6 lietas sieviešu IZSKATĀ, kurām vīrieši NESPĒJ pretoties

Kas tad ir tas, kas vīriešus piesaista sievietēs? Tieši – vizuāli piesaista? Lūk, 6 lietas, kas dažādos zinātniskajos pētījumos tikušas atzītas par visbūtiskākajām. Tās ir lietas, ko vīrieši pamana sievietēs, kas viņus, iespējams, pat neapzināti uzrunā…

Pētījumi, kas veikti ASV un Apvienotajā Karalistē, atklāj, ka patiesībā vīriešiem, uzmanības piesaistīšanā attiecībā pet sievietēm, nostrādā tieši zemapziņa. Tā pasaka priekšā – vai šī daiļā dzimuma pārstāve vīrietim der vai neder. Lūk, 6 galvenās lietas, kas norāda uz to, ka der...

Šaurs viduklis un platāki gurni. Lai vai kā sievietēm pašām netīk platie gurni un lielie dibeni, tieši tas ir tas, kas vīriešus piesaista. Pētījumi rāda – ideālā attiecība ir 7:10 – tā ir tā, uz kuru vīrieši burtiski uzķeras. Skaidrojums gaužām vienkāršs – platie gurni, kas izceļās uz šaurā vidukļa fona, vīrietim zemapziņas līmenī vēsta, ka šī daiļā dzimuma pārstāve ir spējīga iznēsāt un piedzemdēt veselīgus pēcnācējus. Un tieši tas ir tas, kas nostrādā.

Augsta, smalka balss. Smalka un augsta sievietes balss vīriešem gluži neviļus asociējas ar mazu un trauslu būtni, kas ir jāaizsargā un jālolo. Tamdēļ vīriešiem patīk sievietes ar augstām un smalkām balsīm, vēsta zīnātnieku pētījumi. Šāda sieviete šķiet sievišķīgāka, maigāka un mīļāka.

Veselīgi, spīdoši, gari mati. Jā, pusgari un gari mati, kas ir veselīgi, spīdoši un brīvi krītoši vīriešiem asociējas ar sievietes veselību, jaunību un auglību. Tas gluži vai instinktu līmenī norāda uz to, ka šai daiļā dzimuma pārstāvei ar reproduktīvo veselību viss kārtībā, tādēļ tādu var izvēlēties.

Smaids un balti zobi. Smaids vīriešiem asociējoties ar to, ka sieviete ir laimīga un priecīga, tātad – tai var droši tuvoties. Savukārt balti zobi asociējoties ar labu veselību un jaunību. Tamdēļ apvienojumā ar patiesu smaidu tas ir komplekts, kas atbruņo vīrieti.

Dabīgs izskats. Bieza grima kārta vīrieti atbaida, tā vietā tiek dota priekšroka dabīgam izskatam. Kādēļ? Patiesībā te atkal ir jautājums par zemapziņu un signāliem, ko sievietes izskats sūta vīrietim. Dabīgs, nesamākslots izskats – veselīga āda, mirdzošas acis utt. vīrietim ļauj noteikt gan sievietes vecumu, gan arī veselības stāvokli. Un tas viss, protams, atkal ir saistīts ar vienu – pēcnācēju radīšanas jautājumu.

Sarkani akcenti. Un visbeidzot – sarkana krāsa ir tā, kas piesaista vīriešus tīri vizuāli. Sarkani akcenti vīriešiem zemapziņā saistās ar iekāri. Tie piesaista uzmanību un nostrādā sievietes labā, izceļot viņu citu vidū…


2 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.