15 patiesības, kas ļaus tev VIENMĒR izskatīties LABI

Šoreiz espati.lv tev ir apkopojusi un piedāvā 15 mūžsenas, taču vienmēr aktuālas patiesības, kas palīdzēs tev izskatīties labi jebkurā dzīves situācijā! Kaut ko no tā visa tu jau zini, kaut kas būs jauns, bet vēl kas var būt labi zināms, bet sen aizmirsies… Lasi, apdomā, ņem vērā un baudi rezultātu! 
Frizūra, kas atbilst tavam dzīvesveidam! Vecu vecā patiesība, kas noteikti ir jāņem vērā ikvienai no mums! Pirms izvēlies savu īsto frizūru, noteikti jāņem vērā ir dzīvesveids un ikdienas ritms – cik laika ikdienā tu vari veltīt savu matu veidošanai un kopšanai? Jo mazāk ir šī laika, jo praktiskākai jābūt frizūrai! Atceries – garu un/vai spēcīgi ķīmiski apstrādātu matu (piemēram, balinātu) kopšana prasa divtik lielas rūpes! Vai tu to spēsi? Kopā ar frizieri izejot cauri visiem plusiem un mīnusiem, tu noteikti atradīsi sev vispiemērotāko frizūru un griezumu!
 
Mīli savus matus! Jo vairāk mēs cenšamies „apkarot” savu dabisko matu skaistumu, jo patiesībā vairāk no tā mēs tiem atņemam! Vecu vecā nelaime – tās, kurām mati taisni, grib sprogas un otrādi! Rezultāts – ilgviļņi, matu pannu bums utt.! Kam tas viss ir vajadzīgs? Patiesībā ikvienai no mums piestāv tieši tādi mati, kādus māte daba reiz ir paredzējusi. Tavs uzdevums – atklāt to skaistumu un iemīlēt tos!

 
Aizmirsti stīvo matu laku! Skaisti mati taču mums visām asociējas ar krītošiem un gaisīgiem matiem – vai ne? Un kādēļ tad mēs turpinām izmantot spēcīgas matu lakas, kas matus burtiski „sakausē”, arī ikdienā? Padoms – aizmirsti šo matu ieveidošanas līdzekli, atstājot to vien svētku reizēm! Matu veidošanas līdzekļu klāsts veikalu plauktos ir ļoti liels – izvēlies ko tādu, kas nepadara tavus matus smagus un nesaķepina tos!
Skaists grims sākas ar labiem instrumentiem! Ja arī tu vēl arvien klāj pūderi vai acu ēnas ar tām otiņām un aplikatoriem, kas nāk līdzi šai kosmētikai, tad zini – tu neizmanto visas priekšrocības, ko tev varētu dot kvalitatīvi instrumenti! Parūpējies par to, lai tavā kosmētikas maciņā būtu profesionāla pūdera ota, acu ēnu otiņa, korekcijas otiņa, kā arī viena ļoti smalkai otiņa – tas būtu minimums! Protams, būtiski ir ne vien nēsāt šos instrumentus savā maciņā, bet arī izmantot tos – iemācies to!
Iemācies profesionālā grima pamatus! Šis nu ir ieteikums, ko būtu vērts ņemt vērā ikvienai sievietei! Apmeklējot kursus pie profesionāļa (reizēm var pietikt pat ar vienu izsmeļošu nodarbību), tu iemācīsies pareizi lietot grima instrumentus, profesionālā grima pamatus, sapratīsi, kas ir tas, kas piestāv tieši tev, un pats galvenais – iemācīsies to visu praksē uz paša labākā modeļa – sevis! Ja finansiālie līdzekļi atļauj – ir vērts šādu nodarbību apmeklēt ik gadu, lai iegūtu priekšstatu par aktuālāko un modernāko, un to, kas no jaunajām tendencēm piestāv tieši tev!
Uztici savas uzacis profesionālim! Lai cik prasmīgi mēs mācētu tikt galā ar savām uzacīm mājas apstākļos, tomēr reizi pa reizei ir nepieciešams apmeklēt profesionāli! Nekas tā nespēj izmainīt sejas izskatu, kā kvalitatīvi vai ne tik kvalitatīvi izveidotas uzacis – tās var padarīt tevi jaunāku par vairākiem gadiem! Labs profesionālis izveidos vispiemērotāko formu un piemeklēs arī krāsu – tālāk jau mājas apstākļos tev pašai būs vieglāk uzacis sakopt, un atliks vien reizi pa reizei (reizi 6-8 nedēļās) iegriezties pie meistara, lai atsvaidzinātu izskatu!
Izmanto labā iedeguma spēku! Skaists ādas iedeguma tonis patīk teju mums visām, taču to, ka sauļoties nav ļoti draudzīgi ādai, arī zinām mēs visas. Tieši tādēļ ir vērts izmantot visas tās iespējas, ko sniedz kosmētikas ražotāji – ķermeni palutini ar paštonējošajiem krēmiem (jaunākā tendence – eko paštonējošie krēmi), savukārt sejas iedeguma veidošanai izmanto bronzas pūderi! Rezultāts ne mazāk skaists, taču visnotaļ ādai draudzīgs, un vēl pēc pāris gadiem neatspēlēsies ar krunciņu uzbrukumu un ādas sausumu!
Saules aizsargkrēms – vienmēr tavā somiņā! Turpinot iepriekšējo tēmu – aizsargāšanās no saules ir tavs uzdevums visos gadalaikos un dzīves situācijās. Šim nolūkam der ieviest labu paradumu – vienmēr nēsāt līdzi saules aizsargkrēmu, kā arī to regulāri lietot – gan sejai, gan ķermenim. Īpaši ņem vērā, ka atsevišķas ķermeņa zonas, piemēram, rokas, no ultravioletajiem stariem cieš visvairāk – atceries par tām! Regulāri piekopts šāds paradums, tev noteikti atspēlēsies pēc gadiem, kad āda pateiks paldies par to, ka nav izžuvusi un arī krunciņu ir nesalīdzināmi mazāk.
Mazāk tonālā krēma! Pārāk daudz tonālā krēma nozīmē padarīt visas sīkās krunciņas vēl redzamākas! Parasti būtu jāpietiek ar desmit santīmu monētas lieluma daudzumu, lai noklātu gan seju, gan kaklu. Vienmēr atceries – klāj tonālo krēmu tikai vienā kārtā! Tas pats attiecas uz pūderi, kam ir vēl labākas spējas izcelt visas sīkās krunciņas. Labs ieteikums ir lietot arī grima bāzi, jo tā palīdzēs iegūt gludāku tonālā krēma klājumu un mazāk ļaus izcelt krunciņas.
Kvalitatīvi grima sūklīši – nepieciešamība! Vēl viena lieta, kurai noteikti jābūt tavās kosmētikas maciņā. Kvalitatīvi grima sūklīši ļaus tev labāk sapludināt pārejas, kas rodas klājot grima pamatu, kā rezultātā tavs skaistums tiks tikai vairots. Turklāt atceries – sūklīti ir jāizmanto ne tikai, lai uzklātu grimu no rīta, bet arī dienas laikā, lai atsvaidzinātu to! Ar pirkstiem šo uzdevumu ir daudz grūtāk veikt.
Mitrināšana – visa pamats! Mitrināšana ir atslēgas vārds, ka palīdz mums saglabāt ādas skaistumu pēc iespējas ilgāk. Jo labāk būsi rūpējusies par savas ādas mitrumu, jo mazāk krunciņu sagaidīsi gadiem ejot. Mitrināšana nepieciešama it visiem ādas tipiem (arī taukainai!), tikai noslēpums slēpjas atbilstoša līdzekļa izvēlē. Katrā ziņā mitrināšana ir obligāta skaistumkopšanas rituāla sastāvdaļa – gan no rīta, gan vēl jo svarīgāk, vakarā pirms gulētiešanas.
Neaizmirsti lūpas! Higiēniskās lūpu krāsas atrašanās tavā somiņā ir pilnīgi obligāta, turklāt, gan ziemā, tā arī vasarā. Lūpu āda ir tā, kas gadiem ejot strauji spēj zaudēt savu gludumu un labo izskatu, tādēļ tavs pienākums ir par to rūpēties jau laikus! Ļoti vērā ņemams ieteikums ir katru vakaru pirms došanās pie miera palutināt savas lūpas ar kādu labu un bagātīgu lūpu balzāmu – no rīt modīsies ar visgludāko un skaistāko lūpu ādu! Pievērs uzmanību balzāma sastāvam – tādas vielas kā šī sviests, vitamīns E un citas noteikti tajā būtu vēlams atrast!
Padomā par skaistu smaidu! Zobu higiēna ir obligāts pasākums kā ikdienā, tā arī regulāri pie speciālista, jo tikai tā spēsi saglabāt visskaistāko smaidu un dabīgi baltus zobus. Gadiem ejot dabīgais zobu tonis var kļūt tumšāks – ir vērts padomāt par zobu balināšanas iespējām!
Acis – dvēseles spogulis! Āda ap acīm ir pelnījusi ne vien rūpīgu kopšanu un mitrināšanu, izvēloties šim nolūkam pareizos līdzekļus, bet arī saudzīgu attieksmi! Uzklājot mitrinošo līdzekli, tonālo līdzekli vai ēnas, vienmēr dari to ar īpašu rūpību un saudzību – nekad nestiep ādu ap acīm un neberzē to! Tādējādi attālināsi krunciņu veidošanos.
Vairāk nozīmē mazāk! Svarīga atziņa, ko vērts ievērot mums visām – jebkāda pārspīlēšana ar kosmētiku un dažādiem citiem skaistumu vairojošiem pasākumiem, parasti noved pie pretēja rezultāta cerētajam. Vienmēr paturi to prātā!

6 komentāru
  1. pašu galveno piemirsuši – pietiekošs, kvalitatīva miega daudzums. neizgulējušos smaidu pat balināti zobiņi neizglābs :))

  2. Man šķiet, ka šie ir tādi kosmētiskie triki! Ja sākam uzskaitīt miegu, ūdeni, tad jau arī ēdiens, sports, mazāk stresa utt utt! 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.