3 pilngraudu MAKARONU veģetāro ēdienu RECEPTES

Pirms nedēļas, sadarbībā ar lielāko ekoveikalu tīklu Latvijā – Biotēku, un tā pārstāvēto bioloģisko dzērienu zīmolu IsolaBio, izsludinājām recepšu konkursu, kurā aicinājām mūsu lasītājas iesūtīt savas veģetāro ēdienu receptes. Konkursa tēma bija veģetārie ēdieni, kas pagatavoti no pilngraudu makaroniem. Šonedēļ esam izvēlējuši konkursa uzvarētājas, kuru iesūtītās receptes mums šķita visgardākās un konkursa tēmai atbilstošākās!
Paldies visām mūsu lasītājām, kuras piedalījās konkursā. Par Biotēkas pirmā recepšu konkursa uzvarētājām un balvu saņēmējām ir kļuvušas – Anda (grieķu salātu ar makaroniem recepte), Kristīne (zupas Minestrone recepte) un Ilze (makaronu ar spinātiem un krēmsieru recepte)! 

Atgādinām, ka nākamais recepšu konkurss, sadarbībā ar Biotēku, norisināsies jau aprīlī! Visiem publikācijā redzamajiem fotoattēliem ir tikai ilustratīvs raksturs.


GRIEĶU SALĀTI AR MAKARONIEM

Anda, 29 gadi, strādā privātā uzņēmumā – man ļoti garšo tradicionālie grieķu salāti, taču šie, ar labiem pilngraudu makaroniem papildinātie, ir neierastāki, sātīgāki un vēl garšīgāki. Noteikti būs pa prātam arī vīriešiem! RECEPTI LASI ŠEIT!


VEĢETĀRĀ MINESTRONE

Kristīne, 37 gadi, strādā apdrošināšanas jomā – šo recepti noskatīju no savas draudzenes, kura kādu laiku bija padzīvojusi Itālijā. Es to nedaudz latviskoju un šobrīd varu tajā dalīties arī ar jums! RECEPTI LASI ŠEIT!


TAGLIATELLE MAKARONI AR SPINĀTIEM UN KRĒMSIERU

Ilze, 32 gadi, datu pārraudzības vadītāja – jau kādu laiku mūsu ģimenē ir tradīcija, vienu dienu nedēļā gatavot veģetāru maltīti. Šī ir viena no receptēm, ko mēdzu pasniegt saviem mīļajiem. Garšo gan vīram, gan bērniem! RECEPTI LASI ŠEIT!

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.