6 padomi, kas palīdz padarīt SKAISTĀKU tavu GAITU

Kas padara sievieti pievilcīgu apkārtējo acīs? Vai tas ir apģērbs, kas piemeklēts pēc pēdējām modes tendencēm? Vai tā ir visskaistākā frizūra? Vai varbūt māka perfekti uzklāt grimu? Jā, protams, arī šie faktori spēlē būtisku lomu tavā koptēlā, taču pats būtiskākais ir mācēt, tā sakot, iznest sevi. Un sevi tu iznes ar savu gaitu. Gaita ir tā, kas daudz ko par mums pastāsta citiem, tā liek vai neliek citiem mūs ievērot. Pārliecinātas un sievišķīgas sievietes gaita var būt neticami pievilcīga, tā neļauj novērst ne aci no tās īpašnieces. Šoreiz espati.lv tev ir sagatavojusi ceļvedi lieliskas gaitas izkopšanas mākslā – lasi un iedvesmojies!

Kādēļ gaita ir tik būtiska?
Skaista gaita ir tā, kas padara skaistas arī mūs pašas. Vai vari iedomāties pievilcīgu sievieti, kas staigā salīkušu muguru, lieliem smagiem soļiem, turklāt vēl vicina rokas pa gaisu? Visticamāk nē. Un tieši tā arī ir – visa sāls slēpjas tieši savas gaitas izkopšanā. Ar skaistas gaitas palīdzību ir iespējams iznest teju jebkuru apģērbu, un tā padara skaistāku jebkuru auguma tipu. Skaista gaita ir elegances, pievilcības un jā, arī seksualitātes, noslēpums. Starp citu, vīrieši visbiežāk uzķeras tieši uz tām sievietēm, kas ir izkopušas savu gaitu, jo tas, kā viņas iznes sevi, tas kā viņas māk skaisti, bet ne pārlieku uzkrītoši, šūpot savus gurnus, tas padara vīriešus trakus. Un tieši tādēļ nereti ir tā, ka vīrieši uz ielas vai kaklus mežģī ārā atskatoties uz kādu daiļā dzimuma pārstāvi, kas tavās acīs varbūt nemaz nešķiet tik īpaša.

6 padomi skaistas gaitas izkopšanā

Pirmais, un pats būtiskākais, kam jāpievērš uzmanība izkopjot savu gaitu, ir mugura. Pareiza stāja ir visa pamatā – iztaisno savus plecus, zodu pacel nedaudz uz augšu, turi muguru taisnu. Pareiza stāja nav iegūstama uzreiz, tā ir jātrenē. Lai tavs ķermenis pierastu pie pareizas stājas, par to ir jāpiedomā ik dienu, ik brīdi. Turklāt atceries – arī sēžot mugurai jābūt taisnai, nevis sakumpušai. Sieviete, kas savu muguru tur taisni un zodu nedaudz uz augšu, jau tiek piešķirts pašpārliecināts tēls citu acīs. Padomā par to! Turklāt, nedrīkst aizmirst, ka vislabākais pareizas stājas aksesuārs ir viegls smaids, kas rotā tavu, nedaudz uz augšu pacelto seju. Šāds smaids liek ne vien ievērot tevi, bet arī atskatīties, un kas zina – varbūt arī sekot tev!
 
Otrais ieteikums savas skaistās gaitas izkopšanā ir piedomāt par to tieši iešanas laikā – kā kustās tavas rokas, tavi pleci un tavi gurni? Atceries, ka iešanas laikā tiem NAV jākustas pārlieku daudz. Pārāk aktīva gurnu grozīšana no malas nebūt neizskatās pievilcīga, gluži otrādi – sieviete ar tādu gaitu izskatās pat nedaudz smieklīga. Tas ir tāds kā mēģinājums atdarināt modeļu pārlieku uzkrītošo gaitu, kādā tās dodas tērpu demonstrācijās pa mēli. Gurniem ir jāšūpojas pavisam viegli un liegi, tik tikko jaušami, jo tieši tad tava gaita iegūs to visseksuālāko pieskaņu. Lai iegūtu vieglu gurnu šūpošanās efektu, ir ieteicams iemācīties soli spert tā sakot no gurna, likt pēdas uz zemes tuvāk vienu otrai (labāk mazākiem, nekā pārlieku lieliem soļiem) un pilnībā iztaisnot ceļgalus, tādējādi arī tiks panākta viegla, bet ne pārāk uzkrītoša gurnu šūpošanās. Kas attiecas uz rokām un pleciem – nekādā gadījumā nav pieļaujama aktīva roku vicināšana, tāda noder vienīgi skrienot krosiņu pa mežu, nevis dodoties ikdienas gaitās pa pilsētu.
 
Trešais ieteikums attiecināms uz pēdām. Vai esi pavērojusi, kā savas pēdas uz zemes, iešanas laikā, novieto tu? Pēdas nedrīkst, tā sakot, sist pret zemi, tas radīs smagnēju, un pats galvenais, ļoti skaļu gaitu. Pēdas pie zemes jāiemācās likt plūdeni. Vispirms noliec uz zemes papēdi, tad pēdas vidusdaļu un tikai tad pirkstus. Iemācoties staigāt šādi, tava gaita būs viegla, klusa un plūdena kā kaķim. Tici – tā noteikti nepaliks neievērota! Parasti šāda plūdena pēdu likšana pie zemes saistās ar nesteidzību, un šķiet, ka tādai gaitai ikdienas steigā nav vietas. Taču speciālisti apgalvo, ka iemācīties staigāt viegli un plūdeni var arī ikdienā, neraugoties uz to, ka tad tavi iešanas tempi, visticamāk, ir gana ātrāki kā nesteidzīgās brīvdienās.
 
Ceturtais ieteikums ir attiecināms uz tām sievietēm, kas ikdienā pārvietojas apkārt ar lielām un nereti arī smagām somām. Sadali sava ķermeņa smagumu vienmērīgi! Ja tu visu laiku nēsāsi smagu somu uz viena pleca, vai vienā rokā, tad tev ne vien ar laiku sāks deformēties mugurkauls, bet arī uz skaisto gaitu nav ko cerēt. Neizlīdzināts ķermeņa svars viennozīmīgi neļaus kustēties brīvi, viegli, klusi un plūdeni. Apdomā, vai tiešām visas, tavā somā esošās lietas, tev noteikti šodien ir nepieciešamas, un, ja arī ir, vai tās tiešām visu laiku jānēsā līdzi? Ja ne skaistajai gaitai, tad veselībai noteikti būtu jābūt pirmajā vietā.
 
Piektais nosacījums skaistas un sievišķīgas gaitas iegūšanā – taviem apaviem ir jābūt ērtiem! Tie nenoliedzami var būt arī augstpapēžu apavi, taču ar nosacījumu, ka tie ir ērti un absolūti neierobežo tevi tavās kustībās. Skaidrs, ka augsti papēži pilnībā izmaina sievietes gaitu un stāju kopumā – tie momentā iztaisno muguru un padara mūs ne tikai staltākas un garākas, bet arī sievišķīgākas. Taču, ja šie apavi nav ērti, berž, spiež, vai rada cita veida sāpes, tad ir skaidrs, ka par skaistu gaitu tu vari aizmirst – ar tādiem apaviem var tikai steberēt, nevis skaisti iet. Tas pats attiecas uz papēžiem, kuri tev vienkārši ir pārlieku augsti – ar pārāk augstiem papēžiem, kas nav piemēroti tev un tava ķermeņa īpatnībām, tu drīzāk riskē izskatīties smieklīgi, nevis graciozi un sievišķīgi, kāds, iespējams, būtu bijis tavs sākotnējais mērķis.
 
Un visbeidzot sestais ieteikums – padomā par to, kur atrodas tavas acis! Ja arī tu esi no tām sievietēm, kas biežāk skatās uz leju – asfaltā vai uz kājām – tad steidzīgi ķeries pie šī ieraduma izskaušanas! Cilvēki, kuru skatiens urbjas asfaltā, ne tikai neraisa pārliecību par sevi, bet visbiežāk šķiet nobijušies, sakautrējušies un visā visumā ne pārāk pievilcīgi, jo tos gluži vienkārši mazāk ievēro. Skatiens taču ir tas, kas tevi padara redzamu – izmanto to! Ejot pa ielu, vai atrodoties kādā pasākumā neizvairies no skatīšanās taisni uz priekšu, no sastapšanās ar citu cilvēku skatieniem un no sava skaistā smaida demonstrēšanas, kas viennozīmīgi ir daļa no tavas pievilcības.
 
Treniņš skaistai gaitai
Vislabākais veids, kā izkopt savu gaitu un trenēt to, ir arī visvecākais un vislabāk zināmais veids – staigāšana pa māju ar grāmatu uz galvas! Pirms pasmaidi par šo ieteikumu – izmēģini to! Vai vari noturēt grāmatu uz galvas un pārvietoties bez problēmām? Ja jā, tad apsveicam – tava gaita noteikti ir skaista un sievišķīga, taču, ja tev šis uzdevums diez ko nepadodas, tad ķeries klāt savas gaitas izkopšanai. Šādi trenēties vari gan ikdienā, gan arī pirms kādiem pasākumiem, uz kuriem jādodas, piemēram, ar jauniem apaviem. Noturēt grāmatu uz galvas varēsi tikai tad, ja iesi ar taisnu muguru un pleciem, liksi soļus plūdeni un skatīsies uz priekšu, nevis grīdā. Turklāt, ja būsi pietiekoši šādi trenējusies, tad arī kādā atbildīgākā pasākumā, vai vienkārši ikdienā spēsi iedomāties šo grāmatu sev uz galvas tīri savā iztēlē, taču tavs ķermenis noreaģēs arī uz šo iztēles augli, un tava gaita noteikti mainīsies. Izmēģini arī tu!

9 komentāru
  1. Šitas viss izklausas pēc kaut kādas modeļu padarīšanas. Cilvēkam parastajam galvenais turēt taisnu muguru, pārējais – pieliksies pats.

  2. jā, piekrītu viedoklim, ka nepielieksies gan – ar taisnu muguru ar var slāt tā ka bail paliek!

  3. Ja meitene nemak skaisti staigat, tad visam parejam nav nozimes. Var uzvilkt visskaistako kleitu, bet ja slaj kaa govs, tad no kleitas vairs jegas nekadas..

  4. Nenoliedzami, skaisti iet ir jāmācās, bet, lai būtu tā taisnā mugura un līdzenie pleci, ir arī fisiski jāpiestrādā – ne visām ir dota dabīgi taisna mugura, kur nu vēl līdzeni pleci. Pad tad, kad sķiet – ka nu turos ar taisnu muguru, paskaties spogulī un redzi kūkumu. Tāpēc jāpeld, javeic vingrojumi muguras muskulatūrai – tie noteikti palīdzēs turēt stāju un dienas beigās nebūs sūrsoši muguras muskuļi.

  5. Šis ir ļoti, ļoti svarīgi, jo ir bēdīgi, ja ir smuka meitene, smuki saģērbta, bet slāj tā, ka bail skatīties…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.