16 mirkļi priekam espati.lv skatījumā

Mazliet par tumšu vakari, mazliet par maz uzmanības un mazliet par daudz darba… Tik daudz prieka zagļu dzīvo ap mums. Bet prieks ir kā nezāle, kas neiznīkst, tikai jāmācās to saskatīt un sajust pat pelēkā brīdī. Negaidi, ka prieks nāks kā debesu dāvana un pārsteigums, bet gan sagādā to pati. Prieks var būt par mazām lietām – par gardu konfekti, kas izkūst mutē, par smaržīgu vannu vai par to, ka esi to sagādājusi otram. Esi priecīga, jo tas padara tevi skaistāku un piešķir apkārtnei krāsas.
Lietas, kas izraisa prieku, bieži vien nav neprātīgi dārgas, bet gan vajadzīgas un pat nepieciešamas. Lūk, saraksts, kas izraisa espati.lv prieka mirkļus.

Aktīvam priekam

Dāmu sporta klubs
Iespējams, jau sen esi vēlējusies izskatīties slaidāka, muskuļaināka vai vienkārši jūties sanīkusi zem ikdienas stresa sloga. Tieši tāpēc ir tik labi, ja vismaz pāris reizes nedēļā vari fiziski izkustēties. Fiziskās aktivitātes laikā tavs organisms izstrādā laimes hormonus, un tas ir iemesls, kas pēc sporta nodarbībām liek justies tik labi. Prieks rodas arī par to, ka pēc laiciņa redzi, kā tauku mētelītis nodilis un atsedzis stingru un skaistu vidukli.
Ja ceļā pie labāka izskata nevēlies sastapties ar pretējā dzimuma muskuļu kalniem, kas savas dienas pavada trenažieru zālē, izvēlies sieviešu studiju.
Piemēram, Lady fitness piedāvā apļa treniņu trenažieru zālē. Nodarbības notiek pa apli – īpaši sievietēm paredzētiem trenažieriem mijoties ar dažādu sporta inventāru – stepa soļiem, vingrošanas bumbām, lecamauklām, hantelēm un citu inventāru. Fitnesa nodarbības apļa treniņā paredz individuālu attieksmi pret katru klientu, tāpēc fitnesa zālē viemēr atrodas viens vai vairāki treneri! Treneri palīdzēs notievēt, uzlabot tonusu, pilnveidot fizisko formu un kvalitatīvi pavadīt laiku.
Turklāt nodarbībām vari pievienoties jebkurā, sev ērtā laikā. Nāc, kad vēlies, un pavadi laiku, sportojot ekskluzīvi sieviešu kompānijā.
Ja tev patīk kaut kas dinamiskāks, sieviešu fitnesa studija Lady fitness piedāvā apmeklēt grupu nodarbības. Sākot no stepa un pilatēm, līdz pat vēderdejām un pat ārstnieciskajai vingrošanai profesionālu treneru uzraudzībā, tas viss ir iespējams! Bet labāk izlasi pati www.ladyfitness.lv vai dodies pa taisno uz Lady fitness studiju Slokas ielā 117, tālr. 67424332.

Aktīvās atpūtas centrs
Bieži vien darba dienas pienākumi un raizes sagandē dzīvotprieku tik ļoti, ka pēcāk grūti attapties. Tieši tāpēc tik nepieciešams, lai visas sakrājušās emocijas varētu izlādēt adrenalīna pilnās, mazliet neprātīgās, bet ļoti aizraujošās izklaidēs.
Izbaudīt braucienu ar kartingu modernākajā trasē Baltijā, piedzīvot F1 braucēja sajūtas jaunākās paaudzes simulatoros, noskatīties sajūtām bagātu filmu četru dimensiju kinoteātrī vai izjust adrenalīnu krītot no 11 m augta torņa. Gūt spēlēt prieku aizraujošās lāzeru labirinta spēlēs vairāklīmeņu telpā vai iejusties dažādās situācijās virtuālajā telpā…
Visus šos un vēl daudzus citus aktīvus priekus vari izbaudīt modernākajā un lielākajā aktīvās izklaides centrā Baltijā Go Planet. 15 000 kvadrātmetru jautrības un atbrīvotas enerģijas. Bet kad būsi pagurusi no emocijām un fiziskām aktivitātēm, spēkus varēsi atgūt kādā no turpat esošajiem bāriem.
Savukārt mazos Go Planet centrā vari iepriecināt ar jautru bērnu ballīti. Svinībām iespējams pasūtīt īpašus ēdienus un aktieru programmas. Mazajiem līksmotājiem atpūtas centrā ierīkota arī īpaša bērnu kafejnīca.
Dodies pēc sava aktīvā prieka porcijas  uz Go Planet  Gunāra astas ielā 2b, tālr: 67146346, katru darba dienu, kā arī brīvdienās.

Deju studija
Pienāk laiks, kad katra no mums izjūt vēlmi –  prast līgani slīdēt pa deju zāli. Diemžēl dejotprasmi bērnībā apguvusi tikai retā. Tomēr nenokar degunu, vēl nav par vēlu apgūt dejotprasmes. Nu arī pie mums Latvijā darbojas starptautiskā franšīzes deju studija Arthur Murray. Tā ir pasaulē lielākā deju kompānija, kas specializējas dažādu sarīkojumu deju apmācības jomā.
Dodoties uz deju apmācību, varēsi gūt gandarījumu un prieku par apgūtajiem deju soļiem un variācijām, kā arī vienkārši izbaudīt dejošanas procesu.
Un nebaidies, pat ja šobrīd neesi satikusi savu dzīves partneri, droši dodies uz Arthur Murray deju nodarbībām. Tevi apmācīs pieredzējis deju skolotājs, kurš apmācības laikā izpildīs arī tava deju partnera lomu. Tu jutīsies gluži kā slavenības no TV šova "Dejo ar zvaigzni", kas īsā laikā no neveikla lāča kļūst par izsmalcinātu dejotāju.
Bet, ja drīzumā domā par iesoļošanu laulības ostā, Arthur Murray piedāvā palīdzēt izstrādāt īpašu horeogrāfiju jūsu abu pirmajai dejai kopā.
Nāc un gūsti dejotprieku uz Arthur Murray Daugavpils ielā 62/66, Rīgā. Tālr.: 67222092.

Skaistam priekam

Skaistumkopšanas salons
Izskatīties labi – tas ir patiess prieks, ko vari sev sniegt. Kas attiecas uz skaistumu, te eksperimentēt nevajadzētu. Neprasmīgi veiktas skaistumkopšanas procedūras ir sliktākais, ko vari nodarīt savai veselībai un izskatam. Tāpēc uzticies tikai īstiem profesionāļiem. Izdari pareizo izvēli!
Labā salonā spēs risināt ikvienu tavu kosmētisko problēmu, saudzīgi kops problemātisku ādu un veiksmīgi izmantos dabas komponentus. Tieši tādu attieksmi un aprūpi sniegs salonā Cosmea. Šeit tu izbaudīsi zinošu un radošu kosmetologu rūpīgu attieksmi, ko vada patiesa mīlestība pret savu profesiju. Pavasarim tuvojoties, dāmām aktuāls ir noturīgs make-up (jaunākās tehnoloģijas mikropigmentācija- veiksmīgi izveidota uzacu forma, lūpu kontūra un acu līnijas). Kā arī krunciņu likvidācija (šķidrie implanti- hialuronskābes gēli, homeopātija, mezoterapija). Uzdrošinies! Nāc un iepazīsties ar salona vadošo kosmetoloģi Ilzi Stīveri un viņas kolēģiem Elizabetes ielā 75. Tālr. 26262757.

Solāriju studija
Tuvāk pavasarim aizvien stiprāk izjūtam saulītes trūkumu. Taču nebēdā, par laimi, tehnikas progress ir sniedzis risinājumus, kā sauļošanās prieku gūt arī bargās ziemas vispelēkākajās dienās.
Solārijs ir lielisks risinājums visām, kurām trūkst saules gaismas, siltuma un brūnuma. Tikai, pirms baudi sauļošanās priekus, lūkojies pēc labākajiem solārijiem. Tādi ir BLACK CARE solāriju studiju tīklā. Šeit vari apmeklēt intensīvo solāriju, kas sniedz vēlamo rezultātu tikai trijās līdz deviņās minūtēs. Bet, ja ziemā tev trūkst saules siltuma, izmēģini infrasarkano staru solāriju. Katru mēnesi solārijā tiek iedāvāti īpaši bonusi, bet studentes, ISIC un Open karšu īpašnieces šo prieku var baudīt ar 40% atlaidi.
BLACK CARE solārijā atrodami īpaši solāriji, kuros ir tikai sejas un plecu lampas. Vari arī izvēlēties tādus, kas aprīkoti tikai ar vidukļa un kāju lampām, lai veidotu savu, individuālu stilu. Šeit pieejamas arī Spagetti sejas lapas – tehnoloģiskās novitātes solāriju jomā, kas ir īpaši saudzīgas, turklāt salīdzinot ar citiem solārijiem sejas āda iedeg daudz labāk. Nekādu raižu, tikai silts un skaists prieks.
Blackcare solāriju studija Vecrīga Audēju ielā 4, 2. stāvā, tālr.: 67225506, 28881122
Blackcare solāriju studija Deglava ielā 47 A. Deglava ielā 47, Rīgā, tālr.: 67570551, 22119411
Blackcare solāriju studija Juglas centrs Brīvības gatvē 434b, Rīgā, tālr.: 67520160, 22022240

Blackcare solāriju studija Purvciems Dzelzavas ielā 74, Rīgā, tālr.: 67593366, 20086600

.

Kosmētiskais kabinets

Nav lielāka prieka par to, kā būt skaistai. Viena no ķēpainākajām un nepatīkamākajām skaistumkopšanas procedūrām ir atbrīvošanās no liekā apmatojuma. Skūšana var ievainot maigo ādu, turklāt sniedz tikai īslaicīgu rezultātu, depilācijas krēmi ir stipri ķīmiski un kairina ādu, bet epilators ir ilgas mokas, turklāt ne katra sieviete spējīga to paveikt pati.
Tieši tāpēc sagādā sev prieku par gludu un skaistu ādu vismaz trīs nedēļu garumā un dodies uz depilācijas procedūrām kosmētikas kabinetā.
Juglas centra BLACK CARE solāriju studijā darbojas kosmētiskais kabinets, kur par tevi parūpēsies prasmīga meistare. Vaksāciju šeit veic ar profesionālo Depileve auksto un karsto vasku, kas ražots Spānijā. Meistare ar medicīnisko un kosmetoloģijas izglītību un lielu pieredzi šai jomā veiks procedūru prasmīgi un gandrīz nesāpīgi. Par to liecina klienšu atzinums, ka patiesībā vaksācijas laikā nepatīkamo sajūtu bijis daudz mazāk, nekā viņas pirms tam iztēlojušās.
Gūsti prieku un atbrīvojies no raizēm par lieko apmatojumu gandrīz mēneša garumā.
Blackcare solāriju studija Juglas centrs atrodama Brīvības gatvē 434b, Rīgā, tālr.: 26111767.

Relaksējošam priekam

Veselības salons
Prieku var rast ikvienā lietā, ikvienā mirklī un sarunā. Tikai jāspēj to saskatīt. Tomēr ikdienā prieku noēd stress un mūsu neprasme atslābināties. Tāpēc izraujies no apburtā loka un dod savai dzīvei jaunas krāsas! Bet, ja nespēj to pati, dodies pēc palīdzības pie lietpratējiem. Iespējams, tev pietiks ar kādu SPA procedūru vai masāžu, ko sniedz veselības salonā Anita. Bet, ja vēlies kaut ko vairāk, šeit pat vari apmeklēt neirolingvistiskās programmēšanas seansus, kas ļauj dzīvi padarīt sakārtotu, tātad laimīgāku un priecīgāku. Ja vienkārši vēlies uzzināt nākotni un dzīvot saskaņā ar Visumu, vari sastādīt personisko horoskopu.
Lai sagādātu sev šos prieka mirkļus, dodies uz salonu Anita Marijas ielā 14 (3. stāvs, zvanu poga 10). Tālr.: 67502294, 28669507, 29413017.

Aromlampiņas
Ienākot telpā, pirmais, kas tevi apņem, ir aromāts. Tieši tāpēc tik svarīgi, lai tas būtu īstais. Tāds, kas iepriecina dvēseli, nomierina garu un relaksē miesu pēc smagas darba dienas.
Tomēr ar smaržu vien nepietiek, vēlams, lai tās avots priecētu arī acis. Nu gluži kā keramikas mākslas meistares Ingrīdas Žagatas veidotās aromlampiņas.
Podniekmeistara roku darināti, atklātās uguns ceplī dedzināti trauki savā vienkāršībā un plastikā ir ieguvuši autentisku, īstu lietu vērtību. Izcils meistara roku darbs, kā arī uguns spēle ceplī piešķir traukiem īpašas toņu nianses un neatkārtojamību.
Bet, ja izjutīsi māla lietas pievilcību un meistardarba noskaņu, vari aplūkot vēl citus keramiķes Ingrīdas Žagatas meistardarbus, ko iespējams iegūt savā īpašumā. Trauki galda klāšanai, interjera priekšmeti un dārza keramika, tas viss un vēl šis tas gaida tevi.
Unikālais roku darbs, kas apvieno mīlestības un uguns kaislības divos toņos, ir pieejams Stendera Ziepju fabrikas veikalos.
Vairāk informācijas vari uzzināt www.cepli.lv, ja vēlies veikt individuālos pasūtījumus tieši  savai gaumei, zvani pa tālruni 29234867.

Intelektuālam priekam

Galda spēles
Lai gan dienas astronomiski kļūst garākas, vēl ilgu laiku nāksies pieciest tumšus un drēgnus vakarus. Tev jau mazliet apnikusi šī sniegotā pelēcība? Uzrīko jautru tusiņu siltās mājās draugu bariņā.
Omulīgā kompānijā nav nekā labāka par aizraujošu galda spēli. To ir tik daudz un dažādu, tikai jāatrod sev un draugiem vispiemērotākā. Ja nezini kā jauno spēli spēlēt, par atsevišķu samaksu vari uzaicināt spēļu ekspertu uz mājām, kurš palīdzēs ielauzīties spēles noteikumos un dažas partijas izspēlēs kopā ar jums. Sīkāk jautā veikalos.
Bet, ja vēlies dalīt savu azartu ar citiem, samaksā trīs latu dalības maksu un dodies uz prāta spēļu klubu LUDO Galerijā centrs vai Kr. Barona ielā 97. Vismaz reizi nedēļā kopā ar piecpadsmit citiem azartiski dzirkstošiem cilvēkiem varēsi izmēģināt savu veiksmi un likt lietā uzkrātās gudrības, spēlējot Katanas ieceļotājus vai citas tikpat aizraujošas spēles. Ļaujies savam uzvarētājas garam un gūsti spēlētprieku!
Pēc savas spēles vari doties uz kādu no veikaliem vai iepirkties internetā www.ludo.lv .

Smaržīgam priekam

Eko kosmētika

Mūsu dzīve kļūst aizvien urbanizētāka, tehniskāka un steidzīgāka. Tomēr dziļi katrā no mums, pat viskvēlākajā pilsētas labumu piekritējā, slēpjas dabas bērns. Cilvēks, kurš jūt prieku par vienkāršām, nesamākslotām un dabiskām lietām. Diemžēl saikne ar dabisko kļūst aizvien trauslāka. Tieši tāpēc gluži vai par nepieciešamību pilsētas meitenes ikdienā kļuvusi dabiskā kosmētika.
Ja arī tu esi sapratusi, ka vēlies ko īstu, no dabiskām izejvielām gatavotu, apmeklē dabiskā dzīvesstila veikalu Alternative shop. Šis lieliskais veikaliņš atrodas Rīgas klusajā centrā Elizabetes ielā 25. Te varēsi izpētīt un iegādāties ekoloģiskus tīrīšanas līdzekļus un pārtikas produktus, kā arī higiēnas preces. Bet pats svarīgākais – Alternative shop piedāvā vienu no plašākajiem ekokosmētikas klāstiem. Piemēram, dabiskās matu krāsas izskatās daudz dzīvīgākas un ilgāk saglabā efektu. Turklāt tās nebojā matu struktūru. Bet veikala lepnums ir biosmaržas, kuru sastāvā ir ēteriskās eļļas, kas nomierina un relaksē, palīdz pret satraukumu un pat depresiju. Ir pieejamas arī smaržas, kurās ir vielas, kas iznīcina vīrusu un bakteriālas infekcijas, kā arī darbojas kā antiseptisks līdzeklis. Šāda smaržīga aizsardzība maksā Ls 22,95. Sagādā sev un saviem mīļajiem dabisku prieku!

Aromātiskie konusiņi
Varbūt jau sen esi pazīstama ar jogas mācību un rituāliem, bet, iespējams, tevi vienkārši aizrauj eksotiskā, citu pasauli atklājošā vīraka smarža.
Kad esi sajutusi vēlēšanos ienest savā ikdienā prieku ar jauniem aromātiem un sajūtām, ko tie rada, dodies uz jogas preču veikalu Rudra.
Šeit varēsi iegādāties aromātiskos vīraka konusiņus ar dažādu ziedu un augu aromātiem vairāk nekā desmit dažādās variācijās, turklāt tikai par pusotru latu. Katrā iepakojumā kopā ar vīraka konusiņiem atradīsi arī  ērtu alumīnija turētāju. Ja tavas estētiskās jūtas vēlas ko skaistāku, veikaliņā var atrast arī īpašus vīraka konusiņu turētājus.
Rudra veikaliņš ir īpašs arī tāpēc, ka ir viens no plašākajiem jogas dzīvesstila veikaliem Latvijā. Te var iegādāties gan jogas tējas, gan aromātiskās eļļas, kosmētiku, apģērbu un rotaslietas. Sagādā sev dvēselisku prieku un pietuvojies jogas dzīvesveidam. Neparastais taču ir tik vilinošs!
Rudra meklējama Rīgā, Skolas ielā 31, darba dienās no 11:00 līdz 19:00; tālr.: 20021887, 29563631.

Pūkainam priekam

Sagādā prieku dzīvniekiem. Katrā ģimenē, kur mājvietu radis četrkājains ņaudošs vai rejošs mīlulis, zina, cik daudz prieka mājdzīvnieks spēj sniegt. Tāpēc svarīgi, lai kaķis vai suns, kurš ienācis tavā ģimenē, būtu vesels un spirgts. Bet tas iespējams tikai tad, ja savu mīluli iepriecināsi ar kvalitatīvu pasaules veterināru atzītu dzīvnieku barību.
Ja vēlies atrast proteīniem, vitamīniem un minerālvielām bagātu barību, kas ir piemērota tieši tavam četrkājainajam draugam, vari lūgt palīdzību Vet Line speciālistiem. Darbojoties veterinārijas jomā un piedāvājot Latvijas dzīvniekiem kvalitatīvus pasaules līmeņa veterināros medikamentus, papildbarību un profesionālo barību, šeit zina, cik svarīgi ir rūpēties par dzīvnieka veselību, sekojot viņa ēdienkartei.
Dzīvniekiem ir nepieciešama pilnvērtīga, proteīniem, vitamīniem (A,C, E)  un minerālvielām, kā arī nepiesātinātajām taukskābēm (Omega 3, Omega6) sabalansēta barība, kas kontrolē urīna pH līmeni, stimulē gremošanu, uztur mutes dobuma higiēnu un veicina citus veselībai nozīmīgus procesus. Vet Line speciālisti palīdzēs atrast piemērotāko risinājumu, kas apmierinās pat visizvēlīgākā mīluļa uzutra vajdzības un tajā paša laikā atbildīs jūsu vēlmēm un iespējām.
Lai gan pirmajā mirklī  šķiet, ka Super Premium klases vai profesionālā barība ir krietni dārgāka par lielveikalos pieejamo, patiesībā izdevumi būtiski nepalielināsies. Tas skaidrojams šādi – ēdot kvalitatīvu barību, dzīvniekam sāta sajūtai pietiek ar daudz mazākām porcijām. Turklāt ietaupīsi līdzekļus, kurus nāktos tērēt, ārstējot veselības problēmas, kas rodas, ja dzīvnieciņš ēd lētu, nekvalitatīvu barību.
Jūsu vajadzībām un jautājumiem Vet Line atrodama Mazā Rāmavas ielā 2,Valdlaučos, Ķekavas pagastā, tālr.: 67600880, 22006610.

Siltam priekam

Siltuma terapijas maska
Šajā ziemā mazliet siltuma iepriecinātu arī skaistumkopšanas jomā. Un tieši tādu tev sola Purederm sērijas botāniskās izlases antistresa siltuma terapijas maska Aprikoze. Tā ir īpaši veidota, lai sasildītu ādu tūlīt pēc masakas uzklāšanas, līdzīgi kā karstā dvieļa procedūra. Papildināta ar avokado un aprikožu ekstraktiem, lai noņemtu liekos netīrumus un piesārņojumus, maska maigi attīra ādu, padarot to gludu, veselīgu un starojošu. Vai jau iekāroji? Tad noplūc savu Aprikozi e-veikalā vai dodies tai pakaļ uz Brīvības ielu 180, kur atrodas veikals Dynasty.
Bet, ja dabiskā kosmētika tevi ieintriģējusi un vēlies izmantot arī citus jaunākos sasniegumus pasaules skaistumkopšanas un kosmetoloģijas jomā, aplūko www.naturalbeauty.lv mājaslapu. Šeit piedāvā skaistumkopšanas produktus gan no pašmāju ražotājiem, gan ārzemju piegādātājiem. E-veikala klientiem katru mēnesi tiek piedāvātas sulīgas atlaides un izdevīgas akcijas.

Tējas salons
Siltas domas un siltas sajūtas… To visu vieglāk panākt, ja dzer siltu tēju. Aromātiska, smaržīga un piesātināta ar saules enerģiju, tēja ir kā durvis uz citu pasauli.
Tieši to tev piedāvā tējas salons Goija. Downtempo mūzika, dažādas galda spēles, oriģināla, bezmaksas internets un Wi-Fi, ziemas dārzs un pasaules tautu tējas cermonijas – šis mazumiņš palīdzēs pavadīt laiku Goijā ne tikai patīkami, bet arī lietderīgi.
Tā ir vieta, kur ikviens var justies brīvi un atraisīti. Paspēlēt bungas vai palasīt kādu grāmatu par Kubu, Himalajiem vai Padomju savienību vai varbūt par sēnēm, tā ir vieta, kur ikviens var paspēlēt kādu galda spēli un aizmirst skarbo realitātes klatbūtni un globalizācijas steigu, kas pa laikam mēdz dzīt izmisumā. Tā vienkārši apsēsties, parunāt, pajokot… par dzīvi, par lietām. Telpas ir ieturētas tumšā un izsmalcinātā marokāņu stilā un interjērs nemitīgi mainās. Mainās izkārtojums, mainās dekorācijas, mainās viss. Tāpat kā dabā arī Goijā viss kustās un mainās, bet lietu būtība jau nemainās, vai ne? Noskaņa un miers Goijā ir palicis un nekur netaisās pazust- klusa, mierpilna vieta. Ieejot telpā jūsu priekšā pavērsies koka lete, kas izdekorēta ar maziem stikliņiem, kas ir kā lupas, kuros ieskatoties var redzēt dažādus tējas augus palielinājumā. Viss ir skaisti izgaismots un pārņem neparasta un omulīga sajūta, kas liek atgriezties atkal un atkal.
Nāc uz tējnīcu Goija Strēlnieku ielā 1a, kā arī pasūti savu tēju internetā.

Bērna priekam

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs
Kaut arī ārā snieg un puteņo, nesēdi mājās, aizej un paskaties, ko ziemā dara dzīvnieciņi. Neraugoties uz to, ka ceļi aizputināti un dažviet neredz pāri sniega kupenām, zoodārzā arī šai gada sniegainākajā laikā dzīvība kūsā un mutuļo. Daudzi šejienes iemītnieki patiesi priecājas par dabas untumiem un labprāt dalīsies ar tevi savās izjūtās. Bet, ja nevēlies saldēt degunu, vari ielūkoties arī iekštelpu ekspozīcijās. Februāris Zoodārzā jau astoto gadu ir Tropu mēnesis, kad nedēļas nogalēs Tropu mājā, Akvārijā un Terārijā Tevi gaida dažādi pārsteigumi un neparastas tikšanās ar dzīvniekiem. Savukārt laukā vari iegriezties Tīģera gadam veltītu ledus skulptūru dārzā. Turklāt tikai februārī tas viss pieejams par īpaši draudzīgām cenām.
Kopumā tevi šeit gaida 423 sugu dzīvnieki, aptuveni 2500 dzīvās dabas pārstāvju, ja neskaita bezmugurkaulniekus.
Tavi draugi zooloģiskajā dārzā gaida Meža prospektā 1, Rīgā. Tālr.: 67518409
Savukārt, ja gribas izbraukt ārpus Rīgas, smelties enerģiju un izbaudīt lauku svaigo gaisu, vari doties apskatīt Zoodārza filiāli Cīruļi Kalvenes pagastā. Tā atrodas tuvu Liepājas šosejai – sekojiet norādēm 154. km.

Mīkstās sildošās rotaļlietas
Jo aukstāks aiz loga, jo vairāk kārojas pēc siltām lietām. Pēc siltuma lūko gan lieli, gan mazi. Tieši tāpēc sagādā savam bērnam siltu prieku – sildošo rotaļlietu ar pildvielu. Vienkārši izņem pildvielu no plīša zaķīša vai suņa, uz pusminūti ievieto mikroviļņu krāsnī, un tavam bērniņam blakus būs mīksts, silts un pēc lavandas smaržojošs rotaļu zvērs, kas palīdzēs atvilināt miega peli.
Siltā mantiņa ir labs palīgs arī tad, ja bērniņš jūt vēdera sāpes, bet lielākiem bērniem tas palīdz remdēt muskuļu nogurums. Dabisks siltums ir lieliska alternatīva tradicionālajiem sildītājiem. Turklāt tas ir daudz drošāks, jo nevar ne aizdegties, ne applaucēt.
Siltam bērna priekam lūkojies pēc savas sildošās rotaļlietas www.happybaby.lv.

20 komentārs
 1. es sev laiku veltu relaksaacijas centraa,trenazieru zaale,baseins,dzzakuzii un pirtiis,taa sevi lutinu!protams vel vismaz 2x meenesii aizeju uz kino un censhos arii aiziet uz kaadu klubinju!jaa tad dziive ir piepildiitaaka ja visu sho meenesii izdaru :)))

 2. Man taada sajuuta, ka te ir viens raksts, kas atkaartojas nemitiigi zem dazhadiem nosaukumiem – un tas ir shis raksts. Cik var lasiit vienu un to pashu?

 3. Njaaa – es arii bishku nesapratu, cik var reklameet sporta klubus un spaa centrus. Bet sadutadu ideju jau no sita var paselt – parbraucot ar acim.

 4. Veikals Ludo – Barona ielā tiešām ir apmeklējuma vērts! Tur ir TIK daudz visādu spēļu, ka ir bauda izvēlēties. Un pat, ja ne izvļēties – uzzināt – kādas visādas ir iespēja. Rekomendēju!

 5. oi es domaju ka goija ir aizverusies. re ka, uzzinaju patikamu agadinajumu ka tejas vieta joprojam ir valja.

 6. O, jā, tējnīca Goija, tā ir laba vieta;) A tiem, kuri te bļauj par atkārtošanos un spa blabla, malači, ka jūs paši zināt, ko jums vajag un ka esat naskas pašmeklētājas, man baigi patīk, ka visu uz paplātes pienes. Kaut kad vēl rudenī bija raksts par bērnu lietām, atklāju foršu veikaliņu, kur tagad pērku sīkam lupatiņas. Man kaut kas no šitā noderēja. Parasti jau saraksta, kas jādara, lai sevi pilveidot utt., bet uzreiz – tas jādara un rekur ir. Es esmu laikam pilnīgi izlaidusies 😀

 7. VISS LABI – MAN TIK TAS KARTINGS IZKRITA NO KOPĒJĀ PLAUKTIŅA. NU PILNĪGI NFEINA NODARBE. PILNĪGI NE MEITENĒM.

 8. Ja vien es tagad kaut ko nejaucu – tas Alternative shop – ir ļoti mīlīgs veikaliņš, kur ir ne tikai visādi dabīgie kosmētikas līdzekļi, bet arī jaukas linu izstrādājumu drēbes – vietējās māksliniees darinātas. Pamazām pamazām nāk siltais laiks tā, ka ir vērts iegriezties.

 9. Nu nez, tas jau kā kurai. Man, piemēram, kartings ļoti patīk un citas interesantas, aktīvās nodarbes ar. NE-FANE, Bet Go planet jau ir ne tika kartingi, var filmu ielūrēt vai ko citu 🙂

 10. Kā tas ir domāts, ka Rudra ir vienīgais jogas dzīvsveida veikals Latvijā???? A Šivas centrs? A Labo sajūtu laboratorija? A Shakti centrs? A tas pats Krišnu centrs? Jeb tas, ka Rudra piedāvā teniņbikses un kreliņus, padara viņus īpaši specializētus? Es saprotu, ka reklāma, bet nu ne jau tik traki tas jādauza ar āmurīti.

 11. Man tiešām patīk šie ieteikumi. Vismaz ir kāda jauna, papildus ideja, kā saturīgi pavadīt laiku. Turklāt dažkārt var uzzināt ko tādu, kas iepriekš nav biji zināms. Ne es par goiju, ne ludo ne alternatīvo veikaliņu zināju. Aiziešu paskatīties.

 12. Tie smaržīgie konusiņi gan laba lieta, jo ar vīrakiem parasti man ir problēmas, kā likums, vienmēr kaut kam jānobirst. Vēl turētājs klāt, nu super, būs jāpamēģina.

 13. Lady fitness patiešām ir prieka avots – priecīgs interjers, laipnas un atsaucīgas treneres, bet pats galvenais – nav sasvīduši vīrieši! Iesaku!:)

 14. Mīļās meitenes, ir jau arī citi sieviešu fitnesa centri, nav jau jāskrien uz Pārdaugavu, jo ir arī uz Biķernieku ielas 28, “Vivido Gym”, ar Jums tur ņemsies kā privātā treniņā, gan vingrosiet, gan svētkus svinēsiet un vēl piedevām var paņemt uzmundrinošo 4PSP programmu, kas patiesi motivēs gan notievēt, gan darbu sameklēt, ja vajag… nu viennkārši super, mājas lapa ir [cenzēts]vivido.lv

 15. Tas aromlampas ir bezgala skaistas, ka ari uzzinaju ka saja cepli top ziepju trauki, kurus esmu sev labu laiku jau noskatijusi Stendera :).

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.