5 lietas, par kurām tev NEKAD nav JĀKAUNAS gultā

Brīdis, kad divi kļūst par vienu veselu, ir elpu aizraujošs – apstājas laiks un ķermeņi ļaujas labsajūtas trīsām. Bet ko darīt, ja prāts regulāri izstrādā trikus, liekot mums justies neērti, kautrēties, sarkt un bālēt, tādējādi bremzējot kaisles izpausmes un baudas gūšanas procesu? Iepazīsties ar 5 lietām, par kurām tev noteikti nekad nevajadzētu kaunēties, īpaši guļamistabā!

Tavs ķermenis. Seksīga sieviete ir par sevi pārliecināta sieviete, sevišķi gultā. Pat ja tevi nomoka kompleksi par savu izskatu, mēģini izslēgt tos no savas apziņas, vismaz – kamēr atrodies vīrieša apskāvienos. Jau tas vien, ka esat nonākuši līdz gultas priekiem, nozīmē, ka vīrietim tavs ķermenis šķiet pievilcīgs un seksuāls. Ja slēpsies zem segas un neizrādīsi ne mazāko atbildes reakciju un iniciatīvu, vīrietis domās, ka ir saņēmis atraidījumu. Atceries – tu esi skaista un seksuāla, kamēr dzīvo veselīgi un kop savu ķermeni, pārējais ir tikai gaumes jautājums. Celulīts, strijas, dzimumzīmes un rētas – tas viss ir tikai dabiski – par to tev nav jākaunas!

Seksuālā pieredze. Lai arī kāda ir bijusi tava pagātne un bijušo partneru skaits, tu vari izvēlēties – stāstīt par to pašreizējam partnerim, vai tomēr neatklāties. Kamēr tu nepakļauj briesmām otru cilvēku, tā ir tikai un vienīgi tava pagātne – ar tavām kļūdām un ieguvumiem. Cilvēkiem patīk vērtēt, salīdzināt un moralizēt, tāpēc visiem laba nebūsi nekad. Vienīgais risinājums ir ieklausīties savā sirdsbalsī un vadīties pēc savām vēlmēm, nenosodot arī citus. Priecājies par dzīvi un nodarbojies ar drošu seksu – kad un ar ko vien vēlies, nekaunoties par savu pagātni un uzkrāto pieredzi (vai tieši otrādi – neuzkrāto) seksuālajā jomā! Tu esi tā, kas esi te un tagad!

Vēlme gūt baudu. Tad, kad būsi pieņēmusi un iemīlējusi savu ķermeni, pieaugs arī apziņa, ka esi pelnījusi gūt patiesu baudu. Turklāt tas nav egoisms, bet gan pieauguša cilvēka izpratne par to – ko es vēlos. Piekrītot darīt kaut ko tikai tamdēļ, ka otrs no tevis to sagaida, tu piekrāp pati sevi. Nekaunies un atklāj partnerim savu seksualitāti – pastāsti, kas tevi aizrauj un iekvēlina. Mūsu unikalitāte paredz vēlmju atšķirības – brīžiem pat tik krasas, ka gaidīšana, kamēr partneris uzminēs mūsu karstākās vēlēšanās, var ievilkties veselā mūžībā. Nekautrējies izzināt sevi un informēt par to arī viņu!

Neizdošanās. Viens no visbiežākajiem iemesliem, kāpēc guļamistabā mūs pārņem kauna izjūta, ir pieredzes trūkums. Tieši tamdēļ gultas prieki ar mīļoto cilvēku ir vēl ieteicamāki, jo tikai tā iespējams uzkrāt vajadzīgās prasmes. Ja ļausimies bailēm no neizdošanās, tas var palēnām saindēt attiecības, mazinot seksuālo saikni un vairojot neapmierinātību. Nekļūdās tikai tie, kuri neko nedara, tāpēc atliek vien mest kaunu malā un ļauties eksperimentiem, tā atrodot seksuālās izpausmes, kas abiem sniedz vislielāko baudu!

Nekārtība ārpus gultas. Ja neesat laulāts pāris un nesaimniekojat vienā mājoklī, tev nav jāuztraucas un jākaunas par to, kāda kārtība vai nekārtība valda tavā miteklī ārpus gultas. Jo vairāk atvainosies par nekārtību mājās, jo lielāks uzsvars uz to būs likts – kas ir pilnīgi lieki. Ja esat nākuši baudīt viens otru, tad tikai tam arī būtu jāpievēršas. Turklāt bieži vien mākslinieciskais haoss arī gultas dzīvē ļoti brīnišķīgi ienes vieglumu un radošas izpausmes, tā pilnībā aizmirstot par garlaicību. Toties pedantisks kārtīgums nereti arī seksā paredz pārspīlētu konservatīvismu. Cilvēks nav radīts perfektumam, tāpēc guļamistabā aizmirsti par racionalitāti un ļaujies priekam un baudai!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.