5 pavasarīgas SALĀTU receptes

Pavasaris klāt! Ik gadu līdz ar to nāk vēlme arī ieviest korekcijas savā ēdienkartē. Kārojas pēc kā svaiga, jauna, garda… Piedāvājam tev 5 pavasarīgas salātu receptes – izmēģini kādu jau šodien!

BROKOĻU UN BEKONA SALĀTI AR ŽĀVĒTĀM DZĒRVENĒM. Brokoļi ir vieni no visveselīgākajiem dārzeņiem. Šajos salātos tie tiek lietoti svaigā veidā – ļoti gardi, veselīgi un noteikti pamēģināšanas vērti recepti lasi šeit!
SPINĀTU UN VISTAS SALĀTI AR FETAS SIERU.
Spināti ir pavasara vitamīnu bumba, bet vistas fileja nodrošina sāta sajūtu – viegli un ātri pagatavojami salāti, kas piemēroti kā pusdienā, tā vieglām vakariņām recepti lasi šeit!

 


AVOKADO UN ZEMEŅU SALĀTI AR MEDU.
Interesanti un gardi salāti, kas noteikti jāizmēģina visām, kuras mīl jaunu garšu nianšu atklāsmes. Garšos kā lieliem, tā maziem ēdājiem

recepti lasi šeit
KVINOJAS UN SPINĀTU SALĀTI AR GRANĀTĀBOLU.
Neesi mēģinājusi kvinoju salātos? Tad tev noteikti jānogaršo šie salāti – tie ir veselīgi, gardi un neprasti! Kā radīti ātrākai pavasara sagaidīšanairecepti lasi šeit! 
KRĀSAINIE AUGĻU SALĀTI AR KARAMELI.
Našķis, ar kuru palutināt sevi un savus mīļos! Garšos visiem. Par šiem salātiem droši var teikt – tā ir pavasara saule uz tava šķīvjarecepti lasi šeit!1 komentārs
  1. brokoļu salāti ir debešķīgi – iesaku visām, kas vēl nav pamēģinājušas!!! šie būs mani lieldienu top salāti 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.