5 pārliecinoši iemesli, lai MĪLĒTOS BIEŽĀK

Šoreiz esam apkopojuši 5 galvenos iemeslus, kas saka – sekss tiešām ir sasodīti veselīgs! Nu ko – jāmīlējas biežāk, kaislīgāk, daudzveidīgāk un galvenais – no visas sirds! Uz veselību!

SEKSS NOSTIPRINA UN VEIDO TAVU ĶERMENI!
Labs un daudzveidīgs sekss nostiprina muskulatūru tieši tāpat kā sporta zāles apmeklējums. Sievietēm sevišķi būtiska ir iegurņa muskuļu stiprināšana, kas notiek seksa laikā – tādējādi gan stāja kļūst staltāka, gan vēders stingrāks! Sekss trenē arī tavu sirds un asinsvadu sistēmu, nostiprinot un padarot to izturīgāku. Starp citu, labs un kaislīgs sekss sadedzina vismaz 4,5 kalorijas ik minūti – mīlējies biežāk, ilgāk un no sirds!

SEKSS MAZINA STRESU UN NOVĒRŠ GALVASSĀPES!
Un tas ir gluži loģiski, jo mīlējoties organismā pastiprināti izdalās tā dēvētais laimes hormons jeb endorfīns, kas ļauj mums atslābināties, baudīt un, protams, smaidīt! Tas viss teju vai ar dzīšanu dzen prom negatīvās domas un arī galvassāpēm tieši labs sekss bieži vien ir vislabākās zāles – izmēģini!

SEKSS STIMULĒ VIELMAIŅU!
Jau minējām, ka sekss trenē sirds un asinsvadu sistēmu, tieši dēļ šī aspekta paātrinās arī tava vielmaiņa. Regulāri nododoties kvalitatīvam seksam, tu neļauj savai vielmaiņai atslābt, kas nāk par labu visam tavam ķermenim kopumā, un, protams, visvairāk tieši tavai figūrai!

SEKSS REGULĒ HORMONUS!
Zinātniski ir pierādīts, ka sievietēm, kas nodarbojas ar seksu vismaz vienu reizi nedēļā, ir regulārāks menstruālais cikls. Regulārs sekss paaugstina sievišķā hormona estrogēna līmeni asinīs, kas savukārt atbild par veseli sirdi, nodrošina normālu holesterīna līmeni asinīs, kā rezultātā ir gan stiprāki kauli, gan tvirtāka un mirdzošāka āda. Skan labi, vai ne?

SEKSS PAILDZINA MŪŽU UN PADARA TO KOŠĀKU!
Gan uzskaitītie, gan vēl citi labumi, ko sekss dod mums un mūsu veselībai, kopā nenoliedzami pagarina mūsu mūžu, kā arī padara to kvalitatīvāku! Nav noslēpums, ka sieviete, kurai ir regulāras un kvalitatīvas seksuālās attiecības, ir laimīgāka, starojošāka un jūtas lieliski!

4 komentāru
  1. Viss ir labs, kas izraisa labas emocijas – un ne vienmēr tikai organsms ir galvenais 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.