5 gardas SALDĒJUMA kokteiļu receptes ar ALKOHOLU

Kurš gan ir teicis, ka saldējuma kokteilis ir domāts vien bērniem…? Piedāvājam 5 gardas un atsvaidzinošas saldējuma kokteiļu receptes pieaugušajiem! Izbaudi!

Receptēs norādīto sastāvdaļu attiecības miksējamas pēc izjūtām un kokteiļa stipruma vēlmēm. Visa pamatā ir saldējums, ko papildina augļi, saldumu piedod sīrupi, bet vajadzīgo šķidro kosistenci – piens. Parastā piena vietā var izmantot mandeļu, rīsu u.c. pienu. Pienu var nelikt nemaz, ja augļi sulīgi un kokteiļa konsistence apmierina. Sīrupi parezēti garšas piedošanai un pastiprināšanai – to liek pēc garšas, līdz vēlamā garša sasniegta. Un alkoholu pievieno apmēram tāpat kā jebkuram parastam kokteilim – sākot ar nedaudz, ja vēlas stiprāku – liek vairāk. Esi radoša un baudi gardu vasaru!

ZEMEŅU-SALDĒJUMA KOKTEILIS AR GAIŠO RUMU
Sastāvdaļas –
gaišais rums, vaniļas saldējums, nedaudz piena (lai šķidrāks, bet to skatās pēc sajūtām, ja pieliek vairāk zemeņu, pienu, iespējams, nemaz nevajag), svaigas zemenes, zemeņu sīrups (izteiktākai garšai), putukrējums un zemenes garnējumam.

Pagatavošana – saldējumu, zemenes, rumu, nedaudz piena un zemeņu sīrupu sablenderē viendabīgā masā, lej glāzēs, rotā ar putugrējumu un zemeņu šķēli!

ŠOKOLĀDES-BANĀNU SALDĒJUMA KOKTEILIS AR VISKIJU
Sastāvdaļas –
viskijs,vaniļas vai šokolādes saldējums (pēc izvēles), šokolādes sīrups (izteiktākai garšai), banāni (apmēram 1 uz glāzi), nedaudz piena, lai kokteilis šķidrāks, rīvēta šokolāde – dekoram.

Pagatavošana – viskiju, saldējumu, pienu, banānu un sīrupu sablendē līdz viendabīgai masai, lej glāzē un uzrīvē šokolādi dekoram!

SALDĒJUMA UN KRĒJUMA LIĶIERA KOKTEILIS
Sastāvdaļas –
krējuma liķieris,vaniļas vai kafijas saldējums (pēc izvēles), piens, rīvēta šokolāde dekoram.

Pagatavošana – krējuma liķieri, saldējumu un pienu lej mikserī, sablendē, līdz masa viendabīga. Lej glāzēs, rotā ar rīvētu šokolādi.

VANIĻAS SALDĒJUMA-ANANĀSU-KOKOSRIEKSTU KOKTEILIS AR BRENDIJU
Sastāvdaļas –
brendijs, ananāss, vaniļas saldējums, kokosriekstu sīrups, nedaudz piena, ķirši dekoram.

Pagatavošana – brendiju, nomizotu sagrieztu ananāsu, saldējumu un kokosriekstu sīrupu un pienu sablendē līdz viendabīgai masai, lej glāzēs, dekorē ar ķirsi.

SALDĒJUMA MOJITO KOKTEILIS AR GAIŠO RUMU
Sastāvdaļas –
gaišais rums, vaniļas saldējums, mojito sīrups, nedaudz piena, svaigas piparmētras lapiņas.

Pagatavošana – rumu, saldējumu, mojito sīrupu un pienu sablendē, var pielikt arī kādu piparmētru lapiņu. Lej glāzēs un rotā ar atlikušajām piparmētru lapiņām.

Lasi arī – 5 gardas SALDĒJUMA KOKTEIĻU receptes

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.