5 NETIPISKI iemesli, kādēļ vērts lietot SAULES aizsargkrēmu

Mēs zinām, ka sevišķi vasarā ir jālieto saules aizsargkosmētika. Ja mums jautātu – kādēļ? Mēs visticamāk atbildētu – lai pasargātu ādu no saules, no apdegšanas, vai ne? Jā, tieši tā arī ir. Tomēr – vai tu zini, kādus papildus labumus spēj sniegt saules aizsargkrēmu lietošana? Piedāvājam tev iepazīties ar 5 netipiskiem iemesliem, kādēļ vēl vērts iekļaut saules aizsargkrēmu savā ikdienas ādas kopšanas rituālā! Raksta tapšanā mūs konsultēja sertificēta ārste dermatoveneroloģe, zīmola Vichy eksperte – Anna Bērziņa.

Tie laiki, kad saules aizsargkrēms bija biezs, lipīgs krēms, kuru uzklājot uz ādas, bija sajūta, ka āda neelpo, ir pagājuši. Mūsdienīga saules aizsargkosmētika ir veidota tā, lai to būtu viegli un patīkami lietot, lai tā nesagādātu nepatīkamas sajūtas, kā arī – tā sniedz ādai papildus labumus, lai padarītu to vēl skaistāku!

5 PAPILDUS LABUMI, KO SNIEDZ SAULES AIZSARGKOSMĒTIKA
Saules aizsargkrēms mitrina tavu ādu.
Labs saules aizsarglīdzeklis ne tikai aizsargā tavu ādu no plaša spektra UV stariem, bet arī mitrina to. Un mitrina tiešām kvalitatīvi, līdz ar to samazinot ādas sausumu un rūpējoties par to, lai krunciņas tiktu izlīdzinātas un jaunas tik ātri neveidotos.

Saules aizsargkrēms uzlabo tavas ādas kvalitāti, barojot to. Kvalitatīvs saules aizsargkrēms ādu piesātina arī ar vērtīgām vielām, piemēram, vitamīniem, mitrinošām vielām, antioksidantiem. Tas nozīmē – lietojot labu saules aizsargkosmētiku, tu savu ādu ne tikai pasargā, bet arī uzlabo tās kvalitāti un izskatu kopumā.

Saules aizsargkrēms rūpējas par tavas ādas vienmērīgu toni. Kvalitatīva saules aizsargkosmētika spēj pasargāt tevi no saules kaitīgās iedarbības, kā arī – izlīdzina un padara vienmērīgu tavas ādas toni. Tā neļauj veidoties pigmentācijas plankumiem uz tavas ādas, kas ir nevēlams, tomēr biežs viesis tieši pēc sauļošanās sezonas beigām.

Saules aizsargkrēms palīdz samazināt ādas apsārtumu. Labs saules aizsargkrēms pasargā tevi no paplašinātiem kapilāriem, apsārtušas ādas un izsitumiem, kas var rasties saules iedarbības rezultātā. Līdz ar to tava āda iegūst vienmērīgāku toni, tiek novērsts apsārtums, nieze un citas nepatīkamas sajūtas, kas var piemeklēt ādu vasarā, saules staru ietekmē.

Saules aizsargkrēms ļauj tev novecot lēnāk. Un, protams, saules aizsargkrēms spēj palēnināt tavas ādas priekšlaicīgu novecošanos. Un, ne tikai pasargājot ādu no saules staru kaitīgās ietekmes, bet arī mitrinot to un piesātinot ar dažādām vērtīgām vielām. Patiesībā tieši kvalitatīva saules aizsargkrēma regulāra lietošana ir viena no galvenajām atslēgām uz jauneklīgākas ādas izskatu iespējami ilgāk! Lasi arī – 10 ikdienas lietas, kas liek tavai ĀDAI ātrāk NOVECOT

MŪSDIENĪGA SAULES AIZSARGKOSMĒTIKA – PIEDĀVĀ VICHY
Vichy ir radījis saules aizsargproduktus, kas gan aizsargā, gan rūpējas par tavu ādu, padarot to skaistu un starojošu. Kādas ir galvenās Vichy saules aizsargproduktu priekšrocības? Pirmkārt,
Vichy saules aizsargprodukti pasargā gan no UVA, gan UVB starojuma. To sastāvā ir gan organisko, gan minerālvielu filtri, kas nodrošina aizsardzību maksimāli plašā spektrā. Svarīgi ir tas, ka Vichy saules aizsargproduktu iepakojums veidots tā, lai nebūtu iespējama smilšu un ūdens iekļūšana produktā, līdz ar to pagarinot lietošanas termiņu un nemazinot krēma efektivitāti.

Papildus aizsardzībai, Vichy saules produktos ir tādas vērtīgas vielas kā E vitamīns, kas ir antioksidants, hialuronskābe un glicerīns, kas intensīvi mitrina ādu un Vichy termālais SPA ūdens, kas uzlabo ādas kvalitāti, mazina ādas novecošanās pazīmes, rada komforta sajūtu ādā un ir piemērots pat ļoti jutīgām ādām. Turklāt, šo produktu tekstūra ir īpaši patīkama – nav ne miņas no baltas un biezas konsistences, kāda dažkārt novērojama saules aizsargkrēmos. Tie ātri un labi iesūcas ādā, neatstājot taukainas paliekas uz ādas.

iepazīsti VICHY Ideal Soleil

 
3 komentāru
  1. Mani interesē šis jaunais līdzeklis, jo ja tā tekstūra tiešām nav bieza un lipīga tad tas ir rets izņēmums!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.