5 efektīvi veidi, kā CELT savu PAŠAPZIŅU

Pašapziņa ir viena ļoti svarīga lieta. Bez tās mēs nevaram justies un dzīvot pilnvērtīgi. Tai krītot, krīt arī mūsu pašvērtējums. Un tālāk jau sekas var būt visdažādākās – drūms noskaņojums, neapmierinātība ar sevi un savu dzīvi. Lūk, 5 padomi, ko darīt, lai līdz tam nenonāktu!

Rūpējies par savu izskatu. Tieši paskatoties spogulī, mēs spriežam par sevi visvairāk. Dari visu iespējamo, lai spogulī lūkojoties, tev gribētos smaidīt. Kop savu ādu, vingro un centies dzīvot pēc iespējas veselīgāk, lai izskatītos un justos labāk! Atceries, ka tikai mēs pašas esam sava skaistuma pavēlnieces.

Esi komunikabla. Runā ar cilvēkiem, dalies savā pieredzē un izsaki savu viedokli! Tā tu iegūsi draudzīgas un zinošas sievietes tēlu. Cilvēkiem patīk pozitīvi un aktīvi sarunu biedri.

Izvairies no negatīvā. Neļauj sev atrasties cilvēku kompānijā, kur nejūties ērti. Tev nav nepieciešams klausīties negatīvās, nosodošās vai pārmetošās runās. Mazāk slikto dzirdēsi, labāk dzīvosi.

Izvirzi mērķus. Tie var būt visdažādākie – gada laikā saņemt paaugstinājumu, nomest 10 kilogramus vai iegādāties mājokli. Lielisks veids, kā sevi kontrolēt un likt sapurināties, kad uznāk drūms noskaņojums.

Smaidi vairāk. Smaidīšana vairo pozitīvo enerģiju. Padomā par lietām, kuras mēs nemaz nespējam ietekmēt, bet tās tik un tā notiek. Nu nesanāca tā plānots un cerēts – pasmaidi! Tev ir tikai divi pieļaujami varianti – mēģināt vēlreiz tāpat vai mēģināt vēlreiz tikai vēl centīgāk. Atceries, ka ar smaidu uz lūpām viss šķitīs vienkāršāks!

Lai izdodas!

3 komentāru
  1. Es teiktu, ka svarīgi pašapziņas celšanai ir sadraudzēties pašai ar sevi – patikt pabūt pašai ar sevi, nevis just diskomfortu, kad nav ne bērnu, ne pieaugušo apkārt. Saprast savas vēlmes, intereses. Pieņemt sevi.

  2. TĀS KURAS KORČĪ NO SEVIS SAZINKO, IR NULLES. TAS TAK SEN VISIEM PIERĀDĪTS. UZSKATĀMS PIEMĒRS-SLAMPA(SLĒPJĀS ZEM NIKA ŠINĪ PORTĀLĀ)

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.