6 LABĀKIE vingrojumi TVIRTAM DIBENAM

Tvirts un apaļš dibens ir teju katras sievietes sapnis (arī to, kuras apgalvo pretējo). Smuks dibens patīk gan mums pašām, gan arī, nenoliegsim – pretējam dzimumam. Un attaisnojums, ko visai bieži var dzirdēt – man šāds dibens nav no dabas dots, nav vietā. Smuku dibenu izveidot varam mēs visas! Mazliet pacietības, regularitātes un jā, arī disciplīnas, un varēsi baudīt sava darba rezultātus. Šoreiz piedāvājam tev 6 labus vingrinājumus tvirtam dibenam – ķeries klāt jau šodien!

Vingrinājums ar hantelēm.
Izplet kājas (skaties pēc plecu līnijas), nostājies taisni tā, it kā grasītos pietupties (puspietupiens) un turi hanteli ar abām rokām uz leju starp kājām. Katru reizi, saliecot kājas, tupjoties uz leju, arī hanteli laid zemāk. Šis vingrojums darbojas ne tikai uz dibenu, bet arī palīdz stājai un nostiprina kāju muskulatūru.

Kāju pacelšana.
Vislabāk izmantot vingrošanas paklājiņu, kuru novieto uz grīdas. Pati nogulies uz sāniem un izstiep taisni kājas. Kāja, kura atrodas virs otras kājas, ir jāceļ un jānolaiž, to pilnībā neatliekot atpakaļ uz otras kājas. Vienam piegājienam pietiks ar 10 reizēm, pēc tam atkārto līdz 5 piegājieniem.

Saliekto kāju pacelšana.
Vingrojums, kas liks tev nedaudz pasvīst, bet, izpildot šo vingrojumu regulāri, rezultāts nekur neizpaliks! Tāpat, kā kāju pacelšanas vingrojumā nogulies uz sāniem, atbalstoties ar augšējo roku. Augšējo kāju saliec. Mēģini pacelt apakšējo kāju kādu 10-30 cm augstumā, tad kāju nolaiž (būtiski ir kaju nenolikt!) Izpildām tāpat, kā iepriekš- 10 reizes, vēlāk mēģina vēlreiz un tā kādus 5 piegājienus.

Kāju cilāšana, guļot uz vēdera.
Nogulies uz vēdera, galvu atbalsti uz saliektām rokām, pacel vienu kāju ne augstāk kā 10 cm no grīdas un nolaid, nepieskaroties grīdai. Vingrojumu pilda 20-30 reizes, ar katru kāju atkārto 5 reizes.

Līdzsvaru attīstošs vingrinājums.
Nostājies taisni, rokas izstiep sev priekšā, plaukstas saliec tā, lai tās ir viena pret otru. Mēģini sasprindzināt vēderu un dibenu, pēcāk pacel labo kāju, kas ir saliekta celī, paturi kādas 10-20 sekundes, tad mēģini izstiep kāju priekšā, noturi līdzsvaru vēl kādas 10 sekundes, saliec kāju, noturi atkal 10 sekundes. Veic šo vingrojumu arī ar otru kāju. Vingrojumu atkārto 10 reizes.

Augstākas grūtības pakāpes vingrinājums.
Nogulies uz muguras. Saliec kājas ceļos. Pacel dibenu, lai celis, pleci un tavs vēders veidotu pēc iespējas taisnāku līniju, pārmaiņus izstiep vienu kāju taisni uz priekšu, tad otru (svarīgi- ceļiem ir jāpaliek kopā!) Atkārto šādi: vienam piegājienam pietiks ar 8-10 reizēm, pēc tam atkārto līdz 10 piegājieniem.

10 komentārs
  1. Bildē redzamais stumbenītis rumpja vietā liek man uzsmaidīt. Vai tai dāmai kāds izoperējis ribas? Lai kādus arī vingrojumus mēs netaisītu, Photoshop programmai līdzi turēt nevar.

  2. Vai nevar izveidot tādu, kā tabulu, ko var izprintēt? Piemēram, ka katrai dienai sastādīti savi vingrojumi. 🙂 Tas būtu ļoti jauki un vienārši.

  3. Normāli uzrakstīts, tā, ka var saprast! Kādu vēl sporta terminoloģiju? Tā lai paliek profiem.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.