6 veidi kā PALIELINĀT krūtis un UZLABOT to izskatu

Skaistām un tvirtām krūtīm ir ļoti liela estētiskā vērtība sieviešu skatījumā. Ja tu esi pilnībā apmierināta ar savu krūšu izskatu, tad patiesībā esi laimīgs izņēmums. Lielākā daļa sieviešu vēlētos lielākas vai mazākas krūtis, pamainīt to formu, atjaunot to tvirtumu utt. Šoreiz espati.lv nolēma izpētīt, kādi tad ir veidi, lai palielinātu savas krūtis un uzlabotu to izskatu. Jāteic – izvēle ir gana plaša, un ne vienmēr tvirtas krūtis var iegūt tikai ar plastiskās ķirurģijas palīdzību. Lasi tālāk un uzzini, kā uzlabot savu krūšu izskatu!
 
6 VEIDI, KĀ UZLABOT SAVU KRŪŠU IZSKATU
VINGROJUMI.
Vingrinājumi krūtīm ir kas tāds, kas nepieciešams neatkarīgi no tā esi vai neesi apmierināta ar savu krūšu izskatu. Krūtis, tāpat kā viss ķermenis kopumā, ir jāvingrina, lai tās nezaudētu savu tvirtumu, jeb vienkāršāk izsakoties – lai tās stāvētu nevis karātos! Ar pareizo vingrinājumu regulāru izpildi ir iespējams arī atjaunot krūšu tvirtumu, ja tas ir zudis, pacelt krūtis stiprinot to muskuļus un līdz ar to visnotaļ redzami uzlabot krūšu izskatu. Protams, jāņem vērā, ka neviens vingrinājums nespēja darīt brīnumus ļoti īsā laika sprīdī – uzsākot regulāru krūšu vingrinājumu izpildi, tev jārēķinās, ka pirmie rezultāti būs redzami aptuveni pēc mēneša. Vingrinājumi krūtīm ir dažādi, vislabākais variants ir konsultēties ar savu treneri, ja tev tāds ir, jo treneris noteikti spēs ieteikt vislabāko vingrinājumu kompleksu tieši tev. Taču, ja esi no tām sievietēm, kas fitnesa klubu šobrīd neapmeklē, tad neuztraucies – ir arī tādi vingrinājumi, kurus visnotaļ ērti vari pildīt mājās sev vēlamajā laikā, un rezultāti noteikti neizpaliks. Pirmais – vingrinājums, kurā būs nepieciešama elastīga gumija. Apsēdies uz krēsla, iztaisno muguru, plecus atpakaļ. Rokās paņem gumiju, izstiep rokas sev priekšā plecu augstumā, tad sāc rokas virzīt uz sāniem, stiepjot gumiju. Virzi rokas uz sāniem, cik vien vari, tad aizturi 10 sek. un lēnām atgriezies sākuma stāvoklī. Atkārto vingrinājumu 10-15 reizes, skaties, lai rokas būtu vienā augstumā. Otrais – nogulies uz grīdas, ceļi saliekti, pēdas pie grīdas, katrā rokā paņem pa hantelei un izstiep rokas taisnas uz priekšu. Ieelpo un lēnām virzi rokas uz sāniem, nepieskaroties grīdai, aizturi 10 sek., tad izelpojot lēnām atgriezies sākuma stāvoklī. Pievērs uzmanību, lai mugurkauls būtu pie grīdas, nevis izliekts. Atkārto 10-15 reizes.

 
MASĀŽAS. Masāža ir viens lielisks un viegli izpildāms veids, kā uzlabot savu krūšu izskatu. Krūšu tvirtumu vislabāk palīdzēs atgūt vai saglabāt kontrastdušas masāža. Šādu krūšu masāžu/dušu ieteicams veikt katru dienu pa minūtei katrai krūtij. Sāc ar silto ūdeni, tad griez auksto, tad atkal silto – šādi ūdens siltumu maini katrai krūtij aptuveni 5-6 reizes. Taču raugi, lai siltais ūdens būtu silts, nevis karsts, jo karst ūdens maigajai krūšu ādai nepavisam nenāks par labu. Paralēli kontrastdušas masāžai noteikti ir vērts izmēģināt arī parasto masāžu. Vairākos salonos pat ir pieejamas speciālas krūšu masāžas (piemēram, krūšu impulsveida vakuummasāža), kas palīdzēs būtiski uzlabot krūšu izskatu, taču, ja neesi nodomājusi doties uz salonu, nebēdā – arī mājas apstākļos veiktā krūšu masāža ir visnotaļ efektīva. Krūšu masāža jāveic ļoti uzmanīgi un maigi – vari izmantot kādu masāžas eļļu, speciālu krēmu, kas domāts krūtīm, vai arī ledus gabaliņus, kas lieliski palīdzēs atjaunot tvirtumu! Pats galvenais krūšu masāžas paņēmiens ir glaudīšana. Ar šo paņēmienu masāža sākas. Glaudīšana ir ritmisku, slīdošu kustību virkne. To nepieciešams veikt maigi, viegli un ritmiski. Pēc glaudīšanas seko jau enerģiskāka masāža, ko veic ar pirkstu galiem veidojot apļveida kustības, kam jāvirzās virzienā uz pleciem. Masāžu pabeidz atkal ar glaudīšanu. Kopējais masāžas ilgums ir aptuveni 10 minūtes katrai krūtij. Vislabāko efektu var panākt, ja veic parasto masāžu un pēc tam to nobeidz ar kontrastdušas masāžu.
 
KRĒMI. Veikalos ir pieejami daudz un dažādi krēmi, kas sola uzlabot krūšu izskatu un palielināt tās. Mediķi gan apgalvo, ka krēmi nespēj tavas krūtis padarīt lielākas, taču tie viennozīmīgi spēj uzlabot tavu krūšu izskatu! Ir izdalāmi divu veidu krūšu krēmi – pirmie, kas sola krūtis palielināt un otrie, kas rūpējas par īpaši maigo ādu uz krūtīm. Runājot par krūšu ādu – der ņemt vērā, kā tā mums ir pat maigāka, kā sejas āda! Tas nozīmē – arī novecošanās pazīmes uz krūšu ādas ir redzamas daudz ātrāk! Visa sāls slēpjas regulārā un pareizā šo krēmu lietošanā – tas nozīmē, ka krēms jālieto katru dienu, turklāt tas jāapvieno ar masāžu! Speciālie krūšu ādai domātie krēmi ļoti efektīvi mitrina krūšu ādu, padara to elastīgu un tvirtu, neļauj krūtīm noslīdēt un kopumā ievērojami uzlabo tavu krūšu izskatu. Savukārt ar palielinošajiem krēmiem gan esi uzmanīgāka – to efekts parasti ir īslaicīgs (tas vērojams tikai laikā, kad krēmu lieto) un neatsver iztērēto naudu. Lai vai kāda būtu tava izvēle, mēs iesakām ņemt vērā šādu krēmu esamību, un pievērst tiem savu uzmanību, jo krūtis tev par to pateiks paldies!
 
KRŪŠTURIS. Izvēlies krūšturi, kas vizuāli palielina un paceļ tavas krūtis! Tie ir tā dēvētie push up krūšturi, kas visā pasaulē ir ieguvuši milzu popularitāti gan dažādu slavenību, gan arī parasto sieviešu vidū. Pētījumi rāda, ka push up veida krūšturi ir pārdotākie visā pasaulē. Vienkāršākajā variantā šāda krūštura bļodiņās ir iestrādāti polsteri, kas var būt gan izņemami, gan neizņemami. Tie paceļ tavas krūtis un padara tās vizuāli lielākas. Taču arī push up krūšturu attīstība ir gājusi uz priekšu un nu veikalos ir pieejami arī tādi push up krūšturi, kas spēj tavas krūtis palielināt pat nedaudz vairāk kā par vienu izmēru! Tiem ir dažādi nosaukumi, bet populārākie ir apmēram šādi – Ultra boost push up, Super push up, Super size push up u.c. Jebkurā gadījumā – lai kādu push up krūšturi tu arī neizvēlētos, tas ne vien palīdzēs tavas krūtis vizuāli palielināt, bet arī lieliski uzlabos to formu pateicoties stingrajām un perfektu formu veidojošajām bļodiņām.

MAKE UP. Jā, tu tiešām nepārlasījies! Krūtis ļoti efektīvi ir iespējams vizuāli palielināt ar grima palīdzību! Kā? Skaties – VIDEO: kā vizuāli PALIELINĀT krūtis ar MAKE UP

 
PLASTISKĀ ĶIRURĢIJA. Un, protams, nevar neminēt arī vienu no populārākajiem un drošākajiem veidiem, kā palielināt savas krūtis un uzlabot to izskatu – plastiskās ķirurģijas piedāvātās iespējas. Te var izdalīt četru veidu plastiskās ķirurģijas piedāvātās iespējas. Pirmā ir krūšu palielināšana ar implantu palīdzību. Silikona implantu operācijas laikā ievieto zem krūšu muskuļa, krūtis ir iespējams palielināt par vairākiem izmēriem un būtiski uzlabot to formu. Starp citu, pētījumi rāda, ka katru gadu pasaulē tiek ievietoti 5-7 miljoni krūšu implantu! Otrā – krūšu pacelšanas operācija. Šīs operācijas mērķis nav krūšu palielināšana, bet gan to formas korekcija. Trešā – krūšu samazināšanas operācija jeb redukcija, ko parasti izvēlas sievietes, kurām ļoti lielu krūšu dēļ ir diskomforts un pat veselības problēmas. Un ceturtā – lipofillings, kas ir salīdzinoši jauns krūšu korekcijas veids. Metode nav piemērota vērienīgai krūšu palielināšanai, tā noder krūšu palielināšanai par aptuveni pusizmēru un arī formas korekcijai. Šīs operācijas laikā tiek izmantoti sievietes pašas tauki, ar kuriem tad koriģē krūtis. Šī operācija vienlaikus dod iespēju atbrīvoties no tauciņiem tur, kur tie nav vēlami. Lasi arī – KRŪŠU palielināšana ar implantiem – reālas SIEVIETES stāsts
 
26 komentāru
 1. Man ir ieliktas mākslīgās – patiesībā iesaku visām, kuras nav apmierinātas ar savām krūtīm, jo nu esmu apmierināta par 100% ! Jā, tas nav lēti un nav arī tik patīkami – pēc operācijas ir traki grūti, bet rezultāts atsver visu!!!

 2. neiesaku lietot GUAM krēmu, kurš palielina krūtis…
  Ta ir bīstami!
  Ja krēms iedarbojas uz piena dziedzeriem, tos palielina, kā rezultātā piebriest krūtis (tiešām gandrīz par izmēru lielākas paliek), bet kā blakne ir laktācija…
  Nav diez ko patīkami. Plus vēl tāda sajūta, kā pusaudzei, kurai krūtis aug… Pat uz vēdera pagulēt nevarēja, jo sāpēja krūtis. Pie krūts galiem labāk pat nepieskarties! un lielo krūšu efekts arī pazuda pēc kāda mēneša, kad krēmu lietot pārtraucu..

 3. Operāciju atļauties nevaru (lai gan ideja par to ir bijusi), bet man ļoooooti patīk vakuummasāža, ko iesaku pamēģināt visām – tvirtums garantēts + vecais labais puch up krūšturis! Es gan neizvēlos tos, kas palielina kruutis par izmēru, bet ta’du vieglu psh up, lai paceltu un smuki dekoltē izskatītos!

 4. Man nav vairs 30, krūtis ir “īstā izmēra”, bet formas uzturēšnai lietoju Ecoell “Rilāna” krēmu ar placentu. Patiesi ir ātrs efekts, krūtis burtiski “savācas” un kļūst kā āboli (lieli). Un nekādu nepatīkamu sajūtu! Cena laikam ap 3-4 Ls, kas arī priecē!

 5. Paldies mana pieredze! Ziemassvētku vecītim ātri palūgšu, lai man šo krēmu ieliek dāvaniņā!

 6. Nu man tās liekas pilnīgas muļķības. Sevi jāmīl tādu, kāda esi. Nekādi krēmi vai operācijas nav to vērtas. Viss atkarīgs kā pati sev patīc un parādi citiem. Viss pārējais ir veiksmīgs mārketings.

 7. Ja gribiet, lai jūs uztver par prostitūtām, kuras ir domātas tikai lai viņas “cenzēts – http://www.espati.lv“, tad lieciet implantus, droši. Jūs neuzskatīs par neko vairāk kā par kompleksos iedzītu, izmisušu sievieti, kas tā gribēja seksu un kuru dabūja tikai tad, kad sāka izskatīties pēc palaistuves. Jā, jūs būsiet tikai gultai domātas. Un es vēlētos apsveikt tās sievietes, kuras neatkarīgi no krūšu izmēra, paliek pie dabīguma un kļūs par vīrieši liktenīgajām sievietēm. Jūs būsiet tās, kuras vīrieši mīl, nevis ar kurām tikai guļ. Mīlēs jūs visu, nevis patiks pupi, ko pačamdīt. Bet izvēle par ko gribat būt vai kas jau esiet ir jūsu pašu ziņā. Implantētas sievietes nekad neuzskatīšu par gudrām, jo acīmredzot viņas bez tiem nav pietiekoši vērtas, lai vīrietis būtu ar viņām kopā. Un tad varēsiet būt seksa verdzene, nevis sieviete, ko vīrietis mīl viņas rakstura, prāta un maiguma dēļ. Hallo, sievišķība neslēpjas pupos, ja kas. Pavērojiet kāpēc labākie vīrieši ir kopā ar normālām sievietēm, kas netaisās, jo vīrietis nav stulbs dzīvnieks. Ja pašas tādas esiet, tād tādu dabūsiet. Veiksmi visām dabīgi skaistajām!

 8. Mani sauc Emīlija,man ir 12, un man ir ļoti mazas krūtis,man tas ļoti nepatīk. Meitenēm no klases,ir jau B izmēri,bet man tikai A.Arī puiši saka,ka man ir dēlis.Ļoti sāp,bet ko lai dara? Es negribu sev mazas krūtis,gribu arī B izmēru. Varbūt ir kāds veids,kā ātrāk viņas palielināt,izņemot visus tos Push Up krūšturus,vai krēmus. Vienkāŗši masažējot…

 9. GRIBU UZDOT JAUTAJUMU RAKSTITAJAI MANA PIEREDZE AR TO KRĒMU ecoell”rilāna”
  vai tas ir krems mazā tūbiņā apaļā vai man jāmekle citur un kur vinu var nopirkt?

 10. Šādi raksti šķiet lobotomē lasītājas, nevis padara tās gudras un zinošas. 1. punkts -ar taviem pupiem kaut kas nav kārtībā, lasīt – lielākā daļa sieviešu – kura tad ir tā daļa, no kurienes tā ņemta, man neviens nejautāja! 2. punkts. Krūtis vienmēr vajag lielākas, jo tedz` tikai tas večiem patīk, pofig vecums un fakts, ka viss no gēniem un dauddzkā cita karājas. 3. punkts Nepatīk pupi? Liecies zem skalpeļa – īzī!

 11. Te dikti slavē eccoell “Rilāns” krēmu,lai uzlabotu krūšu formu, bet izlasot anotāciju, nekas netiek minēts par krūtīm. Iekopēju anotāciju:

  “Tonizējošs krēms “Rilāns”ar placentu

  Ražotājs: SIA Ekoell (Latvija)
  Tips: Visiem ādas tipiem
  Tilpums: 40g

  Sastāvā augu un kafijas eļļas, Sango koraļļu komplekss, placentas substrāts, kā arī Latvijas augu – pieneņu, arnikas un lilijas ziedu ekstraktu kompozīcija, palmu augļu eļļa “Carotino” ar dabīgiem A, E vitamīniem un koenzīmu Q10.
  Koraļļu komplekss paaugstina organisma kopējo pretestību, tonusu, imunitāti un organisma atindēšanas un atsārņošanas spējas. Placentas substrāts satur praktiski visu imūnspecifisko olbaltumvielu spektru, kas būtiski nostiprina organisma aizsardzības spējas, aktivizē imūnsistēmas šūnu darbību.
  Ādas virsējo slāņu bojājumu gadījumos krēms aktīvi veicina audu atjaunošanās procesus, īpaši kafijas eļļa sekmē visu bioloģiski aktīvo komponentu iziešanu caur epidermu, veicinot ādas specifisko vielu maiņu. Krēms lieliski iesūcas ādā, neveido taukainus laukumus aplicētajās vietās un „neaizsprosto” poras, ļaujot ādai brīvi elpot. Alerģiskas reakcijas nenovēro, nomierina jūtīgu, sakairinātu ādu. Pateicoties speciālai konsistencei, krēmu plānā kārtiņā viegli ierīvē problemātiskajās ķermeņa ādas zonās

 12. Slampa – nu tad varbūt tu esi tas laimīgais izņēmums? Es arī vienmēr biju apmierināta un likās – tās visas ir muļķības par to, ka krūtis vajag lielākas utt. Tā es domāju, līdz man piedzima meitiņa un beidzās zīdīšanas periods…

 13. Es īsti nesaprotu uz ko Tu tēmē. Kur rakstīts, ka man ir ideālas krūtis, un, ka esmu laimīgais izņēmums? 😀

 14. Tu man ar savu komentāru liki justies stulbi ka es šo rakstu lasu un man tas šķiet noderīgs lai saprastu, ko darīt ar savu problēmu. Nevajag izteikt domas tur, kur tev to nav.

 15. Man žēl, ka sajuties stulbi, taču es priecājos, ka Tu man atbildēji. Kādēļ Tev šķiet, ka Tavām krūtīm ir problēma? Tās ir zīdījušas sievietes krūtis, kas tur slikts/neglīts/problemātisks? Vai arī tur slēpjas veselības problēma? Vai arī kādam citam (vīrietis, draudzenes, modes žurnāli, drēbju ražotāji) ir problēma ar Tavām krūtīm?

 16. Kad pirmo reizi izlasīju šo rakstu, tad sev par brīnumu, pirmais ko darīju – meklēju hanteles. 😀
  Apņemšanās bija vajadzīga ne pa jokam. Tad nu tagad, katru dienu trenējos. Un papildus, pa mājām staigāju bez krūštura, ko agrāk nedarīju!Bija pagājušas apm.4 dienas, kad abi ar vīru pamanījām pirmos rezultātus. 3D gluži nav kļuvušas, bet tā sajūta, kad beidzot jūtu ka man ir krūtis (nevis dēlis) ir FANTASTISKA! :))
  Tā jau ir ka krēmi un tabletes, lai cik spēcīgas tās nebūtu rezultātus nedos. Ir vajadzīgs arī treniņš! Un tas jau domāts ne tik slinkām sievietēm!
  Lai veicas arī pārējam , maza izmēra krūšu īpašniecēm! 😉

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.