5 ĶERMEŅA īpašības, par ko tev NEVAJADZĒTU kaunēties

Bērnībā esam vispārliecinātākie par savu ķermeni, lai arī kādas iezīmes mums piemistu. Kādam ir lielas ausis, tik gaišas uzacis, ka šķiet – to nemaz nav vai pārāk daudz vasarraibumu – mēs esam tādi, kādi esam un nedomājam, ka mums jāmainās. Pieaugot, mēs nereti tik ļoti uzsūcam citu domas, žurnālos redzēto, esošās un neesošās normas, ka par daudz ko pavisam normālu, mēs sākam kaunēties un izjust kompleksus.

Savu nedrošību jums noteikti derētu atmest, jo viss tālākminētais un vēl daudz kas cits, ir tikai dabisks.

Strijas ir augoša ķermeņa parādība, kā pubertātes laikā, kad ķermenis strauji mainās, tā augot mazulim mammas vēderā. Lielākā daļa cilvēku, arī vīrieši, ir saskārušies ar strijām, tāpēc nav nekāda iemesla pārdzīvot. Āda veic fantastisku darbu – tā ir tik elastīga, ka visu dzīvi aug un mainās mums līdzi.

Vai zināji, ka ir pavisam normāli, ja tev ir dažāda lieluma krūtis? Neviena sieviete augot nevar kontrolēt to, kādas būs krūtis un nevienai no mums abas krūtis nav simetriskas. Ņem vērā – tu pati, visticamāk, būsi vienīgā persona, kas to ievēros.

Liekais svars. Šķiet, teju ikviens vēlas zaudēt kaut nedaudz svara. Nav peļami, ja sporto vai pievērsies veselīgākam uzturam, taču iecentrēties uz pāris liekiem kilogramiem, sevi par to nepārtraukti kauninot, nepavisam nav veselīgi. Patiesībā, apkārtējiem tu nešķieti mazāk pievilcīga, ja arī nēsā apkārt nedaudz paplidus svara.

Ķermeņa apmatojums, lai arī kur un kāds tas būtu, ir pilnīgi visiem. Tas nav pazemojoši vai apkaunojoši, tas ir fakts. Tavs ķermenis, tava izvēle, vai un kā no tā atbrīvoties.

Īsa vai gara? Protams, var gadīties situācijas, kad nepieliecoties nevari ieiet pa durvīm, vai nevari aizsniegt veikalu augstākos plauktus, taču par augumu nav jākautrējas – tas ir tāds, kāds tas ir un tev tas ir jāprot mīlēt un novērtēt.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.