprotami? Lūk, grāmata, kas spēs sniegt atbildes uz šiem un citiem, ar vīrieša loģiku saistītiem, jautājumiem. Grāmatas autors – protams, vīrietis. Līdz ar to varam cerēt, ka kaut kas no šiem skaidrojumiem tiešām ļaus mums labāk izprast arī savus vīriešus. Ir vērts pamēģināt! Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT! 


Biezpiena gardumi (A. Pavlovska)

Biezpiens ir viens no mūsu tautas virtuves brīnumiem, jo daudzviet pasaulē šādu pārtikas produktu nepazīst. Un nav daudz tādu pārtikas produktu, kurus iespējams tik daudzveidīgi pagatavot – gan sāļajos, gan saldajos ēdienos, turklāt, tie visi ir ne vien gardi, bet arī veselīgi. Šī grāmata piedāvā dažādas idejas gardiem biezpiena ēdieniem, lai palutinātu sevi un pārsteigtu savu ģimeni! Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT! 


Cāļa zupa dvēselei. Laimes meklējumos (M.V. Hansens un E. Ņūmarka)

Kas ir laime? Kā dzīvot un justies laimīgai? Tie, šķiet, ir jautājumi, kas būtiski ikvienam cilvēkam, jo, kurš gan negrib būt laimīgs? Taču laime ir jēdziens, kas interpretējams tik ļoti dažādi, tas katrai no mums var nozīmēt ko pilnīgi citu. Šī grāmata ietver stāstus no patiesiem cilvēkiem par to, kas ir laime. Tie ir stāsti no visas pasaules, kas spēj iedvesmot un palūkoties uz apkārtesošo dzīvi ar citām acīm. Šī grāmata palīdzēs saskatīt laimes mirkļus ikdienišķās lietās un notikumos, lai saprastu, ka viss svarīgais, kas liek tev justies labi, tepat taču ir! Tikai – mēs dzīves straujajā ritumā tam pašas nereti paskrienam garām. Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT! 


Sulu kūre ar Lolitu Neimani (L. Neimane)

Vasara ir ideāls laiks, lai attīrītu savu ķermeni, uzlabotu veselību, un arī vēl vairāk pietuvotos savām vēlamajām auguma aprisēm. To visu sasniegt palīdzēs sulu kūre! Lolitas Neimanes vārds noteikti nav svešs, un arī šajā grāmatā dietoloģe dalās noderīgos padomos un ieteikumos, kas palīdzēs iekļaut savā vasaras ēdienkartē vairāk svaiguma – augļus, ogas un dārzeņus. Noderīgi! Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT! 


Ceļvedis pa teiksmu pilīm (A. Plaudis)

Vasara ir īstais laiks izbraucieniem un ceļojumiem. Un, kādēļ gan, lai neapceļotu mūsu pašu zemi? Šī ir grāmata-ceļvedis pa Latvijas pilīm un muižām – tām, kuras apvij visdažādākās teiksmas, nostāsti un leģendas. Grāmata noderēs gan kā bagātīga uzziņu literatūra ceļotājiem, jo ietver ne tikai stāstus, bet arī informāciju par naktsmītnēm u.c. svarīgām lietām ceļojot, gan arī kā kvalitatīvs laika kavēklis, jo leģendas, teiksmas un spoku stāsti, turklāt vēl tepat, Latvijā, pastāvoši tiešām spēj aizraut! Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT! 


Bērnu audzināšana franču gaumē (P. Drakermena)

Bērnu audzināšana – tas ir mūžam aktuāls temats. Šoreiz – par bērnu audzināšanu franču gaumē! Ja arī tu līdz šim esi dzirdējusi tikai par franču virtuvi un franču modi, tad zini – frančiem ir ne vien savas īpašās ēdienu receptes un modes dizaineri, bet arī padomi un piegājiens, kā audzināt bērnus. Runā, ka esot ļoti iedarbīgi! Varbūt vērts izmēģināt? Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT! 


Āfrikas mīlasstāsts. Mīlestība, dzīve un ziloņi (D. Šeldrika)

Kas gan tā par vasaru bez kāda kārtīga un sirdi aizkustinoša romāna? Turklāt tāda, kas balstīts uz patiesiem notikumiem? Šis ir stāsts par Āfriku, savvaļas dzīvniekiem un sievieti, kas savu dzīvi velta tiem. Romāns, ko lasīt gan pludmalē, gan atvaļinājumā, gan darba dienu vakaros. Apsolām – šo romānu tu neaizmirsīsi, kolīdz būsi aizvērusi pēdējo lapaspusi! Vairāk par grāmatu lasi ŠEIT! 

Izmanto iespēju izlasīt visas šīs, kā arī vēl 5000 dažādas jaunās e-grāmatas gan latviešu, gan angļu, krievu un citās valodās par vienu, fiksētu cenu! Izklausās vilinoši? Interneta vietnē www.fastrbooks.com iespējams iegādāties e-grāmatu abonementus ar pievilcīgām atlaidēm!

 
21 komentāri
 1. pag, es pareizi saprotu, par to abonēšanas naudu es varu lasīt visu bez ierobežojuma noteikto laiku?

 2. Grāmatas var lasīt planšetdatorā vai telefonā, e-grāmatu lasītāju nevajag. Samsung telefons arī derēs. Par abonēšanas maksu (2.99 EUR mēnesī) jūs varēsiet lasīt grāmatas iekļautas abonēšanas piedāvājuma: https://fastrbooks.com

 3. O paldies! Šis lūk, ir tiešām noderīgi!!! Mani piesaistīja tās latviešu teiksmu pilis 🙂

 4. Problēmas sagādā abonementa iegāde- vienai kartei nepareizs numurs, otru neakceptē… Kā tad īsti apmaksāt?

 5. Kā ir, ja es pērku abonimentu, tad es es lasu gramatu “tiešsaistē”, vai varu lejuplādēt grāmatu savā planšetdatorā un tas paliek manā “grāmatu plauktā”? Protams, jau iepriekš atvainojos par jautājumu, vēl līdz šim neesmu izmantojusi šādu iespēju, bet tagad labprāt pamēģinātu.

 6. Jā, man ir tāds pats jautājums kā VK – vai abonējot grāmatas man paliek PDF fails vai nepaliek? Gaidīšu atbildi, paldies 🙂

 7. Abonentiem ir iespēja saglabāt grāmatu failus Fastr Books aplikācijā savā bibliotēkā un lasīt ne tikai tiešsaistē, bet arī bezsaistē (bez interneta pieslēguma).

 8. Sancho, EUR, lai nopirktu abonementu ar atlaidi tagad jums ir jābūt PayPal lietotājiem, bet šonedēļ mēs plānojam palaist ērtāku maksājuma veidu ar bankas karti.

 9. Par “laika trūkumu” sūdzas tie, kam ļoti švaki padodas plānošana, vai arī patiesībā nemaz nepatīk lasīt grāmatas. Piemēram man ir trīs bērni, darbs vadošā amatā, māja, dārzs, sabiedriskais darbs. Pēc jaunākā bērna viena gada vecuma sasniegšanas sapratu, ka jūtos iztukšota, vajag kaut kādu papildus intelektuālo pienesumu, tamdēļ nolēmu atsākt lasīt grāmatas, vismaz pa 15 min. dienā. Tagad jau esmu izstrādājusi veselu stratēģiju, lasu agri no rītiem t.i. ceļos 6:30 un pusstundu lasu, tāpat arī vakarā. Vēl klausos audiogrāmatas: darot mājas darbus, ravējot dārzā, sportojot vai braucot mašīnā. Tā ka – ja vien ir vēlēšanās, laiku noteikti var atrast. Ā, vienīgi, viena būtiska piezīme, mums mājā nav televizora, mēs to izskaudām kā sugu, jo tas ir milzīgs laika zaglis, visas svarīgās ziņas var izlasīt internetā un ar to pietiek.

 10. lai daudz lasītu, jābūt arī daudz naudai, es piemēram varu atļauties nopirkt 1 labu grāmatu reizi 3 mēnešos…

 11. Bet ir taču bibliotēkas un arī šī iespēja – e-grāmatu abonēšana! Tad tā nauda nemaz tik daudz nav vajadzīga! Es, piemēram, izmantoju šīs iespējas un pērku tikai to, kas tiešām vērtīgs un paliekošs, jo daudzas grāmatas taču tādas nemaz nav.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.