3 neparastas ēdienu receptes ar GĀZĒTO minerālūdeni

Pirms nedēļas, sadarbībā ar dabīgi gāzēto minerālūdeni Badoit, izsludinājām recepšu konkursu, kurā aicinājām jūs, mūsu lasītājas, iesūtīt savas recepšu idejas, kurās kā viena no sastāvdaļām tiek izmantots gāzēts minerālūdens. Esam izvēlējuši konkursa uzvarētājas, kuru iesūtītās receptes mums šķita visgardākās un konkursa tēmai atbilstošākās!
Paldies visām mūsu lasītājām, kuras piedalījās konkursā. Par dabīgi gāzētā minerālūdens Badoit konkursa uzvarētājām un balvu saņēmējām ir kļuvušas – Ieva (Omlete ar gāzētu mineālūdeni un dārzeņiem), Dina (vistas pusspārniņi asajā minerālūdens marinādē) un Zaiga (Bezalkoholiskais mojito kokteilis)!
Visiem publikācijā redzamajiem fotoattēliem ir tikai ilustratīvs raksturs.

OMLETE AR GĀZĒTU MINEĀLŪDENI UN DĀRZEŅIEM

Ieva, 32 gadi, strādā augstskolā: Omletes recepte patapināta no laikiem, kad mācījos tikt galā ar savu palielināto svaru. Šobrīd esmu uzveikusi savus liekos kilogramus, iespējams, pateicoties arī šai omletei, kuru joprojām gatavoju vismaz reizi divās nedēļās.
RECEPTI LASI ŠEIT

VISTAS PUSSPĀRNIŅI ASAJĀ GĀZĒTA MINERĀLŪDENS MARINĀDĒ

Dina, 38 gadi, konditore: Ļoti garšīgi vistas pusspārniņi, ko iecienījusi, gan mana ģimene, gan mūsu mājas ballīšu viesi.
RECEPTI LASI ŠEIT

BEZALKOHOLISKAIS MOJITO KOKTEILIS

Zaiga, 27 gadi, fitnesa trenere: Mojito ir mans mīļākais kokteilis, taču, tā kā neesmu liela alkohola cienītāja, šī recepte ir bezalkoholiska, un arī draudzīga tām, kuras seko līdzi veselīgam dzīvesveidam un ēšanas paradumiem. 
RECEPTI LASI ŠEIT

Projekta atbalstītājs – dabīgi gāzēts minerālūdens Badoit,  www.badoit.com

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.