5 soļi, kas jāsper TEV, lai beidzot veiksmīgi IEPAZĪTOS

Pastāv viedoklis, ka, lai iepazītos ir vai nu jāgaida, kad tevi kāds uzrunās, vai pašai jākļūst par mednieci un jāķeras pie lietas. Vai tiešām? Bet varbūt viss nemaz nav tik vienkārši? Espati.lv piedāvā tev 5 soļus, kas jāsper, lai veiksmīgi iepazītos. Tas ir darbs, pirmkārt, ar sevi pašu, kas soli pa solim novedīs tevi arī pie viņa.

NOSKAIDRO, KO VĒLIES!
Galvenais – nemelo pati sev. Ja gribi īslaicīgas attiecības un labu seksu, to arī nostādi par mērķi. Ja tomēr ko ilgstošu un tālredzīgu, paliec pie tā. Šķiet vienkārši atbildams jautājums? Tomēr tā nav, jo, ja kļūdīsies ar šo formulējumu, vari piedzīvot sakāvi. Piemēram, ja pēc ideālas (jau piektās) kopā pavadītās nakts tomēr sapratīsi, ka gribas ko vairāk par tikai seksu, vari piedzīvot atraidījumu, jo vienojāties, ka šī būs tikai izklaide. Un otrādi – pēc pāris mēnešu kopā būšanas, brīdī, kad viņa zobu birste jau stāv tavā vannas istabā, tu tomēr saprotu, ka nē – vēl ir par ātru kam tādam, jo tev attiecībām vienkārši nav laika! Tātad – jo precīzāk noformulēsi pati sev, kas ir īstais tev šobrīd, jo lielākas izredzes, ka tieši tādas attiecības iegūsi. Domās iecel to vīrieti savā ikdienā un saproti – cik laika varēsi (un gribēsi) viņam veltīt? Vai tev viņu vajag tikai šad un tad, piemēram, brīvdienu vakaros, vai tomēr katru dienu un visu laiku?

ATSTĀJ PAGĀTNI TUR, KUR TAI JĀBŪT!
Citiem vārdiem – nokārto attiecības ar pagātni un visu, kas bijis tajā. Mēs, protams, runājam par taviem bijušajiem. Parūpējies, lai nekas nevilktos līdzi un nebremzētu tevi. Piedod tiem, kam jāpiedod un tiec vienreiz galā ar to analīzi – kamdēļ aizgājāt katrs uz savu pusi? Kas bijis, tas bijis. Laiks atpakaļ nav pagriežams, un visticamāk – to arī nevajag. Galvenais tavs uzdevums – iegūt to sajūtu, ka esi brīva un gatava visam jaunajam, kas tevi sagaida nākotnē!

IZVĒLIES SAVU VĪRIETI!
Noformulē pati sev to, kādam tad viņam būtu jābūt. Un nemelo sev teikdama, ka izskatam nav nozīmes, galvenais, lai labs cilvēks. Muļķības. Ikvienai no mums ir sava tipāža vīrieši, kas spēj mūsu uzmanību piesaistīt daudz efektīvāk, kā visi pārējie. Tavs uzdevums – saprast, kuras ir tās vizuālās lietas, kas tevi saista un uzrunā instinktu līmenī, un, protams, arī tās vēlamās un galvenais – nevēlamās rakstura iezīmes, kuras meklēsi vai nemeklēsi potenciālajos kavalieros. Ja tavs mērķis ir iepazīties izklaidei, tad šis punkts varētu būt paviršāk izpildāms, jo īslaicīgiem sakariem pietiks ar pareizo vizuālo komplektāciju plus nedaudz no tām tevis novērtētajām labajām īpašībām. Taču, ja mērķis ir kas ilglaicīgs, noteikti jāsaprot, ar kādu vīrieti tu būtu gatava sadzīvot ik dienu? Protams, teiksi, ka ideālu nav, jā, nevar nepiekrist. Tomēr – tavs mērķis ir atrast pēc iespējas labāku, vai ne? Galvenais, pildot šo noteiktumu, ir saprast pašai sevi un savas patiesās vēlmes. Tev nevajag vienalga kuru, ka tik vīrietis, tev vajag tieši to, kas tavām prasībām atbilst vislabāk, un zinot, kāds viņš ir, tu viņu pamanīsi citu vidū daudz ātrāk!

ESI ATVĒRTA VIŅAM!
Vīrieša lielākās bailes ir bailes no atraidījuma. Ja dzīvosi ar augstu paceltu galvu un izstarosi tikai un vienīgi: „Nenāc man klāt, man viss jau ir”, tad viņš arī nenāks. Viņš nodomās: „Šī jau ir aizņemta”, tu nodomāsi: „Nu redz, viņam es neinteresēju”. Atmet stereotipus, ka tikai vīrieši sper pirmo soli, lai iepazītos, esi atvērta un ļaujies sajūtām. Ja jūti, ka viņš varētu būt īstais, liec viņam to manīt! Protams, nevajadzētu arī ielēkt otrā grāvī un sākt pārāk aktīvi meklēties – ģērbties super pamanāmi un izaicinoši vai skatīties uz vīriešiem ar izsalkušām acīm. Tas arī aizbaida. Kur ir vidusceļš? Esi pašapzinīga, bet ne augstprātīga vai uzpūtīga, esi atvērta, bet ne izmisusi, esi nosvērta, bet ne auksta un nejūtīga, esi ieinteresēta, bet nemēģini izdabāt. Esi tu pati, esi pašpietiekama arī bez vīrieša pie sāniem, bet atstāj tur vietiņu arī viņam, tad, kad viņš parādīsies pie apvāršņa!

DZĪVO, NEVIS TIKAI GAIDI!
Nē, mēs tev neteiksim, ka tev jādodas uz, piemēram, auto izstādi, lai satiktu vīrieti, lai gan tev auto lietas absolūti neinteresē. Tev jābūt tev pašai un jādzīvo savu dzīvi! Apmeklē pasākumus, kuri tevi interesē, neatsaki draugiem, ja tie aicina tevi apmeklēt kādas ballītes un citus saviesīgus vakarus. Iesaisties sev tīkamās un interesantās aktivitātēs, jo tikai tad iespējamība, ka satiksi savu vīrieti palielināsies, turklāt – vīrieti, ar kuru ļoti iespējams, jums būs līdzīgas intereses. BET neaizmirsti vienu – dzīvo sev, nevis ar galveno uzdevumu iepazīties, bet gan ar uzdevumu interesanti un labi pavadīt laiku. Iedomājies divas sievietes – viena dodas uz, piemēram, kādu no vasaras festivāliem ar mērķi tieši iepazīties, otra – lai labi pavadītu laiku. Ja pirmā sieviete visticamāk šo pasākumu pat nespēs izbaudīt, jo katrs satiktais stiprā dzimuma pārstāvis viesīs viņā cerības, viņa aizbrauks mājās nesagaidījusi to, ko vēlējās un vēl vairāk nostiprinās pārliecību, ka viņai nekas labs nav lemts. Tad otra būs lieliski pavadījusi laiku, izpriecājusies, izbaudījusi labu kompāniju, mūziku, dejas utt., un, ļoti iespējams uzsmaidījusi kādam stiprā dzimuma acu pārim, kas zina – varbūt īstajam?

6 komentāru
  1. Rībini šamaņu bungas seksīgā satīna naktskrekliņā un pilnmēness naktī krustcelēs nokauj melnu gaili. Darbojas 100% 😀

  2. Nedarbojas gan, no sākuma Līgo naktī jāatrod 7-žuburu egle un janorauj 1 zariņš, tad jānoliek tas zem spilbena un pēc 7 gadiem būs :).

  3. Jā, šis liek padomāt. Piekrītu, ka reizēm jāņem groži savās rokās. Latviešu vīrieši jau vispār ir tādi stumdāmi un grūstāmi, paši neko nevar, arī iepazīties.

  4. Man vecāmāte stāstīja, ka ir jāsavāc mīļotā utis un krāsnī jāsadedzina līdz pelniem, tad jāber klāt pie sava ēdiena un jāsaka – lai tu man klāt kā uts turies. A ja viņam nav?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.