12 LIETAS, KURAS NEDRĪKST VILKT EJOT UZ KĀZĀM UN LIELISKAS ALTERNATĪVAS ŠIEM APĢĒRBIEM

https://www.bigstockphoto.com/

Lai arī “vīruss” Pasauli vēl nav pametis, tomēr, ņemot vērā visus ierobežojumus, kāzu sezona rit pilnā sparā. Iespējams nedaudz klusāk, nedaudz mierīgāk nekā gaidīts, bet tāpat mēs katrs, saņemot ielūgumu uz kāzām, esam ļoti priecīgi un ar lielu sajūsmu gaidām šo notikumu. Kāzas ir emocijām bagāts pārdzīvojums gan jaunajam pārim gan kāzu viesiem, jo īpaši tajā brīdī, kad saproti, ka treniņbikses, ar kurām esi strādājis no mājām visu šo laiku, ejot uz kāzām nederēs. Mūsdienās noteikumi, kas attiecas uz apģērbu kāzās, kļūst arvien maigāki. Līgava tradicionālo balto kleitu nomaina pret baltu bikškostīmu, līgavainis izvēlas rūtainu uzvalku ar violetām zeķēm un pat līgavas māsas dod priekšroku kleitām, kuras varēs vilkt arī citos pasākumos. Sava veida brīvība ir arī kāzu viesiem, tomēr pirms pastiept roku džinsiem, ir jāatceras pāris lietas, kuras padarīs kāzu viesi elegantu un cienījamu gan kāzu ceremonijas laikā gan kāzu vakara ballītē.

Balts TIKAI LĪGAVAI

Baltas kleitas un kostīmi izskatās satriecoši, tomēr atstājiet šo prieku līgavai. Šis noteikums iespējams ir vienīgais, kas rūp līgavai attiecībā uz dresskodu kāzās. Līgava visticamāk būs baltā un šis baltais tērps noteikti būs daudz dārgāks par tavu, turklāt jaunais pāris ir izvēlējies tevi par vienu no kāzu visiem un liecinieku šajā viņiem tik ļoti nozīmīgajā dienā, tāpēc respektē viņus. Šis noteikums iespējams ir pats būtiskākais un jāatceras uzreiz kā tiek meklēts apģērbs kāzām. Ja vēlies vilkt kaut ko gaišu vari droši izvēlēties visus pasteļtoņus vai šobrīd tik aktuālo nude look.

Atstāj t-krekla audumus pašizolācijai

Pat ja kāzas nesolās būt pārāk greznas, drīzāk casual tipa, šis apģērbu audumus nebūt nav casual, jo īpaši kāzās. Angļu valodā ir šāds teiciens: “It’s better to be overdressed than underdressed.”. Tas nozīmē, ka labāk būt nedaudz vairāk saposušam, nekā saplūst ar tehnisko darbinieku pulciņu. Ja gadījumā esi satraukusies ar savu komfortu kāzu dienā, tad vari izvēlēties tādu maigu un dabīgu audumu kā kokvilna. Vasaras kāzām šī auduma kleita, papildināta ar atbilstošiem aksesuāriem, būs ļoti piemērota un izskatīsies pietiekami eleganti.

Džinsam NĒ

Džinss ir pārāk ikdienišķs audums tādam vienreizējam notikumam kā kāzas. Turklāt kāpēc izvēlēties džinsu, ja to var nēsāt jebkurā citā dienā? Vari izmēģināt kokvilnas auduma bikškostīmu vai svinīgāku kombinezonu gaiša, strukturēta auduma ar īsām vai garām piedurknēm.

Puiši, sakiet “atā” šortiem

Šis noteikums galvenokārt attiecas uz vīriešiem, tomēr jebkurā gadījumā – izvēlaties bikses. Pat ja ārā ir ļoti saulaina un karsta vasaras diena, šortus atstājiet pludmalei un neformālām dārza ballītēm. Sievietes sadzīvo ar neērtām modes situācijām katru dienu, tāpēc arī vīrieši šo reizi pa reizei var pārdzīvot. Plānas, vieglas kokvilnas auduma bikses būs lielisks risinājums karstā laikā.

Nosedz plecus

Ja kāzas notiek pludmalē, iespējams šo noteikumu var neievērot, tomēr, ja kāzu ceremonija noris baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā, kaili pleci izskatīsies vulgāri un ne pārāk pieklājīgi, tāpēc, izvēloties tērpu ar atkailinātiem pleciem, esi droša, ka līdzi ir paņemt pieskaņots lakats vai plāns džemperītis, lai nosegtu plecus.

Uzmanies ar biksēm

Ja uz kāzām vēlies doties biksēs, centies, lai tās būtu maksimāli svinīgas. Izvēlies strukturētas, stingra auduma bikses ar piemērotu blūzi vai atvieglo sev dzīvi un dodies uz kāzām bikškostīmā, bet gaišos toņos un noteikti ne melnā. Jā, melns slaidina, tomēr atstāj savu melno bikškostīmu ofisam.

Ievēro dresskodu

Bieži vien jaunais pāris kāzu ielūgumā norāda dresskodu, kādā vēlas redzēt kāzu viesus. Jā, dažus punktus augstāk bija rakstīts, ka labāk saposties vairāk nekā par maz, tomēr gadījumā, ja kāzas notiek dārzā vai lauku sētā, grezna balles kleita noteikti neiederēsies. Tāpēc šoreiz labāk izvēlēties mazāk kliedzošu tērpu.

Caurumi un plēsumi te neiederas

Ja vēlies parādīt citiem savu saulē iedegušo ādu, izvēlies kleitas ar šķēlumiem, dziļāku dekoltē vai izgriezumiem kleitas sānu daļā. Tas būs daudz pieklājīgāk un izskatīsies gana sievišķīgi un eleganti.

Padomā pirms spīguļo

Tu viennozīmīgi vēlies uzvarēt konkursā “Vislabāk ģērbtais kāzu viesis” un dažreiz tas nozīmē, ka jāvelk kaut kas spīdošs un mirdzošs, tomēr ja nevēlies sarūgtināt līgavu, jo viesu acis jebkurā gadījumā būs pievērstas tev, šoreiz spīguļus izlaid un izvēlies kaut ko ne mazāk uzkrītošu, bet ne tik pamanāmu. Atstāj vizuļus Jaungada ballei un dod priekšroku volāniem!

Esi uzmanīga ar savu dekoltē

Ņemot vērā, ka kāzas ir ne tikai draugu, bet arī radu un ģimenes ilgi gaidīts notikums, tad šoreiz savu Dženiferas Lopesas dziļā izgriezuma Versace kleitu atstāj labāk skapī kādam citam pasākumam. Tas nenozīmē, ka būtu kas jāslēpj. Vari droši vilkt kleitas ar dziļu dekoltē izgriezumu, tomēr ne tādu, kas sniedzas līdz tavai nabai un apkārtējo acīm paver vēl neredzētas auguma aprises.

Atstāj pludmales čības mājās

Komforts kāzu viesiem noteikti ir svarīgs, ņemot vērā to, ka šis pasākums parasti ilgst visu dienu un vakara noslēgumā ir dejas līdz rīta gaismai, tomēr gumijas iešļūcenes ir absolūts “nē” ikvienam kāzu viesim. Pat ja kāzu ceremonija notiks jūras krastā, izvēlies svinīgas zempapēžu sandales, kuras būs ērtas visas dienas garumā.

Aizmirsti par t-krekliem

Šis nav tas gadījums, kad būtu jāparāda sava personība ar drēbju palīdzu. T-krekli ar spilgtiem uzrakstiem un pat vienkrāsaini t-krekli nekādi neiederas kāzu viesu tērpā. Tā vietā vari izvēlēties interesanta piegriezuma blūzi ar pieskaņotiem svārkiem vai strukturētām biksēm, nesaspringtam, tomēr pietiekami elegantam izskatam.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.