6 SKAISTAS pavasara un vasaras 2015 APAVU modes tendences

Pavasaris ir klāt un arī vasara vairs nav aiz kalniem. Smagie ziemas zābaki palēnām tiek iepakoti un nolikti skapju dziļākajos plauktos, lai gaidītu tur nākamo sezonu. Un to vietā nāk gaišie, vieglie un skaistie vasaras apavi. Kas jauns apavu modē šajā pavasarī un vasarā? Ko vērts iegādāties? Uzzini!
ELEGANTAIS ČŪSKĀDAS RAKSTS. Zvērādas raksti šosezon ir modē! Un jo sevišķi – čūskāda, kas šajā pavasarī un vasarā gozēsies gan apavos, gan arī somās, jostās, makos un, protams, arī apģērbā. Un – kādēļ gan nē? Tie ir skaisti un eleganti. Čūskādas raksti, kombinācijās ar neitrālas krāsas apģērbiem, ir perfekta odziņa tavam tēlam – noteikti ir vērts izmēģināt!


Calvin Klein, 770 Eur; Zara, 69.95 Eur; H&M, 69.99 Eur

SPORTISKAIS ŠIKS. Kas gan tā par vasaru bez sportiska stila apaviem, vai ne? Tie noderēs gan atpūšoties pie dabas, gan atavļinājumā, gan svinot, piemēram, Līgo svētkus, gan arī ikdienā, ja lielāki gabali jāmēro kājām. Šosezon sporta apavu modē raksturīga izteikta dažādība un košums – lai ir gan sportiski, gan šiki. Tie ir dažādi fasoni, dažādas apdrukas, dekori un krāsu bagātība. Principā – lai pie katra tērpa vari pieskaņot savu apavu pāri!


Halens, 79.95 Eur; 3.1 Phillip Lim, 425 Eur; H&M, 9.99 Eur


SIEVIŠĶĪGAS BANTES. Tad, kad būs jādodas uz kādu skaistu pasākumu, vai dienās, kad vienkārši gribas uzpucēties un izskatīties tiešām sievišķīgi, jāizvēlas skaisti apavi ar banti! Ideāli, piemēram, dodoties uz kāzām, izlaidumiem un citiem skaistiem pavasara un vasaras notikumiem. Bantes ir modē – tās ir lielas un pamanāmas un piešķir apaviem skaistu akcentu. Meklē tos dažādākajās krāsu variācijās un pieskaņo pie sava tērpa!


H&M, 79.99 Eur; Zara, 69.95 Eur; Oscar de la Renta, 790 Eur

STABILĀ PLATFORMA. Ja pagājušo gadu modē bija super augstās platformas sandales, tad šosezon tās kļuvušas nedaudz zemākas un ar ne tik izteiktu papēža daļu. Tas nozīmē – daudz ērtākas! Izvēlies gan ikdienā, gan brīvajā laikā. Kombinēt tās vari ar teju jebko – vienotākam tēlam ar džinsa biksēm vai šortiem, kontrastam – ar kādu gaisīgu kleitu.


Mango, 89.99 Eur; Zara, 59.95 Eur; H&M, 24.99 Eur

DINAMISKĀS BĀRKSTIS. Gan izteiktākas, gan mazāk izteiktas, bet aktuālas tās ir. Turklāt – bārkstis varēsi sastapt gan elegantos augstpapēžu apavos, gan ikdienai piemērotākos zemākos apavos. Bārkstis piedod tēlam etniskumu, dinamiku, arī tādu nelielu romantismu. Izmēģini kombinācijā ar līdzīga stila somu un būsi ieguvusi individuālu vasaras tēlu. Ideāli, piemēram, dodoties uz kādu vasaras festivālu.


Elysewalker Los Angeles, 770 Eur; Zara, 69.95 Eur; Halens, 54.95 Eur

GLADIATORU STILS. Tas ir atgriezies! Gladiatoru stila sandales bija ļoti populāras pirms pāris gadiem, tagad tās pārliecinoši ir atpakaļ modes skatuves prožektoros! Ja skapī tādas jau ir, ideāli, bet ja nē – steidz iegādāt, jo šīs sandales ir gan ērtas, gan arī kalpo kā pamanāma odziņa tavam tēlam. Kombinē gan ar šortiem, gan gaisīgām kleitām. Krāsu gamma – no pavisam tumšām, līdz miesaskrāsai, lai katra var izvēlēties to, kas sirdij tuvāks.


Chloe, 950 Eur; Mango, 24.99 Eur; Zara, 99.95 Eur

5 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.