5 padomi, lai nezaudētu PIEVILCĪBU sava vīrieša acīs NEKAD

Nē, šī nebūs kāda viena brīnumrecepte, kas ļautu vienmēr būt tādai, kā toreiz 20 gados, kad iepazināties. Tādas receptes nav. Taču ir lietas, kurām vērts pievērst uzmanību. Vienmēr, arī tad, kad gadu skaits, kas pavadīts kopā, jau rakstās ar diviem cipariem…!

PASKATIES SPOGULĪ. Vīrieši mīl ar acīm, tā tas vienkārši ir iekārtots. Un, ja to atceries, tad uztraukumam nav liela pamata. Un nē, tev 45 gados nav jāizskatās tāpat kā toreiz 20 gados, kad iepazināties. Tavam vīrietim to nemaz nevajag, jo arī pašam vairs nav 20 gadu. Bet – viņam vajag skaistu sievieti blakus. Skaistu, koptu un par sevi pārliecinātu. Rūpējies par sevi, seko sev līdzi un tad par šo nebūs jādomā – izbaudi to, kā ir būt pievilcīgai savam vīrietim! Un tici – arī viņš tavus pūliņus novērtēs!

ĻAUJ SEV UN VIŅAM SAILGOTIES. Jebkurās attiecībās ir nepieciešams laiks, ko pavadāt atsevišķi, reizēm pat pavisam šķirti – tas viss ļauj jums vienam pēc otra sailgoties. Tas ļauj uzrušināt oglītes un atcerēties, kādēļ otrs cilvēks ir tik īpašs un tik mīļš! Un tas arī viņam ļaus saprast, ka tu esi īpaša un vienīgā tāda! Ieplāno kādu ceļojumu ar draudzeni vai pieaugušajiem bērniem, un atgriezies no tā skaista un starojoša, lai vīrietis saprastu, cik sasodīti pievilcīga tu esi!

NEPAZAUDĒ TO, KĀDĒĻ VIŅU IEMĪLĒJI. Un neļauj viņam pazaudēt to tevī! Tas nozīmē – lai vai cik ilgi kopdzīves gadi jau aiz muguras, jūs viens otram vienalga vienmēr esiet tie galvenie. Viss pārējais nāk un iet. Jā, arī bērni – jūsu uzdevums ir tos radīt un izaudzināt, lai palaistu savā dzīvē. Bet otrs cilvēks būs blakus arī pēc tam. Un to neaizmirstiet! Lutiniet viens otru, veltiet laiku sev, esiet kopā un baudiet to. Ejiet uzrandiņiem, kaut vai pavakariņot ārpus mājas, arī tad, kad vairs nav ne 30, ne 40 gadu. Viss ir tikai pašu rokās, bet ikdienas rutīnas laušana un neaizmiršana, kādēļ otru tik ļoti mīli, ir galvenais, kas nepieciešams, lai nezaudētu pievilcību vienam otra acīs.

PADOMĀ KĀ BŪTU, JA NEBŪTU. Reizēm, lai sapurinātu pašai sevi, ir vērts iedomāties, kā būtu, ja tev pēkšņi vairs nebūtu tava mīļotā vīrieša pie sāniem, Nebūtu un viss. Tas sapurina un atver acis. Tas liek saprast, ka ikdienā bieži nenovērtējam to, kas mums ir. Nepasakām otram, cik svarīgs viņš mums ir. Dari to – nekad neaizmirsti, ka vīrietis ir arī jāpaslavē un jāpalutina. Esi skaista, sievišķīga, mīļa un jauka pret viņu. Esi tāda, kādu viņš tevi iemīlēja, vai – vēl labāka. Liec viņam saprast, cik ļoti viņam ar tevi ir paveicies!

IZMANTO VISU SAVU SEKSUĀLO ENERĢIJU. Un, protams, sekss. Laikam nav vīriešu, kam tas nebūtu būtisks. Tā nu tas ir un to nekad nevajag aizmirst. Neļauj savai seksuālajai enerģijai izsīkt. Strādā pie tā, lai gribētos pašai un arī viņam, tevi, protams! Tas, ka jums vairs nav ne 25, ne 30 gadi, nenozīmē, ka guļamistaba vairs nav svarīga mājas vieta. Tas, cik ļoti jūs spēsiet to nosargāt no rutīnas ir tikai pašu spēkos. Darīt ko lietas labā nemaz nav tik grūti – nu kādēļ nepakārdināt savu vīrieti ar jaunu, skaistu veļu? Vai neierosināt izmēģināt ko tādu, ko nekad vēl neesat mēģinājuši? Protams, vienas receptes visiem nav, bet nav jau svarīgi, ko darāt, galvenais ir nezaudēt interesi un gribēšanu darīt!

7 komentāru
  1. Piekrītu, nav ko čīkstēt, ka vīrs skatās uz citām, ja pati palaižas, tie ir zelta vārdi!

  2. Piekrītu par sailgošanos. Vēl viens punkts būtu turpināt attīstīties – tādejādi turpināsi būt interesanta – būs junas sarunu tēmas, jauni viedokļi, jaunas pieejas.

  3. Jā, visam piekrītu, jo tā lielā interese jau ātri pazūd, liekas, ka esi jau pieradis pie visa un visu zini, bet tad sākas tā attiecību kopšana!

  4. Skaisti! Kā man patīk tādi pāri, kas ar mīļumu raugās viens otrā arī 70 gados… kaut visi tā varētu…

  5. atkal jau sievietei jābūt tādai un šitādai – koptai, interesantai un mirdzošai jebkurā vecumā! Gaidu padomus vīriešiem šādā pat stilā 😀

  6. Varde – būtu jau forši, bet diemžēl večiem daudz biežāk nekā dāmām pietiek ar to, ka viņi ir veči :(.

  7. Vīriešiem padomi ir viņu portālos, ne tajos, kas dāmām domāti. Nav tik sarežģiti 😛 Un, starpcitu, viņiem šie jautājumi tiek risināti jau nākamjā limeni un bez ņaudēšanas komentāros 😉

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.