5 noslēpumi, kā likt tavai sejas ādai STAROT

Maiga, gluda un starojoša sejas āda, kurai raksturīgs vienmērīgs un skaists tonis, ir teju katras sievietes kvēls sapnis. Lai šo sapni padarītu par īstenību, mēs parasti izmantojam dekoratīvās kosmētikas piedāvātās iespējas – lietojam tonālo krēmu un nepieciešamības gadījumā arī korektoru. Šoreiz espati.lv tev ir sagatavojusi ceļvedi dažos vienkāršo noslēpumos, kurus pielietojot IR iespējams iegūt gludu un starojošu sejas ādu.
 
5 noslēpumi, kā likt tavai sejas ādai STAROT
Īstā un tieši tavai ādai piemērotā tonālā krēma izvēle. Pirmais noslēpums, kas ļaus tev iegūt skaistu un veselīgi mirdzošu sejas ādu, ir gaužām vienkāršs – ir jāizvēlas tāds tonālais krēms, kas vislabāk atbilst tieši tavai ādai un prasībām. Ieteicams sākt ar savas ādas tipa noskaidrošanu un vadoties galvenokārt no tā arī izvēlēties vispiemērotāko tonālo krēmu. Izvēle veikalu plauktos ir gana plaša – ir pieejami gan mitrinoši un īpaši mitrinoši, gan matētu efektu piešķiroši, gan kopjoši un īpašas sastāvdaļas saturoši, gan tādi tonālie krēmi, kas, piemēram, izgaismo tavu ādu. Ja tava āda ir ļoti laba, tai nav nekādu būtisku problēmu, kuras tu vēlētos nomaskēt, tad tev vispiemērotākais būs tieši tonālais krēms, kas piešķirs nepieciešamo toni un mitrinās ādu. Ja tava āda ir sausa, arī būtu ieteicams tonālais krēms, kas mitrina to visas dienas garumā un, protams, piešķirs tai mirdzumu un izlīdzinās toni. Savukārt, ja āda ir taukaina un problemātiska, izvēlies tādu pūderkrēmu, kas nenosprosto poras, matē sejas ādu, nomaskē defektiņus, kā arī kopj ādu. Arī nobriedušai sejas ādai ir pieejami speciāli tonālie produkti, kas paredzēti tieši šādai ādai.

Knifiņu pārzināšana un pielietošana.
Nākošais solis, kas jāsper, lai iegūtu visskaistāko sejas ādu, ir īpašo knifiņu pārzināšana un ņemšana vērā. Ar to mēs vēlamies tev atklāt sejas ādas korektora lielo un nozīmīgo lomu perfekta izskata iegūšanā. Visi sejas ādas korektori dalās divās lielās grupās – vieni ļauj nomaskēt nevēlamu krāsu uz sejas (zilumi, sarkanumi un tumši loki zem acīm), citi savukārt paredzēti tieši, lai nomaskētu tādus ādas defektus, kā grumbiņas un rieviņas. Ja tava problēma ir sarkanumi uz sejas, piemēram, kāda pumpa, tad izvēlies zaļas krāsas korektoru, uz zilumiem klāj nedaudz dzeltenīgu korektoru, bet tumšos lokus zem acīm maskējam ar korektoru, kas mazliet gaišāks par tavu sejas ādas toni. Krāsu koriģējošos sejas ādas korektorus var klāt zem parastā tonālā krēma, tas ir spējīgs ļoti efektīvi atdzīvināt sejas krāsu un padarīt to nevainojamu, taču jārīkojas ļoti uzmanīgi un jāpārliecinās, vai sasniegtais rezultāts ir tiešām efektīvs. Taču, šobrīd veikalos ir pieejami arī tā saucamie gaismu atstarojošie korektori – tie spēj paveikt vairākas lietas vienlaicīgi, piemēram, ar šāda veida korektoru tu vari gan vizuāli pacelt acu plakstiņus, izgaismot zonu zem acīm (tādējādi noslēpjot tumšos lokus), izlīdzināt mazās grumbiņas un rieviņas uz sejas ādas, gan arī piepildīt mīmikas grumbiņas, kā arī akcentēt mutes līniju.

 
Īstā toņa izvēle.
Trešais solis, kas tev jāveic, lai ar tonālā krēma palīdzību iegūtu visskaistāko sejas ādu, ir īstā, un tieši tavai ādai vispiemērotākā, tonālā krēma toņa izvēle.Mūsdienās veikalu plauktos atrodamie tonālie krēmi tev piedāvā ne vien plašu toņu klāstu, bet arī iespēju izvēlēties sev vispiemērotāko toni vairākos veidos. Pirmais solis ir noteikt, vai tava sejas āda vairāk atbilst sārtajam, neitrālajam vai siltajam tipam, tad vadoties no tā jāmeklē atbilstošākais tonālā krēma tonis. Toņi parasti sarindoti trīs kategorijās – gaišs, vidējs un tumšs. Ir divas būtiskas lietas, kas jāņem vērā, un tieši tās ir arī populārākās kļūdas, ko pieļaus sievietes izvēloties savu tonālā krēma toni. Pirmā no šīm kļūdām ir tāda, ka sievietes, izvēloties tonālo krēmu, nereti izmēģina to uz plaukstas vai delnas virspuses ādas, taču šajās vietās ādas tonis pilnīgi noteikti atšķirsies no sejas ādas toņa, kā rezultātā tiek riskēts ar nepareizā toņa produkta iegādāšanos! Otra raksturīgākā kļūda ir tā, ka tiek pamēģināts tikai viens tonis, ja tas šķiet derīgs, tad to arī pērk, taču speciālisti iesaka izmēģināt vairākus blakus esošos toņus, jo, ļoti iespējams, kāds no tiem tev būs vēl vairāk piemērots. Turklāt jāņem vērā arī faktors – saules un/vai solārija radītais iedegums, kas arī var būt par iemeslu jauna toņa tonālā krēma iegādes nepieciešamībai.

[BANNER]
 
Pareiza tonālā krēma uzklāšana. Ceturtais solis, lai iegūtu skaistu un starojošu sejas ādu ar perfektu un vienmērīgu toni, ir pareiza tonālā krēma uzklāšana. Tonālo krēmu var uzklāt divos veidos – ar pirkstiem, vai ar grima sūklīti. Speciālisti iesaka izvēlēties tonālā krēma uzklāšanu ar grima sūklīša palīdzību, jo tādējādi ir iegūstams daudz profesionālāks izskats, nekā uzklājot tonālo krēmu ar pirkstiem. Ar sūklīša palīdzību būs arī vieglāk apstrādāt zonu, kur sāk augt mati, kā arī sapludināt zoda un kakla līnijas, lai neveidotos maskas efekts. Speciālisti iesaka tonālo līdzekli uzklāt punktu veidā pa visu seju un tad šos punktus vienmērīgi izlīdzināt ar grima sūklīša palīdzību. Atceries, ka pats sūklītis pirms lietošanas ir jāsamitrina un liekais mitrums rūpīgi jāizspiež. Tas neļaus sūklītim pārlieko piesūkties ar tonālo līdzekli. Uzklāšanu sāc ar mazāko, tavuprāt, nepieciešamo tonālā līdzekļa daudzumu, kuru vienmēr varēsi palielināt, ja tas šķitīs nepieciešams.


 

 Īpaši ieteikumi, ko ņemt vērā uzklājot tonālo krēmu. Pēdējais, taču ne mazāk svarīgais solis, kas ļaus tev iegūt lielisku sejas ādu, ir noslēpumu pārzināšana, kas ļaus ar tonālā krēma palīdzību vēl vairāk izcelt tieši tavas sejas skaistumu.Īpašie ieteikumi tonālā krēma uzklāšanā ir apzīmējami kā CCTV – tā ir formula, kas tev ļaus vieglāk atcerēties kā padarīt sevi vēl skaistāku. Būtībā šī formula atklāj, kā ar tonālā krēma uzklāšanas palīdzību ir iespējams ne vien padarīt ādas toni vienmērīgāku, bet arī nedaudz koriģēt sejas pantus. CC nozīmē divus lielos C burtus, ko velc uz vaigiem, lai akcentētu tieši tos. T – deguna un pieres jeb tā saucamās t-zonas akcentēšanas līnijas. Un visbeidzot V – izcel zodu, lai akcentētu sejas ovālu kopumā. Šie it kā mazie, taču būtiskie knifiņi palīdzēs tavai sejai piešķirt vēl skaistāku mirdzumu un izcels tavu unikālo skaistumu. Izmēģini!

 
Šis raksts tapis sadarbība ar jaunajiem L´Oréal Paris LUMI Magique tonējošajiem produktiem – tonējošo krēmu un izgaismojošo korektoru, jaunākās paaudzes tonējošie produkti, kas atklāj ādas dabisko starojumu un acīmredzami maskē nepilnības. Īpaša sastāvdaļa: Andersena fluids, īsta gaismas koncentrācija emulsijas veida.

Vairāk par jaunajiem produktiem vari uzzināt L´Oréal Paris LUMI Magique tonējošajie produkti

11 komentārs
  1. Muļķības! Lai āda starotu, tā ir regulāri jāmazgā, jādzer daudz ūdens un jāsporto. Tad tonālie nav vajadzīgi.

  2. zināmā vecumā ir gan vajadzīgi … un nav vajadzīgi tikai tad, ja āda ir perfekta, diemžēl, arī jaunam esot, ne vienmēr tā ir.

  3. Kaut arī man ir gana laba sejas āda, tonālo krēmu lietoju arī ikdienā, jo tas kopumā veido tādu sakoptu skatu.

  4. zinat, kas ir jaunais grāvējs ? nevis tonālais krēms, bet gan kopjošais un mitrinošais krēms + tonālā krēma īpašības! tādi tagad tiek piedāvāti jau no vairākām firmām – es vienu iegādājos un man tiešām patīk! nav tā kā maskas!

  5. Seja ir gan jākopj, gan arī jāizmanto tonālie krēmi, jo tad viss kopā izskatās vēl labāk! 🙂 Un protams vakarā, visa kosmētika, obligāti ir jānotīra nost!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.