5 lietas, kas JĀPAVEIC līdz 30, 40 un 50 gadu vecumam

Ir skaidrs, ka katru apaļā gadu desmita jubileju mēs sagaidām ar kādām emocijām, kas nes sevī pārdomas par paveikto, un to, kas vēl tikai priekšā. Un – pirms tu rauc pieri par šīm uzskaitītajām lietām, godīgi atbildi pati sev – cik daudz no tā tev ir izdevies paveikt?

LĪDZ 30 GADIEM
Kļūsti patstāvīga un iemācies dzīvot viena! Tiec prom no vecāku gādīgajām rokām, iemācies apieties ar naudu un iztikt tieši ar tik, cik tev tās ir! Un noteikti – padzīvo kādu brīdi viena un izbaudi to! Ļoti iespējams, ka šādas iespējas tev vairs nebūs. Protams, ja ir uzradies tavs liktenīgais, ātrāk gribas sākt kopdzīvi, un tomēr – cik vari, pastiep skaisto randiņu laiku garumā! Tas ir tieši tik skaists, lai to maksimāli izbaudītu pirms ikdienas kopdzīves rutīna ienāk arī jūsu attiecībās.

Atrodi labu frizieri un izkop savu stilu!
Līdz 20 un pat 25 gadiem norisinās eksperimenti ar apģērbu un vizuālo tēlu kopumā. Tomēr līdz 30 gadiem ir ļoti ieteicams atrast to savi stilu, kas piestāv, atbilst un, kurā jūties vislabāk! Un tas attiecas ne tikai uz apģērbu, bet arī, piemēram, matu sakārtojumu. Tas radīs pārliecību par sevi un cels tavu pašapziņu. Ja ir iespēja – noteikti kaut reizi aizej pie laba stilista uz konsultāciju, lai uzzinātu, kuri tad ir tie tavi krāsu toņi, tavs svārku garums un ideālās kleitas piegriezums!

Ieguldi maksimumu savā izglītībā!
Kad tad, ja ne tagad? Kamēr vari – dari! Tas attiecas gan uz augstāko izglītību, gan arī, piemēram, autovadītāja apliecības iegūšanu. Visu, ko vari izdarīt šobrīd, kad neesi vēl piesaistīta, piemēram, bērniem, dari! Jo vairāk ieguldīsi savā izglītībā un prasmēs tagad, jo vairāk spēsi to novērtēt tad, kad tam vairs laika tik daudz neatliks!

Iemācies draudzēties ar vīriešiem!
Draudzība un sapratne, nevis tikai sekss, ir ilgstošu un skaistu attiecību pamatā. Šis būtu īstais laiks to iemācīties, tajā pašā laikā neskumstot, ka tas īstais un vienīgais vēl kaut kur aizkavējies! Nav jau viduslaiki, kad 25 gados jau skaitījies veca. Tev vēl viss priekšā!

Atrodi savu G punktu un gūsti apmierinājumu savā seksuālajā dzīvē!
Atrodi savu G punktu, un nav pat svarīgi vai to izdari pati vai ar mīļākā palīdzību. Pārliecinies, ka tas tiešām darbojas un iemācies šīs zināšanas likt lietā. Un vēl – ir vērts sev noformulēt vai piesātināta seksuālā dzīve tev nozīmē daudz partneru vai daudz kvalitatīva seksa, kā arī – vai orgasma tēlošana ir tā vērta?

LĪDZ 40 GADIEM
Izmēģini precētas sievietes statusu! Ja nepatiks, paspēsi vēl izšķirties, toties apkārtējie vairs neskatīsies uz tevi ar tiem žēli līdzjūtīgajiem skatieniem. Protams, labāk novēlam to labo scenāriju, kurā laulība ir izdevusies un ar katru gadu kļūst tikai stiprāka un foršāka.

Bērni – svarīgi, bet neaizmirstot par sevi!
Bērni ir svarīgi, bet vienmēr paturot prātā, ka tie izaugs un uzsāks savu dzīvi, bet ar tevi paliks tava dzīve. Un vai tā būs gana piepildīta? Bērnus ir jāaudzina un jāmīl, bet nekad neaizmirstot par sevi pašu! Savas aizraušanās, hobiji un viss tas, kas piepilda dzīvi, ir jāturpina un jāattīsta! Ja bērnu tev vēl nav – arī tā ir lieta, kas šajā posmā ir jāīsteno.

Godīgi atbildi pati sev – vai tu dari to, kas tev tiešām no sirds patīk?
Ja atbilde ir negatīva, tad ir īstais brīdis beidzot ko darīt lietas labā un īstenot to, ko līdz šim tikai atliki un atliki. Ja 20 un 25 ar astīti gados vēl var iztrādāties visur kur pa labi un pa kreisi, ka tikai naudu vairāk maksā, tad pēc 30 līdz 40 gadiem ir ļoti ieteicams rūpīgi izsvērt to, kas tev pašai patīk un sagādā gandarījumu, jo gribi vai nē – darbs ir liela mūsu dzīves daļa.

Atrodi savas skaistuma saglabāšanas receptes – laiks vairs negaida!
Savs kosmetologs, frizieris, masieris vai treneris – tev ir jāatrod savas skaistuma kopšanas un saglabāšanas receptes un īstie speciālisti, kas palīdzēs tev to izdarīt! Arī sava īstā ēdienkarte un sporta nodarbības ir būtiskas – jāiemīl veselīgs uzturs un regulārs sports! Ja 20 gados ķermenis vēl piedeva kļūdas šajā ziņā, tad tagad tas kļūst arvien neiecietīgāks.

Iemācies kopt attiecības ar vīrieti!
Daļai sieviešu šajā vecuma posmā ir partneris, ar kuru nodibinātas attiecības un kopdzīve, kuru nereti papildina bērni un, protams, neizbēgamā ikdienas rutīna. Šis ir laiks, kad jāmācās kopt attiecības, veidot tās, lai padarītu arvien ciešākas un skaistākas gadu no gada. Ja attiecības ir sāpīgā tēma, tad šis ir laiks, kad pielikt punktu tām, kas neveiksmīgas un iet katram savu ceļu, jo vēl nav par vēlu atrast to, kurš tevi tiešām novērtēs!

LĪDZ 50 GADIEM
Pievērs vairāk uzmanības saviem vecākiem! Šis ir brīdis, kad tu un tavi vecāki maināties vietām – viņi kļūst par taviem bērniem vairāk kā tu par viņu. Pasaki paldies par visu to labo, ko viņi tev devuši, par visu, kā palīdzējuši un turpina to darīt. Apciemo viņus regulāri un saproti – tu viņiem esi tas svarīgākais.

Kļūsti pašpietiekama un apzinies savu vērtību!
Ja 30 gados šķita, ka bez vīrieša pie sāniem neesi īsti pilnvērtīga, tad tagad zini, ka tā nav. Tas pats attiecas uz visu citu tavā dzīvē, kam it kā būtu jābūt, jo tā ir pieņemts. Lai iet pie visiem velniem tas, kas pieņemts. Tu dzīvo tā kā vēlies un jūties vislabāk, un – vai tad tieši tas nav nepieciešams, lai beidzot saprastu, ka tiešām ESI vērtība?

Kļūsti par draugu saviem bērniem!
Iemācies draudzēties ar saviem bērniem! No mammas, tev arvien vairāk jākļūst viņiem par draugu. Par tādu draugu, kuru gribas apciemot, kuram gribas uzticēties, kuram gribas prasīt pēc padoma un ir vērts to darīt. Par draugu, kurš nenosoda, bet saprot, par draugu, no kura nav nekā slēpjama. Esi tāda!

Stingri seko savam izskatam un svaram!
Atkāpšanās ceļa vairs nav – ja gribi būt slaida un skaista arī pārkāpjot 50 un 60 gadu slieksni, par to jāsāk pamatīgi domāt jau tagad. Neceri, ka tagad palaižoties un nesekojot sev, tu pēc 50 spēsi kaut ko atgūt. Nē, jo tad būs vēl grūtāk. Turi sevi grožos, ēd kā vajag, sporto, lutini sevi ar labu kosmētiku un nepieciešamajām procedūrām – tavs ķermenis un izskats kopumā noteikti pateiks paldies!

Atļaujies to, kas pēdējos gados izpalicis!
Bērni visticamāk jau paaugušies vai pat jau ir pavisam lieli, arī finanses ir vairāk vai mazāk stabilas. Nu ir jāsāk atkal baudīt dzīve! Dodies ceļojumā uz turieni, kur vienmēr esi vēlējusies aizbraukt! Ņem līdzi savu dzīvesbiedru vai, ja dažādu apstākļu sakritības pēc tāda nav, nekas, brauc viena un baudi dzīvi! Meklē un dari lietas, ko vienmēr esi vēlējusies – dažādas aizraušanās, hobiji un intereses, šis ir laiks, kad to visu realizēt!

6 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.