5 iemesli kādēļ jaunajam L’Oréal Paris tonālajam krēmam Cushion jābūt tavā kosmētikas maciņā

Tonālais krēms ir viens no populārākajiem dekoratīvās kosmētikas produktiem. Jā, mums visām gribas skaistu, vienmērīgu un vizuāli pievilcīgu ādu. Un, tādēļ nav brīnums, ka veikalu plauktos parādās arvien jauni un jauni produkti šajā kategorijā. Bet – vai tu zini, kas ir cushion tipa tonālais krēms?

TĀ IR JAUNA TENDENCE. Cushion tipa tonālais krēms ir pasaulē aktuāla tendence, kas nāk no Āzijas, precīzāk – Korejas. Tāpat kā tik populārie BB krēmi, arī Cushion tonālais krēms ir radies tieši šajā reģionā. Starp citu, sākotnēji šī veida tonālais krēms kā tendence un jauns tehnoloģiskais sasniegums, ir bijis sastopams tikai selektīvās kosmētikas tirgū, taču tagad tas ir pārņemts un pieejams arī plašpatēriņa kosmētikā.

TAS IR JAUNS REZULTĀTS. Ar ko tik īpašs ir Cushion tonālais krēms? Tas ir pilnīgi jauns rezultāts. Ar šī kosmētiskā līdzekļa palīdzību iespējams iegūt ādu, kas ir ja ne perfekta, tad tuvu tam. Cushion tonālais krēms padara ādu vienmērīgu, svaigu un mirdzošu. Tā tiek ne vien vizuāli padarīta lieliska, bet arī mitrināta un kopta. Tu iegūsti ādu, kas izskatās jaunavīgāka, gludāka un dabīgi skaista. Vari aizmirst par sajūtu, kāda parasti bija, uzklājot tonālo krēmu, Cushion tonālais krēms spēj radīt teju vai bezsvara ādas sajūtu.

TĀ IR JAUNA TEHNOLOĢIJA. Kas ir Cushion tonālā krēma noslēpums? Tā ir pilnīgi jauna tehnoloģija, kas, tāpat kā tendence kopumā, aizgūta no selektīvās kosmētikas tirgus. Jaunās tehnoloģijas pamatā ir gaisa „spilveni” jeb burbulīši, kas nodrošina ideālu tonālā krēma uzklāšanu. Krēma šķidrā formula ar mirdzošām sastāvdaļām, tīru ūdeni, neabsorbējošu kārtu un īpašo „tap-tap” aplikatoru sniedz ideālu pārklājuma kontroli – tu spēj izveidot grimu tieši tādu, kādu vēlies – no ļoti viegla un teju nemanāma, līdz vidējam ādas pārklājumam.

TAS IR JAUNS UZKLĀŠANAS VEIDS. L’Oréal Paris Cushion tonālais krēms nozīmē arī jaunu uzklāšanas veidu – „glide and tap”! Metodi varētu raksturot kā ļoti vieglu un saudzējošu, jo tonālais krēms tiek uzklāts uz ādas ar pavisam viegliem pieskārieniem. Uzklāšana tiek veikta, izmantojot aplikatoru, kas ļauj paņemt tieši tik daudz produkta, cik nepieciešams. Pateicoties šim jaunajam Cushion tonālā krēma aplikatoram, tonālo krēmu uzklāt ir vienkāršāk, tas izdarāms vienmerīgāk, ātrāk un precīzāk. Jāatceras tikai viens – jo vairāk tu pieskarsies ar aplikatoru ādai, jo lielāks būs mirdzuma efekts.

TAS IR JAUNS PRODUKTS. Un visbeidzot – L’Oréal Paris Cushion tonālais krēms ir pilnīgi jauns produkts, kas ietver visu nepieciešamo. Tam ir skaists un kompakts iepakojums ar spoguli un ērto „tap-tap” aplikatoru. Tieši tādēļ tas ir ideāls, lai uzklātu tonālo krēmu vai atsvaidzinātu tā klājumu, lai kur tu atrastos – mājās, darbā, ikdienas gaitās vai ceļojumā.

Vairāk par L’Oréal Paris piedāvātajiem produktiem vari uzzināt www.loreal-paris.lv

2 komentāru
  1. Hi, esmu šeit, lai dalītos maz liecību par to, kā es saņēmu reālu aizdevumu no Finanšu mājās, es nekad uzskatu, ka uz tiešsaistes aizdevumu aizdevēji var būt vēl reālu un legit tas ir tāpēc, ka man ir zaudējuši tik daudz maksa scammers dēļ avansa maksa tiek lūgts pēc viņiem. bet Dieva godība finanšu aizdevuma mājām palīdz man ar visu aizdevumu man vajadzēja tie ir reāls un legit. viņi man aizdot €15000 Eur, kas i izmanto mans dēls operācijas. šis aizdevums uzņēmumam ir reālā dot viņiem mēģināt, ja jums ir nepieciešams kredīts, un jūs nekad nožēlu sazināties ar viņiem, tas ir uzņēmums, e-pasta adrese ir [email protected]

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.