6 neparasti faktori, kas spēj AIZBIEDĒT IEKĀRI

Iekāre ir kas tāds, kas reizēm var būt neizskaidrojams, un gluži vai netverams. Tā var uzrasties pēkšņi un – tikpat pēkšņi arī pazust… Kādi ir 6 neparastākie faktori, kas spēj aizbiedēt iekāri? Uzzini!

BAILES.
Tev gribas izmēģināt ko jaunu, bet ir bail, ka mīļotais to nesapratīs un neakceptēs? Bailes ir iekāres aizbiedētājas numur viens. Turklāt – ne tikai tev, bet arī viņam. Nekautrējies un izstāsti mīļotajam tieši to, ko vēlies! Tici – tas atmaksāsies ar uzviju. Vīrieši alkst sieviešu, kas nekautrējas no savas seksualitātes.

MAMMAS TĒLOŠANA.
Viņš grib tevi iegūt šeit un tagad, bet tu tikai nosaki – „Vai esi traks? Kurš tad tā dara! Tā taču nevar…”, utt. Netēlo mammu, jo tu viņam tāda neesi. Neaudzini viņu attiecībā uz seksu. Vairāk paļaujies viņam un reizēm – arī viņa trakajām idejām. Tu būsi tikai ieguvēja.

SEKSS SAVTĪGIEM MĒRĶIEM.
Sekss kā balva par kaut ko vai seksa neesamība kā sods… Nekas nevar būt sliktāks kā šāda seksa izmantošana savtīgiem mērķiem. Sekss ir baudpilna laika pavadīšana jums abiem, un ar to nav jānodarbojas tikai tad, ja tas ir nopelnīts. Piekopjot šādu taktiku tu tikai atsvešinies no sava mīļotā.

TIKAI, JA ORGASMS.
Ja katru seksa reizi domāsi tikai par to, lai sasniegtu orgasmu – tu ne vien to nesasniegsi, bet arī neizbaudīsi tuvību un aizbaidīsi savu iekāri. Sekss nav orgasma medības. Tas ir tuvības un mīļuma pilns process, kura iznākums var būt arī lielais O, bet ne vienmēr un ne obligāti.

PĀRĀK LIELS MĪĻUMS.
Ucināšanās un mīlināšanās ap mīļoto vīrieti, protams, ir laba. Un tomēr – seksā reizēm ir nepieciešama nedaudz cita nostāja. Vairāk liktenīgās un seksuālās sievietes nostāja, nevis „jā mans mazais mīļumiņ, darām tā kā tu vēlies” nostāja. Vīriešiem patīk mežonīgās un seksuālās būtnes, sevišķi tad, ja tās tādas ir tikai gultā, bet ikdienā pārvēršas par mīļajām, gādīgajām un visādi citādi burvīgajām.

AIZRĀDĪŠANA.
Pārāk liela mīļotā audzināšana un aizrādīšana par dažādām lietām, ko viņš, tavuprāt, dara nepareizi, slāpē arī iekāri gan tev pašai, gan viņam. Necenties viņu izmainīt, jo pati esi izvēlējusies tādu, kāds viņš ir. Baudi viņu un arī viņš baudīs tevi!

3 komentāru
  1. Vēl arī gadījumā, ja pa vidam pēkšņi nu ļoti savajagās uz mazmājiņu, tad nu visa kaisle prom, jo daba sauc :D.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.