3 slavenas sievietes, kas PIERĀDĪJA, ka viņas VAR

Ir dienas, kad visi darbi šķiet stāvam uz vietas, un Tu nespēj saprast, kurā virzienā spert nākamo soli. Tomēr nepadodies – Kimbi.lv kredītlīnija vēlas atgādināt par 3 spēcīgām sievietēm, no kurām Tu vari smelties iedvesmu un motivāciju jebkuram mērķim, ko vēlies sasniegt!

‘’Ja vēlies iegūt to, kā Tev nekad nav bijis, Tev jādara tas, ko nekad neesi darījusi!’’ /Koko Šanele/
Koko Šanele bija viena no ietekmīgākajām sievietēm 20. gadsimtā un vēl joprojām – viņas modes dizaina šedervi dzīvo ārpus laika, tāpat kā viņas padomi citām sievietēm. Jāņem vērā, ka toreiz pasaule piederēja vīriešiem, taču Koko tas neinteresēja. Viņa izcēlās ar šarmu un negāžamu pārliecību – lai gan jādara tas, ko nekad neesi darījusi, Tev jābūt pārliecinātai par to! Visbiežāk Tevi apturēs tieši bailes. Kā rīkoties šādos gadījumos? Seko aktrises Emmas Vatsones padomam!

‘’Runa nav par baiļu neesamību, tā ir par to pārvarēšanu. Dažreiz vajag vienkārši šauties cauri, uzticoties sev un pasaulei.’’ /Emma Vatsone/
Emma saistās ar mazo Hermioni no Harija Potera filmām, taču kopš tā laika 27 gadus jaunā aktrise vairāk darbojas tieši kā sieviešu tiesību aizstāve. Runājot par bailēm, viņa tās neignorē un nemēģina izlikties, ka to nav. Tās ir! Patiesībā ir vērtīgi tās apzināties, jo tikai tā Tu sapratīsi, kam stāvi pretī. Bailes ir tikai prāta reakcija uz nezināmo un neparedzamo, tādēļ neļauj tām sevi atturēt no nākamā soļa ceļā pie mērķa!

‘’Daudzi sevi aptur pie līnijas, kas, viņuprāt, ir viņu spēku izsīkums. Tu vari izdarīt vairāk, nekā Tavam prātam liekas. Ja Tu spēj to izsapņot, Tu spēj to sasniegt!’’ /Mērija Keja Eša/
Šī sieviete 20. gadsimta beigās pusdienoja ar lielajiem komercijas dūžiem, taču arī viņai noteikti bija gan bailes, gan šaubas. Tāpat kā šīs abas emocijas ir tikai prāta reakcija uz nezināmo, arī prāts var Tevi iegrožot šķietamā spēku izsīkumā. Ne velti arī latviešu mitoloģijā ir teiciens ‘’Acis darba izbijās, rokas darba nebijās’’. Nešaubies par saviem spēkiem arī, ja mērķis šķiet neiespējami tāls!

Lai kāds būtu Tavs iesāktais ceļš, neļauj ne citiem, ne sev pašai sevi apturēt. Kimbi.lv novēl spēku un izturību visās lietās, ko Tu apņemies izdarīt!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.