6 tavas ĪPAŠĪBAS, kuras NECIEŠ ne priekšnieks, ne kolēģi

Katram cilvēkam ir savas labās un ne tik labās īpašības. Liela daļa no šīm īpašībām spēj tev vai nu palīdzēt vai gluži otrādi – bremzēt tavu profesionālo izaugsmi. Kas ir tās īpašības, kuras tavs priekšnieks (un arī kolēģi) uzskata par traucējošām? Lasi un uzzini!

Slinkošana
– te pat nav daudz ko komentēt – slinks darbinieks nevienam nav vajadzīgs. Tas nu ir fakts. Ja arī tu saproti, ka nespēj sevi motivēt darbam, tad jautājums ir viens – kādēļ? Kad atradīsi atbildi uz to, tad arī būs skaidrs, kā jārīkojas, lai no šīs situācijas izkļūtu.

Haotiskums
– tu vienlaikus dari dažādas lietas, iesāc ar vienu un pārslēdzies uz citu. Rezultātā nekas tā īsti nav līdz galam padarīts, bet stress tikai aug augumā. Tu radi haosu un tas ietekmē ne vien tevi, bet visus apkārt esošos. Tiec ar to galā vienkārši – to, ko iesāc, pabeidz, un tikai tad ķeries klāt nākamajam uzdevumam!

Mūžīgā kavēšana
– spēja iekļauties termiņos mūsdienās ir viena no būtiskākajām darbinieka spējām. Un jā, dzīvē var visādi gadīties, tomēr galvenais ir nenokļūt „mūžīgo kavētāju” sarakstā, jo no tā ārā tikt ir pagrūti. Neviens tev vienkārši vairs neuzticas.

Intrigu vērpšana
– lai vai cik veikls būtu intrigants, viņš parasti vienmēr attopas pie sasistās siles. Ja intrigas un aprunāšana ir arī tava vājība, mēģini rast atbildi – kādēļ tā? Kāds ir skaudības uz citiem iemesls? Un kas būtu jāpasāk, lai tu pati tiktu pie tā, ko skaud citu dzīvēs un panākumos?

Čīkstēšana
– čīkstētāji čīkst, jo viņiem patīk, ja viņus pažēlo. Sievietes-čīkstētājas izmanto savas vājā dzimuma priekšrocības un čīkst dubultā. Jā, sākumā varbūt tevi žēlos, bet ar laiku tas visiem tā apniks, ka zini – ātri tiksi atstumta. Reti ir tādi cilvēki, kam žēlabas ietu pie sirds.

Panikas celšana
– tev ir augsts trauksmes līmenis un katra ziņa tev šķiet satraucoša? Un, ja tieši tādā veidā tu to pasniedz apkārtējiem, tad esi panikas cēlājas tips. Šādi cilvēki nereti rada stresu birojā un nav tie mīlētākie kolektīvā. Centies saglabāt mieru, paskaties uz visu ar vēsu prātu un necenties par katru cenu it visur saskatīt ko sensacionālu.

13 komentārs
  1. Un ko man darīt, ja esmu slinka, haotiska čīkstētāja, kurai patīk šad tad iesaistīties intrigās? 😀 Laikam nekas labs no manis nesanāk 😀

  2. Man nebija neviena no šīm īpašībām,bet kolēģi un priekšnieks tik un tā mani necieta

  3. Slampa, ja tev ir šāda tipa problēmas, tu taču vienmēr vari uzmeklēt citu darbu, kur novērtēs tavas izcilās prasmes un iemaņas.

  4. Mana priekšniece ir panikas cēlāja, no mušas uzpūš zilonu un tad pati skraida apkārt kā ar pakaļā iespraustu degošu pakulu! Tagad jau pierasts, paņirdzam par viņu un ļaujam, lai izskraidās. :)))

  5. Zirnis – pakaļā iesprausta degoša pakula ir mans jaunais mīļākais teiciens. 😀

  6. ne visas sievietes straadaa ofisaa. nemulisiniet mani ar virsrasktu, kas izklausaas itkaa buutu dommats visiem, bet apraksta ofisa ikdienu, itkaa tas buutu vieniigasi darbs, ko buutu veerts apspriest…

  7. To brr – bet slinkums, haotiskums, čīkstēšana utt. – tas viss var piederēties jebkuram darbam, ne tikai ofisam! Jebkurā kolektīvā manuprāt…

  8. Kā to ņem! Manā darba vietā lielākie čīkstētāji vienmēr ir ieguvēji, jo bosiem vairāk tīk ne tie, kuri labi un laikā izdara savu darbu, bet gan tie, kuri mūžīgi īd un čīkst par to, cik daudz darba, cik ļoti pārstrādājušies utt. Bet laika tiem pietiek gan pīpēšanas pauzēm ir pēc 30 min., kā arī visam citam, kas gluži uz darbu neattiecas. Tā lūk, mīlīši!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.