20 stilista padomu, kas jāņem vērā, lai izskatītos slaidāka!

Tas, ka apģērbs atspoguļo jaunākās modes tendences, vēl nenozīmē, ka tas valkātājai piestāvēs. Ir jāiemācās izvēlēties apģērbu, kas  izceļ jūsu augumu. Ja kāds no pēdējā modes hīta apģērba nepiestāv, varat izvēlēties modīgus aksesuārus, ar ko papildināt klasisku, ērtu un piestāvošu apģērbu, tā apvienojot glaimojošo ar moderno!

 1. Pērciet drēbes, kas jums tiešām der. Valkājot apģērbu, kas neder pēc izmēra, izskatīsieties lielāka, nekā esat. Pārāk šaurs un mazs apģērbs izceļ apaļās vietas un liekos kilogramus. Savukārt pārāk liels var likt izskatīties lielākai. Laikojiet drēbes, pirms tās iegādājaties!
 2. Izvēlieties lietas, kas optiski samazina jūsu ķermeņa problēmzonas. Piemēram, ja vēlaties, lai vēders izskatītos tievāks, nevelciet ciešus topiņus, bet izvēlieties skaistu tuniku. Tā vietā, lai valkātu minisvārkus, paslēpiet masīvas kājas zem plūstošas formas svārkiem. ņemiet vērā – maisveida apģērbs var padarīt vizuāli lielāku.
 3. Pārliecinieties, ka valkājat piemērotu apakšveļu. Liekā svara gadījumā stringa biksīšu vietā  izvēlieties savelkošas. Tās palīdz ievilkt vēderu un izskatīties slaidākai. Labs krūšturis arī var padarīt slaidāku figūru, tādēļ nežēlojiet laiku tā izvēlei un to uzlaikojot. Neaizmirstiet katram krūšturim uzvilkt virsū gana ciešu T-kreklu, lai redzētu, vai krūšturis nekropļo siluetu – nav pārāk smailas formas, neizspiežas mežģīnes utt. Vislabāk ieteicams izvēlēties gludas  formas krūšturi.
 4. Izceliet skaistākās auguma daļas. Ja jums ir skaists, slaids kakls, bet nedaudz liekā svara viduklī, pievērsiet uzmanību kaklam ar piesaistošu kaklarotu vai citiem aksesuāriem. Ja jums ir skaisti iesauļotas rokas, valkājiet topu bez piedurknēm, lai izceltu tās.
 5. Izkopiet staltu stāju. Stāviet taisni, ievelciet vēderu un atvirziet plecus. Varat vingrināties ar grāmatu uz galvas. Kad vien rodas izdevība, pārbaudiet sevi spogulī, vai neesat sakumpusi. Šis, iespējams, ir pats svarīgākais ieteikums, jo slikta stāja vizuāli var pielikt klāt vairākus liekus kilogramus.
 6. Valkājiet vairāk melna! Melnais vizuāli padara tievāku, optiski samazinot vēderu un citas ķermeņa daļas, jo redzams ir tikai melnā apģērba siluets. To lieliski var papildināt ar jostu un rotaslietām.
 7. Pretēji populārajam uzskatam, cilvēki, kuri valkā liela izmēra apģērbu, VAR izvēlēties spilgtu krāsu drēbes, ja vien apģērba formas saskan ar ķermeņa aprisēm un der, kā nākas. Nekad nevelciet neko ar spīdumu vai spilgtu vietās, ko nevēlaties izcelt!
 8. Taisnu staru bikses veido vienlaidu, nelauztu līniju no kājas augšdaļas līdz lejasdaļai, liekot izskatīties garākai un arī tievākai.
 9. Banānenes (bikses, kas sašaurinātas pie potītēm) liks apaļam dibenam izskatīties pēc saldējuma bumbām vafeles tūtē. Boot cut bikses (no ceļgala uz leju nedaudz paplašināti džinsi) vizuāli sabalansē un izlīdzina nesamērīgas formas.
 10. Izvēlieties bikses un svārkus ar sānu vai aizmugures aizdari. Aizdare priekšpusē izcels jūsu vēdera formas.
 11. Iegādājieties labu žaketi vai mētelīti, lai pieskaņotu vai papildinātu savu apģērbu vai kleitu. Pareiza piegriezuma un izmēra žaketes vai mētelīši spēj paslēpt problēmzonas un izskatās ļoti stilīgi. Meklējiet figūrai piekļautu apģērbu – šādi apģērba sānu silueta līnija iezīmē slaidas ķermeņa formas labāk nekā pavisam brīvs džemperveida apģērbs.
 12. Zvanveida piedurknes lieliski noslēpj apaļīgas un smagnējas rokas.
 13. Universāli glaimojošs ir topiņa vai kleitas empire cut piegriezums. Tam ir vienkāršs savilkums vai lente, kas vizuāli piesaista savilkumā uzreiz zem krūtīm. Šis stils palīdz optiski iezīmēt šaurāko ķermeņa daļu, novadot skatienu tuvāk sejai un piesedzot vēderu, liekot tam izskatīties plakanam. Ja šāda topiņa savilkuma daļa atrodas uz jūsu krūtīm, nevis zem tām, efekts būs vairāk negatīvs. Izvēlieties tādu griezumu, kas der jūsu krūšu izmēram. Ar piemērota griezuma palīdzību iespējams mazākas krūtis vizuāli padarīt lielākas. Pielaikojiet augšiņas ar dažādu tipu biksēm, lai redzētu un pārliecinātos par efektu.
 14. Centieties, lai apģērbs vizuāli nesadala ķermeni noteiktās zonās. ķermenim jāizskatās vienotam un veselam. Kleitas un krāsas, kas piestāv, var būt glābējas un ļaus izskatīties garākai un slaidākai.
 15. Biksēm Jābūt perfekta garuma, vismaz līdz potītei. Pretējā gadījumā izskatīsies, it kā drēbes būtu par mazu (vai pati esat par lielu)!
 16. Noskaidrojiet krāsas, kas jums piestāv. Pieejiet pie spoguļa un, pieliekot apģērba gabalu pie sejas, pārbaudiet, vai tā krāsa atdzīvinās, noniecinās vai padarīs pliekanu seju un kopējo tālu. Tas  uzreiz būs redzams.
 17. Balta un gaiša krāsa padarīs lielāku, melna vai tumša – samazinās. ņemiet to vērā, noslēpjot ķermeņa problēmzonas. Piemēram, ja jums ir bumbierveida augums, vienmēr valkājiet apģērbu ar gaišāku augšdaļu. Citiem vārdiem, vienmēr izvairieties vilkt gaišas krāsas apģērbu  uz problēmzonām. Piemēram, valkājot melnu kleitiņu ar baltu siksnu pāri viduklim, tas padarīs vidukli daudz lielāku nekā bez šādas jostas.
 18. Izvēlieties gludas bikses bez iegludinātām ielocēm. Tās izceļ un uzpūš zonu zem jostas līnijas, pievēršot visu uzmanību vēderam, reizēm to arī vizuāli palielinot.
 19. Pērkot bikses, pievērsiet uzmanību vidukļa augstumam! Pārāk augsta vidukļa līnija var radīt vizuālu iespaidu par lielu vēderu/dibenu.
 20. Vertikālas svītras liek izskatīties vizuāli slaidākai, taču uzmanieties – horizontālas rada pretēju efektu. Dodiet priekšroku pašām smalkākajām, jo platas svītras liek izskatīties lielākai. Arī vīriešiem labas kvalitātes (ar labu piegriezumu!) krekli ar svītrojumu liks izskatīties slaidākiem. Tomēr ņemiet vērā – cieši piegulošs svītrains audums izcels jebkuru kroku.

Un – nav jābūt tievai, lai būtu skaista! Galu galā nedrīkstam būt apsēstas tikai ar domu, kā padarīt sevi tievāku!
Tieši savai ķermeņa uzbūvei piemērotu apģērbu iespējams meklēt visos Galerija Centrs veikalos!

7 komentāru
 1. Paldies par ieteikumiem! Mani sasmīdināja salīdzinājums par Banānenēm, kas liek dupsim izskatīties kā saldējuma bumbām vafelē 😀

 2. nūuu, man ir apaļš dibens un ar savām saldējuma bumbām banānenēs jūtos daudz labāk nekā taisnajās starenēs. labāk sievišķīgas formas, nekā masīvi stabi.

 3. Tieši savai ķermeņa uzbūvei piemērotu apģērbu iespējams meklēt visos Galerija Centrs veikalos! – nu tas gan ir garām! 44. izmēru nevar vis sameklēt!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.