5 iemesli – kādēļ labāk būt VIENAI, nekā kopā ar NEPAREIZO cilvēku

Cilvēks laikam ir būtne, kas ir tendēta veidot un būt attiecībās. Vieniem tas sanāk lieliski, kamēr citiem… ne pārāk. Taču – vai ir vērts būt attiecībās ar cilvēku, kurš nav tev īstais? Esi godīga pret sevi, jo patiesībā tu taču iekšēji visu lieliski jūti un saproti…

Dzīve ir pārāk īsa. Jā – pārāk īsa, lai šo laiku izšķiestu attiecībās, kurām pati īsti neredzi nākotni. Ir vērts ieklausīties sevī, jo bieži vien ir tā, ka mēs ļoti labi saprotam – te nekas nebūs – bet tik un tā uzturam šīs attiecības un turpinām cerēt uz…brīnumu. Tā, kas beigās attapsies pie sasistas siles būsi tikai tu pati.

Tu esi pelnījusi būt laimīga. Kādēļ cilvēki veido attiecības un dibina ģimenes? Jā, tādēļ, ka tas ir cilvēka dabā, tādēļ, ka kopā ir vieglāk, kā vienam esot, un tomēr – galvenais iemesls taču ir tas, ka cilvēki grib būt laimīgi. Un – vai ir vērts būt attiecībās, kurās tu neesi laimīga?

Ir jāsaglabā pašcieņa. Attiecības ir veiksmīgas tad, ja tajās valda cieņa. Ja nav cieņas, nav arī perspektīvu attiecību. Ja attiecībās ir situācijas, kas negatīvi ietekmē tavu pašcieņu, tad tās noteikti nav attiecības, kurās tev būtu jāpaliek. Cieni sevi, tad arī citi tevi cienīs.

Attiecībām ir jābūt līdzvērtīgām. Ja tu mīli no sirds, tu taču gaidi to pašu arī pretim, vai ne? Jā, tā tam arī būtu jābūt. Tādēļ – ja attiecībās mīl tikai viena puse, bet otrai patiesībā ir vienalga, tad pajautā godīgi pati sev – vai tas ir tā vērts? Vai šīs attiecības tiešām piepilda tevi un padara laimīgu?

Var visu dzīvi nodzīvot ar nepareizo. Un te mēs atgriežamies pie tā paša – dzīve ir īsa. Pārāk īsa, lai to izšķiestu. Un – kā gan tu iepazīsies ar savu īsto cilvēku, ja veltīsi laiku un enerģiju tam, kurš to nemaz nav pelnījis? Tā vietā labāk esi viena, esi pašpietiekama un laimīga, tad nāks arī tas īstais cilvēks, kas ir paredzēts tieši tev…


1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.