5 foršas idejas, kā pavadīt brīvdienas ar VĪRA VECĀKIEM

Klāt brīvdienas un ciemos brauc vīra vecāki? Nepavisam negribas pus dienu sēdēt pie galda? Lūk, idejas, kā interesanti pavadīt laiku kopā!

Pastaiga parkā. Lielisks veids, kā apvienot sarunas un būšanu svaigā gaisā. Dodieties garākā pastaigā uz savas pilsētas parku vai brauciet uz kādu blakus pilsētiņu un izbaudiet svaigo gaisu un parku mieru tur! Ir zinātniski pierādīts, ka sarunas, kas norit svaigā gaisā, kustībā, ir pozitīvākas un mierīgākas!

Pikniks pie ūdens. Iepriekš sarunājat, ko no ēdieniem katrs sagatavos. Dodieties ieturēt pusdienas pie ezera vai upes.  Šis variants patiks, ja nevēlies ciemiņus uzņemt pie sevis mājās. Sarunas, daba un gardi ēdieni – šo dienu izbaudīsiet jūs visi!

Kopīga maltītes gatavošana. Dažkārt var likties, ka vakariņas ar vīra vecākiem var ilgt veselu mūžību. Īpaši, ja viss vakars piek pavadīts, sēžot uz dīvāna. Padariet vakaru interesantāku un gatavojiet vakariņas kopā! Piemēram, pankūkas vai dažādus salātus. Vakars paies nemanot.

Kino vakars. Laba filma, vīns, uzkodas un maz sarunu. Varbūt ir kāda filma, ko vīra vecāki gribētu redzēt? Viņi noteikti novērtēs, ja ierosināsi šādu vakara izklaidi. Ja tev ir privātmāja, tad kino vakaru var rīkot ārā, dārzā, sagatavo tik siltus pledus un karstu tēju!

Tirdziņa apmeklējums. Vai zināji, ka brīvdienu rītos daudzās vietās tiek rīkoti dažādi tirdziņi, kur zemnieki un amatnieki tirgo dažādus labumus? Ierosini vīra vecākiem kādu svētdienas rītu doties uz tirdziņu pēc lauku labumiem! Lielisks veids, kā avienot patīkamo ar lietderīgo!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.