3 vingrojumi STINGRĀM un SLAIDĀM rokām

Skaists un tvirts augums ir viena no vēlmēm, kas vieno teju visas sievietes. Šoreiz par to, kā mājas apstākļos, izpildot vienkāršus vingrojumus, iegūt slaidas un skaistas rokas!

Vingrojums Nr.1 – viena no izplatītākajām problēmām sievietēm ir tā dēvētie „peļu vēderiņi” augšdelmos. Lai uzsāktu ar tiem cīņu, tev būs nepieciešamas nelielas hanteles vai grāmata. Jo priekšmets, ko turēsi rokās smagāks, jo lielāka slodze ķermenim, tomēr sākumā nepārspīlē – 1 kg svars uz abām rokām kopā būs pilnīgi pietiekami.

Rīkojies šādi: Nostājies izklupiena pozā – viena kāja priekšā, otra aiz muguras. Muguru turi taisni un rokās aiz muguras saņem hanteles (grāmatu). Taisnās rokās cel izvēlēto priekšmetu augšā, pēc tam lēni laid to lejā. Vingrojumu atkārto 20-30 reizes.

Vingrojums Nr.2 – vingrojuma izpildei tev būs nepieciešamas 2 hanteles vai 0,5l pudeles ar šķidrumu. Nostājies kājās ar taisnu muguru. Kājas novieto plecu platumā. Katrā rokā saņem hanteli vai ūdens pudeli. Rokas saliec elkoņos tā, lai hanteles (pudeles) atrodas paralēli ķermenim, un pacel abas rokas plecu augstumā. Ātri un ritmiski kustini rokas, it kā imitējot putna lidošanu. Vingrojumu atkārto 2-3 piegājienos 20 reizes.

Vingrojums Nr.3 – saliec ķermeņa augšdaļu uz priekšu un nedaudz iesēdies ceļos. Rokās paņem hanteles (arī šai gadījumā vari izlīdzēties ar ūdens pudelēm) un saliec vienu roku tā, lai plaukstas daļa atrastos blakus ribām. Roku iztaisno un atkārto kustību ar otru roku. Vingrojumu atkārto 1-3 minūtes.

Ņem vērā! Lai vingrojumi būtu iedarbīgi, svarīgi tos atkārtot regulāri – vismaz reizi 2 dienās, ideālā gadījumā – 5 reizes nedēļā. Sākumā ar vingrojumu daudzumu nepārspīlē un slodzi kāpini pakāpeniski. Tas palīdzēs iegūt daudz labākus rezultātus. Turklāt atceries – negaidi tūlītējus rezultātus! Lai manītu pirmos uzlabojumus, regulāri jāvingro vismaz 2-3 nedēļas.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.