5 lietas, kas ATBAIDA vīriešus, jau iepazīstoties ar TEVI

Dažreiz dzīvē ir situācijas, kad nespēj saprast, kāpēc vīrieši no tevis novēršas, kāpēc tu nekādi nespēj tos savaldzināt, kaut gan pašai šķiet, ka esi visai simpātiska un iekārojama dāma. Šeit jāatceras daži zelta likumi – ir lietas, ko noteikti nevajag darīt, ja vēlies pievērst vīrieša uzmanību. Ja nu vienīgi vēlies kādu par visām varītēm atbaidīt. Četri galvenie likumi – kas nebūtu jādara, ja vēlies būt vīrietim pieejama.

Tu nedrīksti izskatīties dusmīga
Kas tad nu būs! Drūmas un klusējošas jaunkundzes nevienam nav interesantas. Ja nu vienīgi vīrieti varētu interesēt kāds bēdu stāsts par to, cik grūti laiki vai kāds kretīns bijis iepriekšējais pielūdzējs. Bet esi droša – to nu noteikti nevēlas pilnīgi neviens. Jā – var jau būt, ka nemaz neesi drūma, tikai tāda izskaties. Bet kā viņš to var zināt? Smieklīgi izklausās, bet trenējies pie spoguļa. Smaids  būs tava labākā rota – pozitīvi cilvēki ir simpātiski arī tad, ja gluži neatbilst populārākajiem skaistuma etaloniem, bet skumja skaistumkaraliene visiem ātri apniks.

Nestaigā ar nolaistām acīm
Tavam un tev interesējošā vīrieša acu sktienam ir jāsastopas, tev jādod signāls, ka viņš  drīkst tev tuvoties. Ja ar acīm visu laiku uzrbsies grīdā, viņš domās, ka nedrīkst tevi uzrunāt, un tā, galu galā, tu nekad nepievērsīsi sev arī neviena cita vīrieša uzmanību. Acu kontakts ir labs sākums pirmajai sarunai.

Tu pārāk daudz flirtē
Nepieejama – tas ir slikti, bet nekrīti otrā galējībā. Par daudz un uzspīlēti smiekli, kāršanās kaklā, nemitīga vaikstīšnās un izrādīšanās aizbiedēs viņu kā putnu biedēklis  vārnu. Tā tu tikai radīsi iespaidu, ka esi gatava atdoties pirmajam pretimnācējām, un kurš gan grib būt "vienalga, kurš"? Briesmu komplektā vēl varētu ietilpt izaicinošs apģērbs. Šo to tu varbūt panāksi, bet nākamajā reizē, visticamāk, viņš izliksies, ka tevi nepazīst.

Tev apkārt spieto draugi
Lielākas izredzes iepazīties ar vīrieti ir tad, ja nemitīgi nestaigā apkārt kopā ar draugu baru. Ja visu laiku pārvietosies, ieķērusies elkonī kādai no draudzenēm, vai lielākā kompānijā, visdrīzāk tieši šajos brīžos atvairi iespējamību, ka vīrietis, kam esi iepatikusies, tev tuvosies. Atceries – tāpat kā tu, vīrieši parasti ir nepārliecināti, un neviens taču nevēlas ciest fiasko publiski – lasi, tavu draugu klātbūtnē, ja nu gadījumā šis fiasko tomēr būs jācieš.

Ak, jā, ir arī piektais likums – tev jābūt cilvēkos – tur, kur tevi var redzēt un ievērot
Mājās pie televizora neviens no šiem nosacījumiem pilnīgi loģiski nebūs izmantojams un vīrietis tāpat uz labu laimi pie tavām durvīm neklauvēs.

Protams, bez šīm pamatlietām būs virkne citu mazu āķīšu, kas tavam potenciālajam mīļotajam varētu traucē tev tuvoties, bet pamēģini izpildīt kaut vai šo mazo ABC, lai pārbaudītu rezultātu.

2 komentāru
  1. Vīriešus biedē spēcīgas un gudras sievietes, vienmēr jāļauj kaut vai dažās dzīves sfērās tēlot varoni.

  2. H’, atceros, te jau reiz bija raksts par stiprām sievietēm, arī tevnetā, un tad vīrieši bija pirie kas par to uzcepās. Bet pamatā šiem visiem punktiem var piekrist, liekas šikums, bet daudzas pat šito visu neievēro.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.