3 iedarbīgas pēcsvētku ATSLODZES programmas

Svētki ir aiz muguras, bet to atstātās sekas ir jūtamas tieši tagad. Ja arī tu esi viena no tām, kura neliedza sev neko no bagātīgi klātajiem svētku galdiem, bet nu jūtas ne savā ādā (lasi – formā) – nebēdā! Izmēģini kādu no šīm atslodzes nedēļas programmām, un drīz vien būsi atkal formā!

ATSLODZES NEDĒĻA – PIRMAIS VARIANTS
Iespējams atbrīvoties līdz 5 kg! Neaizmirsti par ūdens dzeršanu!
1.diena – augļi. Visas dienas garumā ēd dažādus augļus, izņemot banānus! Skaits neierobežots.
2. diena – dārzeņi. Visu dienu vari ēst svaigus vai tvaicētus dārzeņus!
3. diena – augļi un dārzeņi. Vari ēst visus augļus, izņemot banānus, kā arī visus dārzeņus, izņemot kartupeļus.
4. diena – banāni un piens. Ievēro trīs ēdienreizes. Katrā no šī ēdienreizēm apēd 2 banānus un izdzer glāzi piena.
5. un 6. diena – iekļauj ēdienkartē rīsus. Visu dienu vari ēst augļus un dārzeņus, bet pusdienās izvēlies tvaicētus dārzeņus ar aptuveni dūres lieluma vārītu rīsu porciju.
7. diena – dārzeņu zupa. Augļus un dārzeņus vari ēst, cik vēlies, bet pusdienās pagatavo dārzeņu zupu, kas vārīta bez gaļas un bez buljona, tīrā ūdenī. Pievienot tai vari sāli, piparus un zaļumus.

ATSLODZES NEDĒĻA – OTRAIS VARIANTS
Iespējams atbrīvoties no 3 – 5 kg. Šīs nedēļas galvenie pieturas punkti ir atteikšanās no sāls un cukura, kā arī neēšana pēc 18.00!
1. diena. Brokastīs rupjmaizes šķēle ar liesu sieru un nesaldināta tēja. Pusdienās – vārīti griķi un glāze kefīra. Vakariņās – ābols un glāze jogurta.
2. diena. Brokastīs auzu pārslu biezputra un pusglāze jogurta. Pusdienās – dārzeņu biezenis ar zaļumiem, klāt vārīta vistas fileja. Vakariņās cieti vārīta ola, šķēle graudu maizes un glāze ananāsu sulas.
3. diena. Brokastīs rupjmaizes šķēle ar liesu sieru un nesaldināta tēja. Pusdienās – tvaicēti brokoļi un 100 gramu vārītas liesas liellopa gaļas. Vakariņās – augļi pēc izvēles.
4. diena. Brokastīs nesaldinātas kukurūzas pārslas ar 5 ēdamkarotēm liesa jogurta. Pusdienās – vārīti rīsi ar vārītu vistas fileju, svaigiem lapu salātiem. Vakariņās – kartupeļu biezenis ar zaļumiem un glāze tomātu sulas.
5. diena. Brokastīs banāns un glāze piena. Pusdienās – vārīti griķi un glāze kefīra. Vakariņās – augļi pēc izvēles.
6. diena. Brokastīs cieti vārīta ola ar rupjmaizes šķēli. Pusdienās – dārzeņu zupa, kas vārīta bez gaļas un bez buljona, papildināta ar zaļumiem. Vakariņās – 2 burkāni, glāze ananāsu sulas.
7. diena. Brokastīs rupjmaizes šķēle ar liesu sieru un nesaldināta tēja. Pusdienās 2 vārīti kartupeļi, vārīta liesa liellopa gaļas šķēle un svaigi gurķi. Vakariņās 2 banāni un glāze piena.

ATSLODZES NEDĒĻA – TREŠAIS VARIANTS
Iespējams atbrīvoties no 3 – 5 kg. Neaizmirsti par ūdens dzeršanu!
1. diena. Brokastīs cieti vārīta ola un puse avokado. Pusdienās – dārzeņu zupa papildināta ar zaļumiem. Vakariņas – 2 krūzes liesa jogurta.
2. diena. Brokastīs omlete, kas pagatavota no 2 olām un zaļumiem. Pusdienās – tvaicēta vai grilēta vistas fileja ar tomātiem un gurķiem. Vakariņās – vājpiena biezpiens ar zaļumiem.
3. diena. Atslodzes diena – dzer ūdeni vai nesaldinātas tējas, ~ 3l pa dienu!
4. diena. Brokastīs cieti vārīta ola un tomāts ar pipariem. Pusdienās – olīveļļā cepta vistas fileja ar dažādiem tvaicētiem dārzeņiem. Vakariņās – 2 apelsīni.
5. diena. Brokastīs auzu pārslu tume. Pusdienās – brokoļu biezzupa un grilēta cūkgaļas šķēle ar svaigiem gurķiem. Vakariņās tikai nesaldināta tēja.
6. diena. Brokastīs cieti vārīta ola un puse avokado. Pusdienās – dārzeņu sautējums ar maltu liellopa gaļu. Vakariņās – nesaldinātas kukurūzas pārslas ar liesu jogurtu.
7. diena. Brokastīs krūze liesa jogurta un ābols. Pusdienās – jūras veltes ar dārzeņiem. Vakariņās – vinegrets.

6 komentāru
  1. Ja nu man jāsaka, kuru no piedāvātajiem variantiem izvēlēties – es balsoju par otro, jo pārējie vai nu pagalam drastiski vai negaršīgi. Sākam liesot 🙂 🙂 :)!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.