10 vislabāk ATALGOTĀS profesijas pasaulē 2013. gadā

Piedāvājam ieskatu tajās 10 profesijās, kas 2013. gadā tikušas atzītas par pasaulē pelnošākajām. Uzzini, kuru jomu speciālistiem pērn darba tirgū veicies vislabāk!
10. PSIHIATRS – psihiatri palīdz cilvēkiem tikt galā ar mentālām problēmām. Darbs nav no vieglajiem – jāspēj izprast katra individuālās problēmas, taču samaksa ir motivējoša.

9. MĀRKETINGA MENEDŽERIS –
labs mārketinga speciālists var būt uzņēmuma panākumu atslēga, tādēļ firmas ar algu zinošiem profesionāļiem neskopojas.

8. DATORU UN INFORMĀCIJAS SISTĒMU MENEDŽERIS –
pasaule nepārtraukti pieprasa tehnoloģiju izaugsmi, tādēļ IT speciālisti ir un būs vieni no labāk pelnošajiem darba tirgū.

7. GAISA SATIKSMES KONTROLIERIS –
darbs ir atbildīgs – no tā atkarīga aviosatiksmes drošība, taču arī atalgojums ir samērīgs, padarot to par vienu no pelnošākajām profesijām.
6. ADVOKĀTS – šis jau izsenis skaitījies cienījams un pelnošs amats. Advokātu darbības sfēra mūsdienās ir ievērojami paplašinājusies, un līdzi audzis arī atalgojums.

5. ZOBĀRSTS
– zobārstu atalgojumi ir vieni no augstākajiem visdažādāko nozaru ārstu vidū.

4. PILOTS –
lidmašīnu piloti uzņemas lielu atbildību, turklāt – nepieciešams ass prāts un plašas zināšanas, par ko, protams, tiek saņemts arī attiecīgs atalgojums.

3. INŽENIERIS –
teju neviens tehnisks projekts nevar iztikt bez inženiera, tādēļ labi speciālisti par atalgojumu sūdzēties nevar.

2. IZPILDDIREKTORS – 
tam jākontrolē viss firmā notiekošais. No viņa lielā mērā atkarīgs kompānijas liktenis – plašā pienākumu spektra dēļ arī alga ir ievērojama.

1. ĶIRURGS –
aptuveni 10 gadus pavada augstskolas solā, pēc tam ik dienas uzņemoties atbildību par dzīvībām. Tādēļ jāatzīst – pelnīta 1.vieta.

 
2 komentāru
  1. Ehhh … būtu arī mēs pasaules līmenī algu ziņā 🙁 Līdz tam laikam vēl gadi 100 jāgaida.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.