10 pazīmes, kas VAR liecināt – viņam ir CITA

Vīrieti, kurš krāpj savu otro pusīti, pieķert nemaz nav tik grūti, turklāt, jo ilgstošāk viņš to dara, jo vieglāk to ir pamanīt. Psihologi izdala vairākas uzvedības pazīmes, kas ir līdzīgas visiem ragu licējiem un var liecināt par sānsoļiem.

Lūk, desmit populārākās un visbiežāk sastopamās pazīmes, kas var liecināt par to, ka tavam vīrietim, iespējams, ir vēl kāda aizraušanās:

 • Viņš sāk mazāk pavadīt laiku ar tevi kopā. Paskaidrojumi mēdz būt banāli – papildus slodze darbā, pēkšņas sapulces, tikšanās ar klientu.
 • Viņš vairs neizskatās iemīlējies. Sekss ir reta parādība jūsu guļamistabā (protams, vainojama darba lielā slodze), pazudis iepriekšējais maigums, viņš vairs negrib sadoties rokās, kad kaut kur dodaties, skūpstīties mēnesgaismā un darīt visas citas sīkās muļķībiņas, ko darījāt iepriekš.
 • Viņš pēkšņi un kardināli maina savu ārieni. Negaidīti sāk pievērsties diētām, iet uz sporta zāli, maina matu griezumu, iegādājas sev neraksturīga stila apģērbu.
 • Viņa automobiļa blakussēdētāja sēdeklis regulāri ir atbīdīts tev neērtā stāvoklī. Uz grīdas mētājās svešas sievietes mats un radio atstāta viņam netipiska radiostacija.
 • Viņa aromāts mainās. Odekolons sejai vairs nav tas, ko tu viņam dāvināji vārda dienā, bet uzmācīgais sieviešu aromāts viņa drēbēs tiek izskaidrots ar darba kolēģu pārlieku aizraušanos ar smaržām.
 • Viņa uzvedībā parādās aizsardzības taktikas pazīmes. Piemēram, atbildot uz parastu jautājumu Kur tu esi?, tūlīt seko lekcija, par to, ka nevajag būt tik aizdomīgai vai piezīmes par izspiegošanu. Tieši pēc tādām sarunām aizdomas parasti parādās.
 • Viņa sarunas pa mobilo telefonu kļūst aizdomīgas. Ja iepriekš, kamēr tavs vīrietis bija dušā, viņa mobilais telefons mierīgi mētājās uz galda, tad tagad viņš to izslēdz vai ņem pat līdzi uz tualeti. Zvanot telefonam viņš paskatās uz numuru, tad pēkšņi to izslēdz vai steidzīgi aiziet uz citu istabu, aizbildinoties ar zvanu no šefa.
 • Agrāk Tu zināji visu viņa personisko informāciju – paroles draugiem, meilam, skaipam u.tml. Tagad viss ir mainījies. Meils ir cits, bet sērfošana internetā notiek aiz aizvērtām durvīm.
 • Pēkšņi viņa tēriņi ģimenes vajadzībām ir samazinājušies, kaut arī ienākumu līmenis nav mainījies. Jā, bet neko tādu, par ko tu zinātu, viņš iegādājies arī nav…
 • Krāpnieks ir kļuvis daudz nervozāks un vieglāk aizkaitināms. Tā dīvainā formā izpaužas viņa vainas apziņa. Lai to apspiestu, vīrietis cenšas atrast (parasti arī atrod) kādu iemeslu, lai uzsāktu ķīviņu.

Mēdz teikt, ka, ja vīrietis ir gudrs, viņš spēšot noslēpt šīs šķietamās izmaiņas attiecībās ar sievieti. Un tomēr – sieviete ir izteikti intuitīvāks radījums, līdz ar to nereti krāpšana tiek teju vai nojausta sajūtu līmenī. Tās pat var nebūt izmaiņas konkrētās vīrieša darbībās, jo būsim godīgas – attiecībās ilgtermiņā mēdz ienākt arī rutīna ar visu savu bagāžiņu, tomēr izmaiņas vīrietī sieviete sajūt uzreiz. Tā var būt smarža, grimases, uzvedības smalkākās nianses, kas liecina – viņam ir cita aizraušanās

14 komentārs
 1. Nūuuu, es teiktu,ka tas nav normāli, ja nav nekādas personīgās dzīves un vienam par otru zināms viss, ieskaitot draugu paroli un skaipa paroli.

 2. manuprāt, precīzākais punkts ir par telefonu, kas tagad vienmēr ir tava vīrieša tuvumā, tiek uzmanīts un nekad vairs nepaliek divvientulībā ar tevi 😉

 3. Ja vīrietis ir gudrs, tad viņš mācēs to noslēpt. Bet, protams, līdz laikam..
  Par to telefonu gan – tas nu tiek uzskatīts par dārgumu, kuru no rokām (kabatas) nevar izlaist.

 4. Ja vīrietis ir gudrs… Hmm… Es teiktu, ka sieviete vienmēr ir gudrāka, kas attiecas uz krāpšanu!

 5. manuprāt, ja partneri ir tiešām tuvi un jūt viens otru tad brīdī, kad tas notiek 1.kārt to sajūt pat esot jūdzēm tālu, un 2.kārt sieviete tai brīdī saprot kāpēc tas ir noticis. Jo reti kad iemesls ir meklējams tikai tajā ka vīrietis ir cūka (kāpēc tad ar tādu cūku esat kopā?!). Un tie veidi kā pateikt – es tik ļoti nostrādājos darbā ka jau mēnesi īsti negribu mīlēties, mana jaka smaržo pēc kolēģa smaržām jo viņš mani ved mājās vakaros un tik tiešām aizraujas ar smaržām, manas paroles draugs noteikti nezin jo tā ir mana personīgā dzīve, utt. Ja sievietes vadīsies tikai no šīm pazīmēm tad ātri vien pazudinās iespējams pat ļoti labas attiecības.

 6. Es laikam arī tieku krāpta!
  Varbūt vaŗetu kādu padomu kā šādu vīrieti savāldīt un x sievietei likt pazust?

 7. Vēl viena droša pazīme – pusdienlaikā neceļ telefonu. Vismaz manējai no plkst 12 līdz 15 skrēja uz moteli papusdienot… Viss skaisti – pa dienu darbiņš izdarīts un vakarā var ar eņģeļa ģīmi tēlot svēto ģimenes tēvu. Pietam tai piegulētājai (skolotāja pēc profesijas) arī bija izdevīgi. Kad skola beidzās ap vieniem izļurināja savas miesas un piecos jau atkal svētā nevainība mājās. skaisti un izdodas noslēpt ilgu laiku… Tādēļ pievērsiet uzmanību, ko jūsējie dara, kamēr Jūs pašas darbā melnu muti strādājat…

 8. Ja vīrietim gribēsies ar kādu pārgulēt,tad viņš to arī izdarīs,un tas ir tikai sievietes ziņā,vai samierināties un būt lietas kursā pirmajai,vai arī uzzināt pēdējai vai neuzzināt vispār. Diezgan muļķīgi ir tie padomi,kam ir jāpievērš uzmanība,kā vīrieti ierobežot, kā paslepus viņu kontrelēt… Ir tā kā poenācis laiks saprast,ka 100% monogāmas attiecības nepastāv. Un vai tiešām seksam ir tik liela nozīme? Kāpēc sekss ir nozīmīgāks nekā rokas spiediens,buča uz vaiga/lūpām vai flirts?

 9. Bet – ja viņš krāpj, gandrīz vienmēr vaina ir arī sievietē … viena pagale nedeg!

 10. vecis vienmeer ir stulbaaks par sievieti. to tikai mulki nesaprot. liidz ar ko, ja ir kaut 1 paziime, japasuuta taads nahren

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.