3 lietas. II daļa

Kā jau soliju pagājušajā nedēļā, tad šonedēļ 3×3 lietu otrā daļa. Protams šie ieteikumi nepretendē uz kādu speciālista viedokli vai absolūtu patiesību par to, kas ir labs un kas nav. Tas ir tikai viedoklis.

Kad pērn iznāca Scarlett Johansson albums “Anywhere I Lay My Head” ar Tom Waits kaverversijām, daudziem tas bija pārsteigums, ka viņa arī dzied. Atliek tikai piekrist kādā recenzijā lasītajam: Many of you have thought that Scarlett should stick to acting, give her a chance in the music biz. Granted, she hasn’t got the best voice in the world (unless you like the way she sings within a rather deepened register), but on ‘Anywhere I Lay My Head’ we are given the mystical, haunting and ethereal sounds of Folk music, that complement the songs performed. And if David Bowie can support her on this album, I think she deserves a shot!!!

MATCH POINT  – kāpšana pār līķiem tiešā un pārnestā nozīmē. Man personīgi tas tips izsauc izteiktu riebumu, bet filmai nav nevienas vainas.

Un nedēļas nogalei jauks, vienkāršs baltvīns – Lindemans Bin 65 Chardonnay, kas noteikti pēc sava rakstura ir pieņemamāks kā MATCH POINT galvenais varonis.

4 komentāru
  1. Pagājušās nedēļas ieteikumi man patika, šoreiz ar noskatīšos filmu :)) Paldies, par jaukajiem ieteikumiem 😉

  2. Eh, sakārdināji ar Lindemans 🙂 un Match point ar būs jāpaskatās “bezmaksas kinoteātrī” 🙂

  3. vienīgais, ko es te iegūstu ir vīna ieteikumi -pārējo līdz šim esmu gan redzējusi, gan dzirdējusi:)

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.