6 aktuālākās KĀZU svinēšanas tendences 2014

Kāzas ir īpašs notikums. Tam parasti gatavojas ilgu laiku – daži pāri pat gadu un vēl ilgāk. Parasti pārdomāts tiek it viss – sākot no ielūgumiem, beidzot ar svinību dekoriem, ziedu izvēli utt. Līdz ar to attīstījusies ir vesela industrija, kas griežas tikai par un ap kāzām. Šoreiz espati.lv tev piedāvā tās 6 tendences, kas uzskatāmas par aktuālām kāzu svinēšanā visā pasaulē šogad!

GADA STILS – KĀZAS BRĪVĀ DABĀ. Ja agrāk kāzas brīvā dabā svinēja tikai tajās zemēs, kurās laika apstākļi tam parasti ir draudzīgi, tad tagad šī tendence ir izplatījusies it visur. Jā, arī pie mums Latvijā, kur sevišķi labvēlīgi to ir iespaidojuši jaunpieņemtie likumi par to, ka laulāties drīkstat jebkur, kur sirds vien kāro – gan pie jūras vai ezera, gan kalna galā, mežā vai pļavā. Tas viss dod vaļu fantāzijai, jo iespējas ir teju neierobežotas. Taču, ne tikai laulību ceremonija, bet arī svinības var notikt brīvā dabā. Galvenais – pienācīgi sagatavoties, tad šādas kāzas var kļūt tiešām neaizmirstamas un atšķirīgas no tik ierastajiem viesu namiem, muižām vai pilīm.GADA TENDENCE – KĀZAS, AR KURĀM NEDALĀS.
Tās ir kāzas, kuras netiek publiskotas sociālajos tīklos. Tās ir kāzas, kurās galvenie tiešām ir jaunais pāris. Tās ir kāzas, kurās šie divi cilvēki, kas nolēmuši kļūt par ģimeni, dalās tikai ar tiem, kuri viņiem tiešām ir īpaši – ar viesiem, kas ir uzaicināti uz kāzām. Un tikai. Bildes no ceremonijas neparādās sociālajos tīklos vēl pirms tā ir noslēgusies. Un arī no vakara daļas ne. Tas it tieši tik īpašs un jā, arī intīms pasākums, lai paturētu to sev un tiem cilvēkiem, ar kuriem tiešām vēlaties dalīties šajā notikumā.


GADA ZIEDI – GALVENAIS, KA ĻOTI DAUDZ.
Kāzas bez ziediem nav iedomājamas, tā tas ir arī 2014. gadā. Kādas ir tendences? Ziedi var būt jebkuri, kas patīk jaunajam pārim, bet galvenais – lai to tiešām būtu daudz. Tie šogad tiek uzskatīti par galveno dekora elementu gan ceremonijas laikā, gan pašās svinībās. Jā, var uzticēt šos dekorēšanas pienākumus profesionālam kāzu floristam, kas to nenoliedzami izdarīs ar vērienu, un tā, ka atcerēties ko būs visu mūžu. Taču – tas ir diezgan sālīts pasākums. Kādi vēl ir varianti? Viena laba ideja ir izdomāt, kuri no pieejamajiem ziediem jums ir pašiem vistīkamākie, pavēstīt to viesiem un kāzu svinības dekorēt ar tiem ziediem, ko viesi būs sadāvājuši! Var lūgt gan konkrētus ziedus, gan arī – konkrētu krāsu! Ja izvēlēsieties ziedus, kas smaržo, tad rezultāts būs vēl jo pasakaināks.

GADA KRĀSAS – VISI KOŠIE TOŅI. Ja pagājušajā gadā modē bija violetais ceriņu tonis, laša krāsa un citi eleganti toņi, tad šogad vaļa tiek dota visam, kas spilgts un pamanāms! Floristi saka – nevajag bīties no krāsām! Tās padarīs kāzas neaizmirstamas! Var izvēlēties vienu spilgtu toni, piemēram, koši rozā vai tirkīzu, bet tikpat labi – kombinēt vairākus košos toņus kopā! Ienesiet savās svinībās varavīksni un ticiet – būs skaisti gan dzīvē, gan bildēs, gan atmiņās! Starp citu – tas attiecas ne tikai uz dekoriem un ziediem, bet arī līgavas un līgavaiņa tērpiem!


GADA LĪGAVAS PUŠĶIS – AR NELIELU SPĪDUMU.
Protams, protams, arī līgavas pušķis ir lieta, kas zināmā mērā tiek pakļauta kāzu modes tendencēm. Un tā tas ir arī šogad. Aktualitāte – spīdums līgavas pušķī! Pats pušķis var tikt veidots no jebkuriem topošajai sievai tīkamiem un mīļiem ziediem, kurus florists papildina ar nelielu devu spīduma – tie var būt gan pielīmējami gliteri, gan akmentiņi. Šāds akcents padarīs pušķi interesantu, atšķirīgu un noteikti – skaistu! Otrs variants – pats pušķis no ziediem, bet spīdumiem rotāts tā kāts.

GADA KŪKA – AR VOLĀNIEM. Un visbeidzot – kāzu torte. Kāda ir aktualitāte šogad? Volāni! Kāzu kūka, kas rotāta ar volāniem, tiek uzskatīta par 2014. gada hitu! Paralēli tam šogad aktuālas ir arī kūkas, kas rotātas ar marcipāna mežģīnēm, spīdumiem, dažādās košās krāsās, kā arī tādas, kas izskatās teju pēc mākslas darbiem – apgleznotas ar pārtikas krāsvielām. Kas no šī visa ir tuvs tieši jums – tas ir tikai jūsu ziņā. Galvenais, ko der paturēt prātā – kāzas ir īapšs pasākums, kuram gatavojoties vislabākais ieteikums ir vadīties pēc savām sajūtām, kas jūs nepievils!

3 komentāru
  1. lieliska ideja – par to, ka viesi sadavina ziedus ar kuriem var izdekoret ari svinibu vietu – atliek vien laicigi sagatavot vazes / izdekoretas burcinjas!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.