5 patiesības, kas jāņem vērā PAPARDES ZIEDU meklējot!

Tūlīt, tūlīt būs klāt gada īsākā, gaišākā un noteikti maģiskākā nakts – Līgo nakts! Ticējumi par šo nakti ir daudz un dažādi, taču liela daļa no tiem ir apvīti ar zināmu noslēpumu plīvuru. Tie, protams, ir ticējumi par maģisko papardes ziedu, kas ziedot tikai reizi gadā, tikai šajā naktī, un tā meklēšana ir saistījusi cilvēkus jau kopš seniem laikiem. Neatkarīgi no tā, vai tu esi vai neesi nolēmusi šajos Līgo svētkos meklēt savu papardes ziedu, mūs esam sagatavojuši ceļvedi papardes zieda meklēšanas prieku zinībās! Lasi un ņem vērā būtiskākās patiesības par papardes zieda meklēšanu, kas noderēs gan tiem, kas vēlas šo ziedu atrast pilnā nopietnībā, gan tiem, kas vairāk orientēti uz pašu procesu, nevis rezultātu!
 

5 patiesības par PAPARDES ZIEDU
Savs papardes zieds gaida katru no mums! Šī nu ir patiesība, kas noteikti jāliek aiz auss – agrāk vai vēlāk katrs, kurš meklē, papardes ziedu to arī atrod! Ja būs lemts – tas notiks šogad, taču, ja arī tas nenotiks šogad, nebēdā – atradīsi nākamgad! Katrā ziņā papardes zieda meklēšana nav tā lieta, kas ir vienīgā darāmā šajos svētkos – galvenais tomēr ir visa balanss. Ja visu nakti koncentrēsies tikai uz domu, ka ir taču jāatrod papardes zieds, tad, visticamāk, labāko nakts daļu, pasākumus un aktivitātes palaidīsi garām. Tādēļ iesākām – koncentrējies uz Līgo svētku svinēšanu jauku cilvēku sabiedrībā, un tad jau papardes zieda meklēšanas brīnums neviļus atnāks pats no sevis! Turklāt nereti tieši tā arī notiek – jo mazāk tu domāsi par papardes zieda meklēšanu, jo lielāka iespēja, ka šo ziedu tiešām atradīsi, turklāt jau šogad!
 
Papardes zied neatkarīgi no laika apstākļiem, turklāt to var meklēt dažādās vietās! Papardes zieds ir visai viltīgs, jo tas ne vienmēr atrodams tieši papardēs! Izrādās, ka tas var augt arī visādās citādās vietās, un līdz ar to ne vienmēr obligāta ir došanās uz pļavu vai mežu, lai šo brīnumaino ziedu atrastu! Tomēr, ja esi izlēmusi šogad meklēt papardes ziedu tieši pļavā, mežā, vai upes krastā, tad atceries, ka šādai zieda meklēšanai ir īpaši jāsagatavojas! Noteikti ieteicams padomāt par to, lai kājas būtu siltas, kā arī atcerēties, ka meklēšanas procesā var noderēt kāda sega, ko paklāt uz zemes (zinātāji apgalvo, ka reizēm ziedu varot atrast arī teltī). Tas ļaus izvairīties no iespējamās saaukstēšanās, kas var piemeklēt cītīgus papardes zieda meklētājus! Taču, ja papardes zieda meklēšana zem klajas debess nav tev tīkama, tad varam atklāt noslēpumu – reizēm tieši Līgo naktī šo brīnumaino ziedu var atrast arī guļamistabā… Ne velti šā taču ir maģiska nakts! Un papardes zieda meklēšanas speciālisti pagalvo, ka arī nekādi laika apstākļi nespēj ietekmēt šā zieda iespējamo uzziedēšanu – tādēļ nebēdā, ja Līgo naktī laika apstākļi nav tādi, kādus vēlējies – īsteniem papardes zieda meklētājiem arī tie nespēs liegt zieda atrašanas prieku!
 
Izdomā, vai tiešām gribi atrast papardes ziedu! Pirms pienākusi maģiskā nakts, kas, iespējams, nesīs sev līdzi papardes zieda meklēšanas piedzīvojumus, kārtīgi apdomā, vai tiešām šogad vēlies atrast savu papardes ziedu! Par to ieteicams padomāt jau pirms zieda meklēšanas, lai pēc Līgo nakts nenāktos nožēlot paveikto (atrasto). Ja jūti, ka it kā papardes ziedu pameklēt varētu, taču pilnīgi neesi pārliecināta, ka gribi to arī atrast, tad ieteicams laikus sagatavoties – prezervatīvs (viens vai vairāki – tas atkarīgs no tā cik cītīgi esi nolēmusi ziedu meklēt) ir tieši tas, ko vēlams paņemt līdzi somiņā vai jakas kabatā. Papardes zieda meklēšanas palīglīdzekļu (prezervatīvu) ražotāji par godu Līgo naktij piedāvā arī īpašus prezervatīvus, kas tumsā spīd (atgādinot lielu jāņtārpiņu)! Izmēģini šādu izstrādājumu jau šajā Līgo naktī un prieks par meklēšanas procesu būs garantēts, taču nākamajā rītā nebūs jānožēlo paveiktais un nebūs jādomā, kā pielāgot dzīvi atrastajam papardes ziedam.
 
Atceries par to, kā jārīkojas, ja papardes ziedu esi atradusi nejauši! Reizēm dzīvē gadās arī tādas situācijas, kad tu it kā neesi nolēmusi meklēt papardes ziedu Līgo naktī, taču šis zieds ir atradies nejauši – neplānoti pagadījies tavā ceļā! Saprotams, ka šādai situācijai varēji nebūt gatava un nekādi palīglīdzekļi (prezervatīvi) nav bijuši tavā rīcībā. Lai šādas situācijas veiksmīgi atrisinātu, ieteicams ņemt vērā ieteikumu lietot avārijas kontracepcijas piedāvātās iespējas, kas jāizmanto ne vēlāk kā 72 stundas pēc papardes zieda meklēšanas. Taču šis, protams, ir pilnīgi neplānoti atrasta papardes zieda risināšanas variants. Tā kā Līgo nakts vēl priekšā, tad mūs tomēr iesakām ielūkoties iepriekšējā punktā un ņemt vērā tajā dodos ieteikumus, lai varētu ļauties papardes zieda meklēšanas priekiem, taču ar garantiju, ka pats zieds tomēr netiks atrasts (vismaz ne šogad). Iesakām ņemt vērā dotos ieteikumus arī tad, ja esi pilnīgi pārliecināta par to, ka papardes zieda meklēšanā tevi šogad nav iespējams iesaistīt, jo Līgo nakts tomēr ir maģiska nakts un tu nekad nevari zināt, kādus pārsteigumus tā var atnest!
 
Ja papardes ziedu esi atradusi, tad, iespējams, jāsāk gatavoties skaistam dzīves mirklim! Arī šajos Līgo svētkos noteikti būs tādi cilvēki, kas papardes ziedu būs gan cītīgi meklējuši, gan arī atraduši. Un ar to arī mūs šos cilvēkus gribam apsveikt! Jāņu naktī meklēta un veiksmīgi atrasta papardes zieda īstie augļi parasti redzami (gaidāmi) nākamā gada marta mēnesī. Patiesībā var teikt, ka rūpīgi un cītīgi meklēts un atrasts papardes zieds Līgo naktī, garantē skaistus un neaizmirstamus svētkus nākamā gada pavasarī – to arī novēlam visiem tiem, kas šogad plāno meklēt un noteikti atrast savu papardes ziedu! Lai izdodos!

7 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.