5 tavas KĻŪDAS, uzsākot KOPDZĪVI ar vīrieti, kas viņu BIEDĒ

Kad randiņu fāze jau pārdzīvota, laiks nākamajam lielajam solim – kopdzīves uzsākšanai! Tas ir romantiski, aizraujoši un vilinoši! Tomēr to darot, ir jāņem vērā pāris būtiski nosacījumi, lai sākums ātri vien nekļūtu arī par beigām! Tici mums, atbaidīt vīrieti var ļoti ātri un vienkārši. Mums ir pavisam vienkārši un itkā zināmi (tomēr ikdienā aizmirstami) ieteikumi, kas ļaus jums uzsākt veiksmīgu kopdzīvi! Izlasi, ņem vērā un ievēro!

Dod viņam privāto telpu. Ja vīrietis ir pieradis dzīvot viens pats, tad privātās telpas ierobežotība viņu pavisam noteikti varētu biedēt. Tas, ka esat uzsākuši kopdzīvi nebūt nenozīmē, ka nu jums katru mīļu brīdi jābūt vienam otram blakus. Neaizbaidi viņu jau pašā sākumā un ļauj vīrietim brīvi elpot. Viņam ir visas tiesības nodarboties ar kādām savām lietām un interesēm datorā, nejūtot tavu elpu pakausī.

Turpini pucēties. Ja ejot uz randiņiem tu katru reizi izskatījies starojoša un saposusies tad tagad tavam vīrietim varētu būt nepatīkams pārsteigums lielāko daļu laika redzēt tevi netīriem matiem un netīrās mājas biksēs. Protams, mājās mēs gribam justies ērti un komfortabli. Tev nav uzreiz jāliek uz sejas pamatīga špakteļa kārta. Bet par elementārām lietām – tīri mati, sakopti nagi gan nevajadzētu aizmirst. Turklāt, diezgan ērts (un piedevām seksīgs) apģērbs var būt arī tava vīrieša krekls (tikai krekls). Tikai pirms to velc, pajautā viņam atļauju.

Neizrīko viņu. Tas, ka tagad dzīvo kopā ar vīrieti nenozīmē, ka vari viņu izrīkot, liekot katru dienu pārbīdīt mēbeles vai kā citādi nodarbināt. Protams, lielākā daļa vīriešu, uzzinājuši, ka izdegusi spuldzīte, čīkst durvis vai saplīsis vannas istabas krāns, steigsies visu salabot. Tomēr, ja uzstāsi uz to, ka viss jāizdara uzreiz un tagad, tavam vīrietim var šķist, ka esi uzsākusi kopdzīvi tikai tādēļ, ka tev tas ir ērtāk. Ja redzi, ka kaut kas saplīsis, pasaki, bet neuzstāj, lai pēc garas un nogurdinošas darba dienas viņš visu dzīvoklī salabotu. Esi pacietīga!

Nekļūsti par naudas tērētāju. Uzsākot kopdzīvi, ļoti svarīgi ir izrunāt visas finansiālās lietas. Tu pieļausi ļoti lielu kļūdu, ja par pašsaprotamu lietu uzskatīsi, ka vīrietim jāapmaksā visi rēķi un tu par savu naudu varēsi tikai staigāt pa veikaliem un dažādiem kosmētikas saloniem. Izrunājiet, kurš ko maksās, jo nu jums ir kopīgs finanšu budžets. Tā tu izvairīsies no nepatīkama pārsteiguma, kad vīrietis tomēr izlems dzīvot viens pats. Uzņemies daļu maksājumu arī tu!

Necenties viņu pārmācīt! Pirms kopdzīves uzsākšanas jums katram bija savi ikdienas paradumi – gan labāki, gan sliktāki. Iespējams, ka viņš ir pieradis savas zeķes atstāt uz grīdas vai arī dzert uzreiz no piena pakas, nevis ieliet dzērienu glazē. Pirms sāc viņu nosodīt un uz visu vakaru sadusmoties, pajautā, vai ir kas tāds, kas viņu tracina tavos paradumos! Izrunājiet visu. Tā jūs nonāksiet pie kompromisiem un neviens nebūs apvainojies. Esiet saprotoši viens pret otru!

1 komentārs
  1. Virietis nav nekads Dievs ,sieviete ir Dievs,dodiet elpot sieviete ,dodiet sievietei brivu telpu ,neuzbazaties ar edieniem,taisiet pasi.nemaciet mus ,esiet pscitigi ar mums un mes busim pacitigi pret jums

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.