10 triki, kā padarīt VIDUKLI vizuāli ŠAURĀKU

Sievišķīgas un harmoniskas ķermeņa proporcijas pieprasa to, lai viduklis būtu vizuāli slaidāks par gurniem. Piedāvājam 10 stilistu padomus, kā to panākt ar pareizo apģērbu un aksesuāriem!

IZMANTO PAAUGSTINĀTO JOSTASVIETU. Bikses un svārki ar paaugstinātu jostasvietu spēj padarīt tavu vidukli vizuāli šaurāku vairākos veidos – pirmkārt šāds apģērbs savāc tavu vidukli un neļauj nekam nekur izspiesties, kā tas gadās, ja valkā bikses ar pazeminātu jostasvietu. Paaugstinātā jostasvieta meistarīgi noslēpj to, kas slēpjams. Otrkārt – paaugstināta jostasvieta rada sievišķīgo formu – viduklis izskatās šaurāks par gurniem. Ja vēl tam visam pievieno augstus papēžus, kas padara kājas garākas, vajadzīgais efekts tiek panākts.

TUMŠĀ KRĀSA – GLAIMO. Ideāli, ja vidukļa daļā apģērbs ir tumšākās krāsās. Ja, piemēram, krūšu vai gurnu daļā apģērbs būs gaišāks, bet viduklis tumšāks – tas viennozīmīgi izskatīsies vizuāli slaidāks. Derēs gan tevis pašas radītās apģērbu kombinācijas, gan vari pameklēt arī veikalos jau gatavs versijas – piemēram, kleitas, kurām ir tumši ielaidumi sānos, vai viss viduklis tumšākā krāsā pret pārējo kleitas krāsu.

IZMANTO VERTIKĀLĀS SVĪTRAS. Vertikālas svītras slaidina. Un tieši tā tās var izmantot arī, lai vizuāli slaidinātu savu vidukli. Tātad – blūzes, topi, krekliņi, žaketes. Izmēģini, nebaidies eksperimentēt un redzēsi, ka vajadzīgais efekts tiešām ir iegūstams!

IZVAIRIES NO SMALKĀM JOSTIŅĀM. Smalka jostiņa, kas apspīlēta, ap ne tik smalku vidukli radīs pretēju efektu kārotajam. Ja tā vēl ir košā un kontrastējošā krāsā, tad negatīvais efekts tiek panākts dubultā. Tā uzsvērs to, ko nevajag. Tad labāk neizmantot jostiņu nemaz. Pašas par sevi jostas ir labs aksesuārs, taču, ja mākam to pareizi izmantot. Josta sadala augumu, tādēļ galvenais ir skatīties proporcijas – vajadzētu būt tā, ka kājas un auguma apakšējā daļa izskatās garāka par augšējo. Visneveiksmīgākā proporcija ir 50:50.

NEIZMANTO SPĪDĪGUS AUDUMUS. Spīdīgi audumi, audumi ar lielām apdrukām, zīmējumiem, aplikācijām vidukļa daļā liek tavam viduklim izcelties, piesaistīt uzmanību un izskatīties platākam, kā tas patiesībā ir. Spīdums vizuāli padara platāku. Izvairies no šādiem apģērbiem, vismaz vidukļa daļā.

SAGLABĀ SAVU VIDUKLI. Ja viduklis nav tāds, kādu vēlies, nereti gribas to paslēpt pavisam – zem apjomīgām un brīvi krītošām drēbju kārtām. Taču tas ir nepareizi, jo tādējādi tu riskē izskatīties pēc maisa. Viduklim ir jābūt! To visieteicamāk ir ņemt vērā tieši rudenī un ziemā, kad garderobē ienāk tādi apģērba gabali kā džemperi, jakas un mēteļi. Tos meklējot, jāskatās, lai vidukļa līnija tiek saglabāta. Oversize tipa džemperi, jakas un mēteļi derēs tikai ļoti slaidām sievietēm. Pārējām – viduklis jāsaglabā! Arī ģērbšanās kārtu kārtās nav vēlama, jo katra kārta gribi negribi paplatina arī vidukli.

IZVĒLIES PAREIZU SVĀRKU UN BLŪZES GARUMU. Atceries – ja apģērbs beidzas tava ķermeņa vietā, kas ir platākā, tad tas to automātiski izcels. Piemēram, blūze, kas beidzas gurnu rajonā, izcels gurnus. Tavs uzdevums ir atrast to šaurāko sava vidukļa daļu un tieši to arī akcentēt, tādējādi padarot slaidāku visu vidukli, kā arī piešķirot ķermenim harmoniskākas proporcijas.

IZMĒĢINI 50to GADU SILUETU. Nekas sievišķīgāks šķiet izdomāts vēl nav. 50to gadu stila kleitas, kas ir vidukļa daļā šauras un uz apakšu ievērojami paplatinās, liek viduklim izskatīties slaidākam uz paplatinātās svārku daļas rēķina. Šo siluetu vari izmantot gan iegādājoties kleitas, gan svārkus un blūzes, gan arī mēteli. Izmēģini!

KURPES – BŪTISKAS. Jā, arī apavi spēj ietekmēt tava vidukļa izskatu. Jo garākas kājas, jo viduklis izskatīsies slaidāks. Šeit lieliski der atcerēties par miesaskrāsas apaviem – augstpapēžu kurpes miesaskrāsā vizuāli padara kājas slaidākas un arī tavu koptēlu, tajā skaitā vidukli, graciozāku. Tāpat derēs arī, piemēram, melnas kurpes, ja vilksi tās kopā ar melnām zeķubiksēm, sarkanas ar sarkanām utt.

LIEC AKCENTU UZ TO, KAS SKAISTS. Un visbeidzot arī visu likumu likums – izcel to, kas tevī ir skaistākais! Katrai no mums kas tāds ir, tev tikai tas jāapzinās un apzināti jāakcentē. Tās var būt gan acis, gan mati, gan kakls, rokas, kājas utt. Atrodot un izceļot savus plusus, tu automātiski notušēsi mīnusus. Un tieši tas taču ir galvenais uzdevums!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.