3 iemesli, kādēļ tev NOTEIKTI jāizmēģina NŪJOŠANA

Ko tu teiktu, ja tev piedāvātu izmēģināt aktīvu sporta veidu, kas neprasa lielu fizisku piepūli, tomēr to darot tiek nodarbināti 90% ķermeņa muskuļu, tā sniedz redzamus rezultātus, un šo aktīvo nodarbi vari darīt jebkurā gadalaikā? Tā ir nūjošana! Izlasi un izmēģini jau šosezon!

Veselība un skaists augums. Tas tā patiešām arī ir. Nūjošana ir veids, kā uzturēt veselu visu organismu kopumā. Ja Tava ikdiena paiet birojā pie datora, tad ar nūjošanas palīdzību vieglāk tiksi galā ar plaukstu vai sprandas sāpēm. Nūjošanas laikā Tavs organisms tiek apgādāts ar skābekli, kas ļaus atbrīvoties arī no galvassāpēm. Turklāt – tā ir ideāla nodarbe, lai sasniegtu savu vēlamo svaru, jo tiek nodarbināts viss ķermenis!

Atslodze prātam. Nūjošana noteikti būt lietedrīga, ja pēc darba dienas jūties saspringusi. Tu to vari darīt tikpat kā jebkur! Ņem rokās nūjas un aiziet! Aizmirsti par ikdienas stresu, nepadarītajiem darbiem, dienas laikā piedzīvotajiem nepatīkamajiem brīžiem un izvēdini galvu. Nūjošana ir super labs līdzeklis pret stresu, turklāt pēc aktīvas nūjošanas tu ne tikai jutīsies relaksējusies, bet naktī arī labāk gulēsi! Tāpat – nūjot varat arī divatā, šīs nodarbes laikā pārrunājot ne vienu vien tēmu un ideāli pavadot laiku kopā.

Tas ir vienkārši. Kā jau jebkuram sporta veidam, ir svarīgi zināt kādus priekšnosacījumus, lai tas, ko dari būtu pareizi un dotu kādu efektu. Tomēr nūjošana ir tik tiešām vienkārša (taču tādēļ ne mazāk efektīva, kā, piemēram, skriešana) un ar to var nodarboties teju ikviens. Galvenais, izvēlēties pareizas nūjas, iesildīties, nesasteigt un izjust savu ķermeni, kā arī atsildīties. To iespējams darīt vienatnē, kopā ar mīļoto, visu ģimeni vai draugiem. Un pats labākais – tu to vari darīt sev ērtā veidā un tempā!

1 komentārs
  1. Superīga nodarbe! Nūjōju jau piekto mēnesi un sajūtas ir lieliskas! 1 stunda vakarā pēc darba paiet nemanot!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.