5 DZĪVES LIKUMI, ko meitenēm vērts apgūt jau BĒRNĪBĀ

Ja vien būtu tāda dzīves skola…! Tajā mēs varētu iemācīties, kā pareizi dzīvot, kas mūs dzīvē sagaida un, kā savu dzīvi pašas varam ietekmēt. Diemžēl, šādas skolas pagaidām nav. Tomēr ir daži likumi, kurus mēs iemācot savām meitām pēc iespējas ātrāk, dzīves sagādātos pārbaudījumus, viņas mācēs uztvert vieglāk!

Neviens nezina, kā kļūt laimīgam. Nudien – katrs pats ir savas laimes kalējs. Nekad neviens nespēs sniegt 100% pareizu atbildi uz jautājumu, kas ir lame un, kā to sasniegt. Tev jāsaprot, ka katrs ir citādāks un arī laimes izjūta katram ir sava. Ir jātiecas uz to, kas konkrēti tev sasgādā prieku un tikai tad tu būsi kādu solīti tuvāk savai laimei.

Ne vienmēr vajag klausīties citos. Jā, apkārtējo viedoklis dažkārt ir ļoti svarīgs. Tomēr, tāpat, kā tas var palīdzēt, tas var arī pamatīgi iegāzt. Neatkarīgi no tā, ko citi ir teikuši, gala vārds pieder tev pašai. Un tev nebūt nav jājūtas vainīgai, ja izlem citus ignorēt! Paļaujies uz sevi.

Sasniegumiem vajadzīgas pūles. Nekas dzīvē nenāks viegli. Citreiz vairāk, citreiz mazāk, bet, lai tiktu pie kāda mērķa, būs japacenšas. Un tici, ka tad kad būsi vēlamo sasniegusi pašas spēkiem, sajūta būs daudz labāka, nekā tad, ja tas būtu izdarīts ar citu palīdzību.

Tava dzīve – tava izvēle. Nepieļauj, ka kāds cits pieņem lēmumus tavā vietā. Tikai tu pati zināsi, ko un kā vajag darīt. Ja pieņemsi nepareizu lēmumu, pati par to arī atbildēsi, tomēr tas būs bijis tavs lēmums. Atceries, ka savas dzīvs noteicēji esam mēs paši!

Problēmas ir daļa no veiksmes. Šis likums ir vispārzināms fakts. Bez problēmām sasniegumi nav iespējami. Lai dzīvē kaut ko sasniegtu, ne vienam vien ērkšķim būs jāuzduras. Bet zini – tā tam ir jābūt un pēc katras atrisinātās problēmus tu būsi tuvāk savam mērķim!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.