5 idejas, kā PIEPELNĪTIES, esot bērna kopšanas atvaļinājumā

Piedāvājam dažas idejas, kā piepelnīties, esot mājās ar mazuli – bērna kopšanas atvaļinājumā! Kas zina, varbūt kādai šāda piepelnīšanās izvēršas biznesa plānā?

Privātstundu pasniegšana. Tu augstskolā visiem kursa biedriem pildīji mājas darbus augstākajā matemātikā vai saliki komatus visos vidusskolas klasesbiedru domrakstos? Lai pasniegtu privātstundas, atliek vienīgi sev atgādināt, kas ir tava stiprā puse un atrast kādu, kam šī lieta tik labi neiet. Vari likt sludinājumus internetā, vari pielikt kādu zīmīti pie tuvākās skolas. Esi radoša!

Rokdarbu izgatavošana un tirgošana. Šuj, adi, tamborē, izšuj, varbūt cep – ko vien vēlies, ja tev tas patīk un padodas! Cilvēki šobrīd ļoti novērtē lietas ar stāstu, pievienotu personisko attieksmi, tāpēc izlem, kas tev vislabāk patīk pašai un sāc darboties. Pirmos darbiņus vari pareklamēt sociālajos tīklos, bet tālāk jau preces pašas par sevi runās.

Pakalpojumu sniegšana privāti. Pēc profesijas esi grāmatvede vai korektore? Piedāvā savas zināšanas kādam jaunajam uzņēmējam, kam budžets ir ierobežots, nav iespējas algot patstāvīgu darbinieku, bet padoms par simbolisku samaksu būs tieši laikā! Pie reizes nezaudēsi savas iemaņas.

Citu bērnu pieskatīšana. Ir mammas, kurām nav iespējas palikt mājās ar bērnu līdz bērnu dārza vecumam. Viņas novērtēs iespēju atstāt savu mazo citas, gādīgas mammas aprūpē uz laiku, kamēr pašas ir darbā. Otrai mammai labi, tev lieka naudiņa un tavam mazulim kompānija – izdevīgs darījums!

Produktu izplatīšana. Kosmētika vai mājas piederumi, varbūt draudzenes pašdarinātās rotas, kuras tā vien prasās tik notirgotas – tam nav nozīmes. Galvenais, lai tev ir interesanti un nav arī gluži pa tukšo. Varbūt nenopelnīsi miljonu, bet tiksi cilvēkos un parasti izplatītāji saņem arī labas atlaides sev!

 

1 komentārs
  1. Dīvaini, ka iesakiet pasniegt privātstundas… nezinu gan, vai es maksātu neprofesionālim par savu bērnu mācīšanu… ja bērnam vajag privātskolotāju, tas nozīmē tikai to, ka viņam ir problēmas mācībās un diez vai cilvēks bez pieredzes tiks ar to galā… kā pakalpojuma ņēmējs, es šo piedāvājumu neizvēlētos

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.