5 KOŠAS modes tendences VASARAS augstpapēžu apavos

Augsti papēži ir modē visu cauru gadu, taču vasarā šī tipa apavi paliek jo sevišķi krāšņi. Mode mīl augstos papēžus un sievietes arī. Tie tiek saistīti ar izteiktu sievišķīgumu, un jā, arī seksapīlu. Modes mākslinieki saka – katras sievietes garderobē ir jābūt visam pārim tiešām skaistu augstpapēžu apavu!  Kādas ir 5 aktuālākās tendences augstpapēžu apavos šosezon? Lasi un uzzini! 

SASIENAMAS AUKLIŅAS. Šosezon mode ir rotaļīga un mīl spēlēties! Tas izpaužas arī augstpapēžu apavos – košas krāsas, koši to salikumi un tas viss papildināts ar nebēdnīgu elementu – sasienamām aukliņām. Romantiski, eleganti un koķeti vienlaikus. Šie ir apavi, kas papildinās kā ikdienas, tā izejamo tērpu, un kalpos par tā galveno akcentu!


Farfetch, Aquazzura, 561 Euro


Zara, 69.99 Euro


Next, 50 Euro


IZGRIEZUMI.
Kurš gan ir teicis, ka izgriezumi jeb dekoltē piedienas tikai apģērbiem? Šosezon arī augstpapēžu apavos ir aktuāli izgriezumi. Tie ir apavi ar raksturiņu – nedaudz valdonīgi, skaisti, varbūt pat mazliet skarbi. Apavi, kas noteikti dominēs tavā koptēlā!Ideāli pie džinsiem, auduma biksēm un šortiem. Ja esi drosmīgāka, izmēģini pretstatus – gaisīgu vasaras kleitu, kas papildināta ar šī stila apaviem.


Farfetch, Alexander McQueen, 625 Euro


Zara, 49.95 Euro


H&M, cena nav precizēta

MASĪVS UN PAMANĀM PAPĒDIS. Nē, augstiem papēžiem nav jābūt tikai spiciem. Jā, tie var būt arī masīvi un stabili – tādiem tiem šovasar ir jābūt! Turklāt – tieši papēdis ir tas, uz ko likts galvenais akcents. Tas var būt gan atšķirīgā krāsā, gan caurspīdīgs, gan izrotāts ar visdažādākajiem rotājumiem. Izmēģini un sajūti – augstpapēžu apavi var būt arī ļoti ērti!

Farfetch, Fendi, 595 Euro


Zara, 79.95 Euro


Dorothy Perkins, 70 Euro


MEŽĢĪNES.
Tev šovasar jādodas uz kādu izlaidumu? Varbūt uz draugu kāzām? Varbūt tu pati šovasar būsi līgava? Jebkuros tev īpašos šīs vasaras svētkos ideāli piemēroti būt augspapēžu apavi, kurus rotā mežģīnes raksts! Ļoti skaisti, romantiski, sievišķīgi un vasarīgi. Izvēlies tos un noteikti nebūsi nošāvusi greizi! Tie lieliski iederēsies teju jebkurā stilā un piedos eleganci savai valkātājai!


Bershka, 39.99 Euro


Farfetch, Dolce & Gabbana, 575 Euro

Next, 50 Euro

PROTAMS – PLATFORMA. Vai maz vari iedomāties vasaru bez platformas tipa apaviem? Protams, ka nē. Un nemaz nevajag, jo tie ir modē arī šosezon! Platformas apavi ir augstpapēžu apavu topa pašā visrotnē tieši ikdienas gaitās, jo tās, kas tos iemēģinājušas, atzīst – ērtāku nav! Šovasar tie ir augsti, koši, izsmalcināti un skaisti – izvēlies savējos un iemīli tos!


Farfetch, Ritch Erani NYFC, 486 Euro


Zara, 69.95 Euro


Bershka, 35.99 Euro

10 komentārs
  1. Piebilde redaktoriem – šķiet, ka vienam virsrakstam gadīusies ķibelīte MASĪVS UN PAMANĀM(S) PAPĒDIS.
    Citādāk masīvi papēži šķiet nu pavisam sakarīga lieta – stabilāk taču.

  2. vienmēr uzjautrinos, kad dāmas klebērē ar šiem papēžiem pa pilsētas ielām. neko skaistu tur gan neredzu, tik tā vien gribas dāmu pieturēt, lai viņai ēŗtāķ iet:)

  3. Nepiekrītu – papēži izdaiļo sievieti, ar noteikumu, ka viņā māk ar šādiem apaviem iet. Esmu to cienītāja un zinu, ka daudzas tādas ir. Jautājums – vai māk pareizi atrast to, kas piestāv, jo lielas sievietes nevar vilkt ļoti spicos papēžus, citādi tāds nestabils tas paskats. Un otrādi – masīvi papēži un platforma ne vienmēr piestāv smalkām sievietēm ar ļoti slaidām kājām, arī tad jancīgs rezultāts.

  4. Eksperte – iet gan jāprot, bet ne visas dāmas, ko redzam ielās augstos papēžos to prot. Bet kur mācīsies, ja ne uz ielas staigājot? Tā arī klumburē kā nu kura prot 😀

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.