10 sīkas lietas, ko mēs BIEŽI noklusējam

Dzīvē bieži vien darām dažādas sākas lietas, kuras pat esam gatavas noklusēt pašas sev, pareizāk sakot, nekad neatzīties, ka tās mums kaut reizi dzīvē ienākušas prātā vai vispār esam spējīgas tik dīvaini rīkoties. Bet nomierinies, tu būsi pārsteigta, cik mums, meitenēm, daudz kopīgu dīvainību. Lai met akmeni pirmā tā, kura nespēs parakstīties ne zem viena tālāk minētā punkta…

Kaut reizi dzīvē esi pati sevi nofotografējusi ar ievilktu vēderu un sakniebtām lūpiņām. Muļķīgi? Bērnišķīgi? Protams! Bet tas taču netraucē tev paspēlēties ar dažādiem rakursiem – ja nu tiešām noķert to labāko? Un ja esi noķērusi, droši vien šā slepenā bilde vēl joprojām nav izdzēst, vai neē Jo – lai gan muļķīgā veidā, bet tu taču tajā sev patīc.

Redzēji sapnī, ka draudzenes vīrs tevi iekāro.  Diezgan mulsinoši, vai neē Un tu vari zvērēt pie visiem pasaules svētajiem, ka nekad par šo vīrieti neesi domājusi ”tādā" nozīmē. Tas nekas, gandrīz pilnīgi noteikti arī viņš tevī nav saskatījis iekāres objektu (lai gan par to tu nevari būt droša). Maza neizpratne gan tevī pēc šāda sapņa saglabājas, jo baidies, ka Freidam droši vien šajā sakarā būtu, ko teikt. Bet galu galā tā noteikti ir viena no nedaudzajām lietām, ko neviens nekad neuzzinās, ja pati nestāstīsi.

Dejoji spoguļa priekšā kaila. Nu labi, varbūt ne kaila, bet apakšveļā noteikti. Tu taču arī vari būt tikpat seksīga kā tās MTV varones  – Lēdijas Gāgas un Bejonses. Un žēl, ka neviens tomēr neuzzinās, kā tu patiesībā proti dejot, jo deja sev parasti ir visekspresīvākā un patiesākā.

Uzrakstīji nejauku komentāru internetā. Nē, ikdienā neviens pat nenojauš, ka tevī snauž arī tāds mazs, negants velniņš, kurš dažreiz (bet tikai uz sekundēm desmit) pārvērš tevi īstā fūrijā, kad tu ar indīgu smīniņu raksti nejauko komentāru: "Un kas viņā vispār tāds īpašs? Neglīta blozga." kādā no izklaides portāliem. Nu un? Neviens taču neuzzinās. Un visā visumā tevi dzeltenās ziņas nemaz neinteresē, tikai netīšām šeit iemaldījies.

Teici draudzenei: "Nezinu, vai tas ir prātīgs lēmums. Es gan tavā vietā rīkotos taupīgāk.", kad viņa bija noskatījusi ko ekskluzīvu apģērbu vai aksesuāru veikalā. Sasodīts, protams, ka tas nav prātīgs lēmums! Tu tuvākajā laikā neko tādu atļauties nevarēsi, bet ja viņa tev līdzās tādā satriecoši "dārgā" un fantastiskā paskatā grozīsies, tavas akcijas viņas klātbūtnē kritīsies. Egoistiski, jā, bet tik cilvēciski!

Slīpi no citiem, cik patiesībā tērē dažādiem skaistuma nieciņiem. Nu…varbūt tie nemaz nav tādi nieciņi. Brendota tuša par 20ls kādam krīzes laikā varētu šķist nenopietns un nepārdomāts pirkums, bet tev taču der tikai tāda! Un ko lai dara, ka nespēj savus nepaklausīgos matus savaldīt ne ar ko citu, kā padārgu profesionālo šampūnu?

Nomaini balss toni, kad runā ar vīrieti. Labi, to tu noteikti nedari apzināti. Vairākumam sieviešu simpātijas pret vīrieti telefona līnijas otrā galā dara savu –  balstiņa pati sāk gluži vai čivināt, un neganti nodevīgais flirta smiekliņš uzrodas neaicināts. Var jau būt, ka esi tāda viltniece, ka savu balsi pat proti izmantot kā slepeno ieroci, lai panāktu vēlamo rezultātu.

Aizej uz sporta zāli tikai, lai pačalotu ar draudzeni un ieietu saunā. Jo teikt, ka esi bijusi sporta klubā, noteikti ir prestižāk un izklausās veselīgāk, nekā tad, ja jūs vienkārši sēdētu kādā kafejnīcā pie Lattes krīzes. Neskatoties uz to, ka tas bijis tikai tāds "ķeksīša" trenažieru apmeklējuma, tu psiholoģiski jūties daudz labāk. 

Pēc 2 vīna glāzēm piektdienas vakarā "starp citu" aizsūtīji īsziņu savai slepenajai simpātijai. Tieši tā – tikai starp citu. Un gadījumā, ja viņš neatbildīs, šīs īsziņas patiesībā nemaz nav bijis. Tu par to stāstīsi draudzenēm tikai tad, kad būsi pārliecināta – tur kaut kas "veidojas".

Notēloji orgasmu. Nē, protams, tas nebija domāts sliktā nozīmē. Jums viss ir kārtībā, tikai šovakar ļoti nāk miegs un mīlas priekiem īsti nav noskaņojuma. Bet tu zini, ka viņš neliksies mierā, kamēr tu nebūsi pabijusi labsajūtas virsotnē, tāpēc izlem, ka nevienam par skādi nenāks maza izradīte… Un jūs abi šovakar esat panākuši savu.

Droši vien mūs varētu arī turpināt, jo mums katrai skapī ir savi mazie skeletiņi, ko nevēlamies vilkt dienas gaismā. Un zini, kož Par to nav jākaunas, jo tu pati ar sevi drīksti būt tāda, kāda vēlies.

24 komentāru
 1. ai man tā smieklus pie sevis “uzsita”, jo tiešām, tiešām tā ir bijis un nav teiks, ka nebūs atkal 🙂
  paldies, man lika pasmaidīt pašai par sevi 🙂

 2. Tas jau ir skaidrs, ka šādu mazu lietiņu ir entās. Bet arī vīriešiem tādas ir. Kad cilvēks paliek vienatnē ar sevi, tad viņš vispār pārvēršas un ir pavisam citāds, dara lietas, ko cilvēkos nekad nedarītu. Un tas viss sabiedrībā pieņemto normu un uzskatu dēļ.

 3. Klau, bet tas viss tik precīzi! Vienīgi es nezinu, vai mš to noklusējam. Mēs ar draudzenēm pr šito visu priecīgi ieīķinām.

 4. Cik dzīvespriecīgi, bezjēdzīgi un jauki!:)’Ar tādiem rakstiem vieglāk piektdienu sagaidīt.

 5. Esmu darījusi pilnīgi visu no te minetā – izņemot laikam pirmo. Spogu
  la priekšā tas protams ir noticis, bet fotografējusies tā gan neesmu.

 6. Man patika par sms pēc otrās vīna glāzes. Tā nu ir viena TIK tipiska parādība:) Turklāt tā rķojas ne vien sievietes, bet arī vīrīeši.

 7. Es savukārt regulāri kaut ko riebīgu ierakstu kādā portālā komentāru sadaļā. Atrodu tēmu, kas aizkaitina un uzbliežu kaut ko. Īpaši, ja ir lsikts noskaņojums, kaut kā paliek labāk.

 8. Jā, būtu forši tādu rakstiņu par vīriešiem izlasīt 🙂 ko ta šie tā noklusē no mums :p

 9. Ai, nu ko tik mēs visu nedaram, kad neviens neredz. Tak te varētu vēl daudz ko uzksaitīt. Daudz nepieklājīgāku. Man tikai tas tēlotais orgams šajā rakstā kaut kā neiederējās. Bet viss vits – skaidrs, ka pa tēmu.

 10. Nu a ko tad viņi varētu tāādu darīt?:) Glauda savus muskuļus (izfantazētos) spoguļa priekšā, arī mīlējas sapņos ar tavām draudzenēm, skatās uz savu sapņu mašīnu internetā un fantazē kā visi zaķi uz viņu kritīs un mās ar lakatiņiem, kamēr tu virtuvē cep kotletes:)

 11. 😀 šitas man patika, diezgan skarbi, bet laikam jau patiesi 😛 gan jau arī dejo spoguļa priekšā – pliks 😀

 12. Es aptuveni pusi no visa mineetaa daru – un absoluuti nekaunos un nejuutos vainiiga. A par ko?
  Vieniigaa lieta, ko patieshaam nokluseeju un par ko kaunos, ir reizeem ieliishana vinja mobilajaa, bet tas jau ir pavisam cits staasts.

 13. A sievietīte bildītē drusku atgādina aktrisi Džulianu Mūru. Ņinahodite?

 14. Es piemēram klusiņām no sava intelektuālā drauga darbā lasu privāto dzīvi. Nu man ir interesanti. A viņš, ja uzzinātu, uzmestu lūpu. Esot totāls nestils. Ne jau viss visiem ir jāsaka, bet tas netraucē to darīt;)

 15. Laikam man būs tas akmens jāmet, jo no 10 lietām esmu darījusi labi ja divas 🙂

 16. Man ar likās diezgan muļķīgi, reti kurš tā pa īstam atbilda. Laikam neesmu parasta sieviete.

 17. Atbrīvoju no masturbācijas atkarības.
  Pieraksts uz seansu pa tel. 26850915
  Atceries – masturbācijai ir negatīva ietekme!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.