5 augļu un dārzeņu mazgāšanas līdzekļi, kurus ir vērts pamēģināt

Pirms neilga laika rakstījām par to, kādēļ augļi un dārzeņi pirms to lietošanas rūpīgi jāmazgā, un kā to pareizāk darīt, lasi rakstu Kā pareizi MAZGĀT augļus un dārzeņus pirms to lietošanas. Šoreiz esam apkopojuši un piedāvājam tev 5 dažādus līdzekļus, kas nopērkami tepat Latvijā, kā arī ārpus tās, un ir paredzēti tieši šim nolūka.

Sodasan Ecological Fruit & Vegetable Wash, līdzeklis augļu un dārzeņu mazgāšanai

Atbrīvo augļu un dārzeņu virsmu no netīrumiem un vaska, augsnes, lauksaimniecības ķimikāliju atliekām, neatstājot nekādu pēcgaršu. Piemērots dažādiem augļiem un dārzeņiem, kā āboliem, vīnogām, tomātiem, paprikai, gurķiem, borokoļiem, u.c. dārzeņiem, kā arī delikātiem augļiem un ogām. Efektīvs un drošs lietošanā, ar maigu greipfrūtu smaržu. Lietošana: dāsni uzsmidziniet līdzekli augļiem un dārzeņiem – produktus ar cietu virsmu paberziet, ar mīkstu – ļaujiet iedarboties 20-30 sekundes un tad rūpīgi noskalojiet. Nav ieteicams izmantot sēnēm, ņemot vērā to poraino struktūru. 100% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes. Ecocert un Ecogarantie kontrole. Vegāns. Nesatur enzīmus un ĢMO.
Nopērkams eko produktu tirdzniecības vietās Latvijā
Tilpums 500ml
Cena 3,90LVL/5,55EUR

Earth Friendly Products Fruit & Veg Wash, līdzeklis augļu un dārzeņu mazgāšanai

Notīra vasku, netīrumus un ķimikāliju atliekas; bez smaržas un garšas. Dabīga un efektīva formula, gatava lietošanai. Attīra augļu un dārzeņu virsmu no augsnes, netīrumiem, vaska un ķimikāliju atliekām. Viegli noskalojas ar ūdeni, nerada piegaršu, neatstāj smaku, garšu vai nosēdumus. Lietošana: izsmidziniet pietiekamu daudzumu līdzekļa, lai pilnībā pārklātu augļa vai dārzeņa virsmu. Noskalojiet ar tīru, remdenu ūdeni. Nosusiniet. Salātus un zaļumus ievietojiet bļodā ar ūdeni, kuram pievienojiet līdzekli, pēc tam noskalojiet. Netīru sakņu dārzeņu attīrīšanai izmantojiet birstīti, lufu vai sūkli, noskalojiet un nosusiniet.
EcoControl sertifikāts. Vegāns. Nav testēts uz dzīvniekiem. Nesatur alergēnus, kā piem. limonene.
Nopērkams eko produktu tirdzniecības vietās un lielveikalos Latvijā
Tilpums 500ml
Cena 3,60LVL/5,12EUR

BENTLEY ORGANIC Augļu un dārzeņu mazgāšanas līdzeklis

Sertificēts organisks līdzeklis, kas paredzēts augļu un dārzeņu mazgāšanai.Testos  apstiprināts, ka nogalina  tādas baktērijas  kā E-koli, salmonella un listērija, kā arī nomazgā mēslošanas līdzekļu un pesticīdu atlikumus. Bently Organic ir sareredzējuši iespēju ražot produktus balstoties uz dabīgām izejvielam, tādējādi izslēdzot nepieciešamību izmantot sintētiskas un ķīmiskas sastāvdaļas Visi Bentley Organic līdzekļi ir sertificēti organiski produkti.
Nopērkams eko produktu tirdzniecības vietās Latvijā
Tilpums 500ml
Cena 5,90LVL/8,39EUR

Environné Fruit and Vegetable Wash

Environné augļu un dārzeņu mazgāšanas līdzekļa unikālā formula satur īpašu attīrošu vielu, kas nav toksiska, bioloģiski noārdās un bez kaitīgas ietekmes uz pārtikas produktiem un dabu. Neatkarīgas laboratorijas testos pierādīta tā spēja notīrīt ķīmiskās vielas no pārtikas produktiem.
Nopērkams ārzemju eko produktu tirdzniecības vietās
Tilpums 473ml
Cena 18,99USD

Vermont Soap Organic Produce Magic Fruit & Veggie Wash


Vermont augļu un dārzeņu mazgāšanas līdzekli var izmantot vairākos veidos. Uzsmidziniet tieši uz pārtikas produktiem un noskalojiet. Uzpūšiet uz bīrstītes vai drāniņas un ar to tīriet augli vai dārzeni. Pievienojiet augļu un dārzeņu mazgāšanas ūdenim.
Nopērkams ārzemju eko produktu tirdzniecības vietās
Tilpums 473ml
Cena 7,98USD

6 komentāru
  1. Esmu mēģinājusi Sodasan – patika, jo nomazgājot piemēram veikala ābolu, var just ka vairs nav vaskains un lipīgs, bet normāls ābols – tāds,kādam jābūt.

  2. Ko tik visu neizdomā!!! Tomēr iespējams, ar šādu palīglīdzekli ābalo patiešām iespējams atmazgāt no tām visām ķīmijām, kas uz tā uzšpricēta.

  3. Jau vairākus gadus lietojam šo Earth friendly līdzekli (var dabūt Rimi), pamēģiniet ar to nomazgāt vīnogas, paskatieties, kādā krāsā notek ūdens. Ļoti labs, nepaliek nekāda piegarša, arī āboli tīri no vaska ziemā.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.