5 iemesli, kāpēc tev BŪTU jāsāk SPORTOT

Apņemties sportot un dzīvot veselīgāk parasti mēdzam gada sākumā. Bet tam tā nebūt nav jābūt. Un, ja vien ir vēlēšanās, to sākt darīt var kaut šodien! Lūk, daži iemesli, kas, iespējams, liks tev sākt sportot jau no rītdienas!

Saldāks miegs. Jo cilvēks vairāk sporto un nodarbojas ar dažādām fiziskām aktivitātēm, jo saldāks un ciešāks miegs būs naktī. Nogurstot no slodzes, organisms pats prasīsies pēc atpūtas. Tā, kā ja cīnies ar bezmiegu, tad ir laiks apdomāt, kā beidzot sākt vairāk fiziski izkustēties dienas laikā.

Augsta pašapziņa. Regulāri sportojot, tu izskatīsies arvien lieliskāk – ķermenis kļūs tvirtāks, svars mazāks. Tu sevi iemīlēsi vēl vairāk un tavs izskats cels tavu pašapziņu.

Veselība. Cik gan daudz labu lietu veselībai sniedz sportošana! Sports pazemina asinsspiedienu, mazina muguras sāpes, uzlabo stāju un paātrina vielmaiņu! Turklāt, sportotājiem tiek krietni samazināts ikdienas traumu risks, salīdzinot ar tiem cilvēkiem, kuri ar sportu nenodarbojas.

Jauni kontakti. Sportojot iespējams atrast jaunus domubiedrus, cilvēkus, kas domā līdzīgi. Tu vari iepazīties un iegūt jaunus kontaktus sporta zālē, jogas nodarbībā un pat dodoties ik rīta skrējienā, jo tu tāda noteikti nebūsi viena!

Tu kļūsi stiprāka. Vārda tiešā nozīmē. Regulāras sportiskās aktivitātes nostiprinās tavus muskuļus. Ja pirms sportošanas uzkāpt piektajā stāvā bez apgrūtinātas elpošanas bija tikpat kā neiespējami, tad sportojot, sajūtīsi, cik tas tomēr ir viegli. Arī dažādu smagumu celšana vai pārvietošana kļūs daudz vienkāršāka.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.