4 GARDAS idejas, ko vēl pagatavot KĒKSIŅU pannā

Izrādās, ka visparastākā kēksiņu panna var kļūt par multifunkcionālu iekārtu, ja vien lietā liek mazliet radošuma. Pat ja visa veidi mafini un tiem līdzīgie jau apnikuši tā, ka nelīdz vairs pat krāsainie papīrīši, kuros tos ievieto, tas nenozīmē, ka pannai virtuvē vienkārši jākrāj putekļi – izmanto to citiem mērķiem! Piedāvājam 4 gardas idejas, ko iespējams pagatavot kēksiņu pannā!

Otrie ēdieni. Vislabāk kēksiņu pannā izdodas omlete ar dārzeņiem – ātri, skaisti, garšīgi un ātri, bet tas nav vienīgais, ko vari piedāvāt saviem viesiem. Mazas spagetti ar boloņas mērci ligzdiņas, dozētā lazanja vai risotto – atrodi sev tīkamāko recepti un pārsteidz ģimeni vai draugus!

Uzkodas. Cīsiņi mīklā, groziņi ar augļiem, apaļas brokastu maizīte, spinātmaizītes uzkodām, sāļie groziņi ar Cēzara salātiem. Vai varbūt vienkārši dārzeņu plate! Ideju ir bezgalīgi daudz – atliek vien pameklēt , izvēlēties un iepriecināt viesus!

Zupas. Vai esi lielveikalos redzējusi saldētas izejvielas zupām vajadzīgajās proporcijās, ko atliek vien apliet ar karstu ūdeni uz mazliet pavārīt? Tādas pašas sagataves vari veidot pati, lai slinkuma pilnās dienās nebūtu jānopūlas pie plīts. Sasaldē sagataves kēksiņu pannā!

Saldējums. Vari kēksu pannu izmantot arī saldējumu gatavošanai, piemēram, iepildot katrā nodalījumā kādu gāzētu limonādi ar želejkonfektēm un iespraužot kātiņu, lai gardumu var izņemt ārā, kad gatavs – īpaši garšos bērniem!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.