14 Stāsts par Annu

Jaunās sievietes priecīgi čaloja vairākas stundas. Anna bija nomierinājusies un piemirsusi sāpes, kas vēl pirms brīža bija pārņēmušas pilnībā. Izrunājušas visu par klasesbiedriem, sievietes pievērsās vissvarīgākajam – kā nu kurai klājas ar vīriešiem. Ingrīda daudz neklausījās Annā, jo bija tik ļoti pārņemta ar vēlmi izstāstīt cik laimīga viņa ir ar savu draugu un Anna neiebilda. Šoreiz viņa intuitīvi vēlējās dzirdēt ka kādai veicas. Parasti citu sieviešu laimīgie stāsti viņu sadusmoja, bet šoreiz bija kaut kā savādāk.
Ingrīda sajūsmināti stāstīja par savu draugu. Esot ideāls vīrietis ,kuru viņa satikusi kādā sporta pasākumā un tā esot bijusi mīlestība no pirmā vai varbūt otrā acu skatiena. Ingrīda koķeti piemiedza ar aci un atmeta melnās matu cirtas.
Kā jau sievietes to mēdz darīt, Ingrīda stāstīja visu. Cik labs un uzmanīgs, vīrišķigs un interesants.
Un Ingrīda jau zināja ko runā. Vēl skolas laikos viņa bija ļoti izvēlīga un ar spēcīgu raksturu. Sievišķiba no Ingrīdas starot staroja. Esot apsprieduši arī laulību, nevienam no viņiem gan tas neesot īpaši svarīgi, tomēr Ingrīdas draugs esot pārliecināts, ka saistībā ar īpašumu lietām esot vērts parūpēties par drošību. Anna pamāja ar galvu, viņai tas nelikās galvenais iemesls, bet katrs jau dara kā vēlas.
Anna juta prieku par draudzeni. Un arī pašas prāts ierunājās, ka nu redz’ ir arī labi vīrieši, kas rūpējas par savām sievietēm un mīl viņas.
Anna sajutās cerīgi. Gan jau arī viņai reiz paveiksies tā pat kā Ingrīdai.
"Nu, un kā viņa bijušās, netraucē?"- Anna ierunājās par tēmu, kas viņu pašu vienmēr ir satraukusi sākot jaunas attiecības.
"Ai, mīļā, ja tu zinātu, viņam pirms manis esot bijusi briesmīga sieviete. Stāstīja, ka esot bijusī ļoti skaista, bet mocījusi viņu visos iespējamos veidos. Greizsirdīga. Kā kas, tā draudējusi izlekt pa logu un nu vispār…… Nu labi, esmu viņai jebkurā gadījumā pateicīga, ka nenovērtēja manējo. Labi, mīļā, man nu jāskrien, sarunāts ar Lielisko, nu Tu jau saproti. Bet noteikti satiksimies, es tevi iepazīstināšu. Un, kas zina, viņam ir daudz draugu, varbūt, ka tev ar kādu kas sanāks."

Sarunājušas sazvanīties, jaunās sievietes atvadījās.

Anna, nu jau daudz labākā noskaņojumā, atgriezās darbā.

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.