3 ĀTRAS un GARDAS svētku UZKODU receptes

Pirms nedēļas, sadarbībā ar FINN CRISP sausmaizītēm, izsludinājām recepšu konkursu, kurā aicinājām jūs, mūsu lasītājas, iesūtīt savas recepšu idejas. Konkursa tēma bija ātri pagatavojamas un garšīgas svētku uzkodu receptes. Šonedēļ esam izvēlējuši konkursa uzvarētājas, kuru iesūtītās receptes mums šķita visgardākās un konkursa tēmai atbilstošākās!

Paldies visām mūsu lasītājām, kuras piedalījās konkursā. Par FINN CRISP otrā recepšu konkursa uzvarētājām un balvu saņēmējām ir kļuvušas – Gunta (Biešu un kazas siera uzkoda), Olga (Kūpinātā laša krēms) un Ingrīda (Rupjmaizes kārtojums)!

Visiem publikācijā redzamajiem fotoattēliem ir tikai ilustratīvs raksturs.

SARKANO BIEŠU UN KAZAS SIERA  RIPIŅAS – Guntas recepti lasi ŠEIT

KŪPINĀTĀ LAŠA KRĒMS AR ZAĻUMIEM – Olgas recepti lasi ŠEIT

VIEGLAIS RUPJMAIZES KĀRTOJUMS – Ingrīdas recepti lasi ŠEIT


Projekts tapis sadarbībā ar FINN CRISP sausmaizītēm – FINN CRISP Original ir kraukšķīgas un gardas pilngraudu sausmaizītes, kuru oriģinālā recepte izstrādāta jau 1952. gadā, taču tās joprojām ir iecienītākās visu sausmaizīšu vidū. Šo sausmaizīšu noslēpums ir gardais, zeltaini brūnais izskats, raksturīgais kraukšķīgums un nepārspējamā, bagātīgā rudzu garša. FINN CRISP Original sausmaizītes satur sevišķi daudz vērtīgo šķiedrvielu, tādēļ ideāli piemērotas gardai un veselīgai ēdienreizei. Šīs sausmaizītes nesatur laktozi, soju, pienu un olas, līdz ar to ir piemērotas arī veģetāriešiem un alerģiskiem cilvēkiem. Vairāk uzzini www.finncrisp.com

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.