6 bezmaksas mobilās aplikācijas, kuras VĒRTS izmēģināt VIRTUVĒ

Pat ja neesi dzimusi ar kūku lāpstiņu un pavārnīcu rokās, tomēr vēlies paspīdēt viesu vai vīra priekšā, tas ir iespējams. Tāpat kā pēc internetā ievietotiem video iespējams kļūt teju par skaistumkopšanas speciālisti pašmācības ceļā, ar telefonā pieejamu aplikāciju palīdzību vari kļūt ja ne par kulināri, tad atvieglot savu darbošanos virtuvē gan. Esam apkopojuši 6 bezmaksas aplikācijas, kas tavu darbošanos virtuvē padarīs aizraujošāku, daudzveidīgāku un vienkāršu.

Receptes vegāniem. Ja esi pievērsusies mūsdienās tik populārajam vegānismam vai svaigēšanai, aplikācija „Garden plate” domāta tieši tev. Tajā ir vairākas sadaļas ar receptēm, piemēram, atsevišķi receptes vegāniem, atsevišķi svaigēdājiem un atsevišķi izdalītas receptes tiem, kas vēlas ēst produktus bez glutēna. Viss papildināts ar kārdinošiem gardumu attēliem, kas tā vien mudina nogaršot un izmēģināt.

Katrai dienai. Aplikācija „365 food tips” varbūt nebūs pati noderīgākā ikdienā, tomēr tā ir visai interesanta, jo katru dienu piedāvā kādu padomu, kas saistīts ar pārtikas produktiem, piemēram – vai tu zināji, ka viena tablete pret galvassāpēm dod tādu pašu efektu kā sauja ķiršu? Un to, ka avenes vislabāk no visa dabā pieejamā izvada toksīnus no cilvēka organisma?

Taimeris. Ja negatavo visai bieži, diez vai tavā virtuvē atrodas taimeris, kas skaļi zvanītu, kad kartupeļi katliņā jau izvārījušies un sākuši cepties, kamēr tu, par tiem sen jau aizmirsusi, laiski atpūties vannā. Lai no tā izvairītos, ielādē virtuves taimeri telefonā. „Timer” taimeris ir pavisam vienkāršs un ārkārtīgi gaumīgs, aplikācijas dizains atgādina plīts slēdzi – piestāvēs modernam virtuves iekārtojumam vai, ja nu tava virtuve pēc remonta vēl tikai ilgojas, būs pirmā svaigā vēsma ceļā uz to.

Mammām. Katra mamma zinās, ko nozīmē mazuļa pirmā iepazīšanās ar pieaugušo pārtiku un cik daudz jautājumu tas sagādā jaunajiem vecākiem. Tāpēc aplikācija „Weaning” būs labs padomdevējs un palīgs. Tajā iespējams plānot bērna maltītes sākot ar pirmo piebarojuma karoti, līdz pat brīdim, kad aizstātas visas ēdienreizes. Aplikācija piedāvā arī dažnedažādas receptes, kuras iespējams meklēt gan pēc mazuļa vecuma, no kura konkrētais ēdiens ieteicams, gan pēc ēdienreizes, kurai idejas aptrūkušās, gan pēc produktiem, no kuriem vēlies gatavot. Jāatzīmē, ka daļa aplikācijā piedāvātas receptes ir arī no mūsu platuma grādiem ne tik ierastiem mazuļu ēdieniem, bet ir arī pavisam vienkāršu biezeņu versijas!

Veselīgam dzīvesveidam. „Lifesum” ātri vien kļūs par labāko draugu tiem, kas seko līdzi tam, cik kalorijas dienas gaitā uzņem, cik patērē sportojot, kādā daudzumā uzņem konkrētās uzturvielas, un cik ūdens izdzer. Iespējams izvēlēties režīmu, kādā aplikācijai darboties – veselīga dzīvesveida uzturēšanai vai svara samazināšanai. Lielākais aplikācijas pluss ir tās datu bāzē pieejamo pārtikas produktu skaits un daudzveidība – arī Latvijā ražoti produkti lielākoties jau ir pieejami, bet ja nav, tad nav jābūt tehnoloģiju ģēnijam, lai pievienotu paša gatavotu ēdienu un aprēķinātu kalorijas vai noskenētu veikalā pirkta produkta svītru kodu.

Radoša pieeja un iepirkumu saraksts. Savukārt aplikācija „Smart kitchen” piedāvā atrast piemērotāko recepti, ko pagatavot no tā, kas pieejams tavā ledusskapī, garšīgi kombinējot arī to, kas tavuprāt neiederētos pat vienā ledusskapja plauktā, kur nu vel uz viena šķīvja! Šajā aplikācijā iespējams arī veidot iepirkumu sarakstu, lai neizrādītos, ka ieplānoto maltīti jāatliek tikai tāpēc, ka kaut kas palicis nenopirkts un otrreiz jau nu uz veikalu skriet negribas.

3 komentāru
  1. Paldies. Veel ljoti noderiigs ir iepirkumu saraksts. Veikala muzhdien nav lidzi pildspalvas ar ko izsvitrot jau ielikto groza. Telefons vienmer ir lidzi.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.